Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ten materiał o Ronaldo w TVP Sport, trzeba ich za to pochwalić. Dobry przerywnik przed kolejnym meczem Copy. Powinni takich materiałów robić znacznie więcej.

 

Ale, żeby nie było tak pięknie to słuchanie Mirka Czeciaka to katorga dla uszu.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo sport w TVP:

 

Poniedziałek, 06.06:

 

01:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy C: Meksyk - Urugwaj (również w TVP3)

17:55 PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski: Polska - Litwa (+ studio od 17:05 i 20:00) (od 17:30 również w TVP1)

 

Wtorek, 07.06:

 

00:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy D: Panama - Boliwia (również w TVP3)

03:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy D: Argentyna - Chile (również w TVP1)

 

Środa, 08.06:

 

01:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy A: USA - Kostaryka (również w TVP3)

04:25 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy A: Kolumbia - Paragwaj (również w TVP1)

 

Czwartek, 09.06:

 

01:25 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy B: Brazylia - Haiti (również w TVP1)

03:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy B: Ekwador - Peru (również w TVP3)

12:25 PIŁKA NOŻNA - mecz przyjaźni: Drużyna Pelego - Drużyna Maradony

22:45 KONCERT DAVIDA GUETTY W PARYŻU (do 00:05)

 

Piątek, 10.06:

 

01:25 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy C: Urugwaj - Wenezuela (również w TVP1)

03:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy C: Meksyk - Jamajka (również w TVP3)

11:00 TENIS: Turniej WTA w 's-Hertogenbosch - mecz ćwierćfinałowy

14:50 JEŹDZIECTWO: Zawody CSIO w Sopocie - Puchar Narodów (do 19:45)

20:50 TVP1 PIŁKA NOŻNA: Euro 2016 - mecz grupy A: Francja - Rumunia (+ studio od 20:25 i 22:50)

 

Sobota, 11.06:

 

00:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy D: Chile - Boliwia (również w TVP3)

03:25 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy D: Argentyna - Panama (również w TVP1)

11:10, 14:30, 15:40 KOLARSTWO GÓRSKIE: Skandia Maraton Lang Team - zawody w Bukowinie Tatrzańskiej (10-minutowe wejścia)

11:50 JEŹDZIECTWO: Zawody CSIO w Sopocie - duża runda (do 14:30)

15:50 KOLARSTWO: Tour de Suisse - 1. etap: Baar - Baar - jazda indywidualna na czas (do 18:00)

20:15 4-4-2 - wydanie specjalne przed meczem: Polska - Irlandia Północna (do 22:05)

 

Niedziela, 12.06:

 

00:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy A: USA - Paragwaj (również w TVP1)

03:10 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy A: Kolumbia - Kostaryka (również w TVP3)

11:50 JEŹDZIECTWO: Zawody CSIO w Sopocie - Grand Prix (do 14:45)

15:50 KOLARSTWO: Tour de Suisse - 2. etap: Baar - Baar (do 18:00)

17:50 TVP1 PIŁKA NOŻNA: Euro 2016 - mecz grupy C: Polska - Irlandia Północna (+ studio od 17:25 i 19:55)

20:20 4-4-2 - wydanie specjalne po meczu: Polska - Irlandia Północna (do 22:15)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten materiał o Ronaldo w TVP Sport, trzeba ich za to pochwalić. Dobry przerywnik przed kolejnym meczem Copy. Powinni takich materiałów robić znacznie więcej.

Tytuł "Brazylijski fenomen"? Stary jak świat i lekko zdezaktualizowany. Szczepłek nawija, że Ronaldo to wciąż najlepszy strzelec w historii MŚ. 

 

Powinni chyba wyciąć te zdezaktualizowane fragmenty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł "Brazylijski fenomen"? Stary jak świat i lekko zdezaktualizowany. Szczepłek nawija, że Ronaldo to wciąż najlepszy strzelec w historii MŚ. 

 

Powinni chyba wyciąć te zdezaktualizowane fragmenty. 

Dokładnie ten, po tym domyśliłem się, że to stare ale nie widziałem tego wcześniej i moment puszczenie tego był idealny więc trzeba ich pochwalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkoda że już od jakiegoś czasu TVP Sport nie produkuje żadnych dokumentów. Bo robili to świetnie.

Mój faworyt to ten wieloodcinkowy przypominający najważniejsze chwile polskiego futbolu, klubowego i reprezentacyjnego. Trudno to nazwać dokumentem, bo to właściwie wycinki ze starych taśm, ale cieszą oko niesamowicie. Można niezłe perełki sobie przypomnieć.  

 

Zapomniałem tylko tytułu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o serial "Wielkie chwile polskiego futbolu". Ale on jest z 2002 a więc z czasów kiedy TVP Sport jeszcze nie istniał. Ale mówię że jakiś czas temu świetne dokumenty na potrzeby TVP Sport powstawały.

Taaak! Dokładnie o ten program mi chodziło. 

 

Dziś w nocy czekając na mecz Argentyna - Chile obejrzałem kolejny raz "Beckham - arystokrata futbolu". Również dobrze się to ogląda i również polecam aczkolwiek bierzcie poprawkę na to, że to są dokumenty TVP, robione przez tamtejszą redakcję i nie brakuje w nich informacji wprowadzających w błąd. Narratorem dokumentu o Beckhamie był chyba Rysio Łabędź, który powiedział między innymi takie zdanie, że Beckham jest mistrzem Anglii, Hiszpanii, Włoch i Francji. No nie do końca. Mistrzostwa Włoch Becks nigdy nie wygrał. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz o dziwo słyszałem Rabija komentującego mecz. Super było. Jeżeli władze TVP maja takiego gościa do dyspozycji w redakcji na Copa America i zamiast niego wybierają żenującego Rząsę to ja nie mam pytań... Padły już tu opinie, że Rząsa nic nie powie ciekawego, a potrafi się jedynie głupio uśmiechać i walić banałami.

Życzę sobie i Wam, by do końca turnieju mecze w roli ekspertów robili tylko Rabij i Gabor!!! Ludzie na odpowiednim miejscu. Jak się potwierdzi wg rozpisek, że Rabij ma zrobić tylko 3-4 mecze to to będą jaja! No, ale to TVP przecież...

Jasina dziś tak seplenił i mamrał pod nosem, że o świcie ledwo go słyszałem...

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie. Wyjątkowo poprawiono fatalną pisownię w poście. Następnym razem post napisany w taki sposób poleci od razu do Kosza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz o dziwo słyszałem Rabija komentującego mecz. Super było. Jeżeli władze TVP maja takiego gościa do dyspozycji w redakcji na Copa America i zamiast niego wybierają żenującego Rząsę to ja nie mam pytań... Padły już tu opinie, że Rząsa nic nie powie ciekawego, a potrafi się jedynie głupio uśmiechać i walić banałami.

 

Życzę sobie i Wam, by do końca turnieju mecze w roli ekspertów robili tylko Rabij i Gabor!!! Ludzie na odpowiednim miejscu. Jak się potwierdzi wg rozpisek, że Rabij ma zrobić tylko 3-4 mecze to to będą jaja! No, ale to TVP przecież...

 

Jasina dziś tak seplenił i mamrał pod nosem, że o świcie ledwo go słyszałem...

Ja mam taką tezę, że komentatorom typu Jasina niewygodnie komentuje się mecze u boku ekspertów pokroju Rabija. 

 

W przypadku Copa America często wygląda to tak jakby słaby student prowadził wykład razem z profesorem. Wyobraźcie sobie taką sytuację i wyciągnijcie wniosek kto w takiej sytuacji czułby się bardziej nieswojo. Słabo przygotowany merytorycznie student czy profesor, który nawet niuanse ma opanowane w jednym paluszku... 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy TVP wytrzymają serwery jak znowu do komentowania Izaka dadzą :D W końcu Iwański rzucił wyzwanie w filmie na YT :D Powinni do tego wykorzystywać drugą ścieżkę w DVB-T, to by trochę odciążyło serwery i nie utrudnialiby w ten sposób dostępu widzom którzy naprawdę nie będą do TV mieć dostępu i będą skazani tylko na sieć, no ale to TVP, nie daj boże widzowie wybraliby inny komentarz w TV zamiast Szpaka :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu sport na żywo w TVP:

 

Poniedziałek, 13.06:

 

00:25 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy B: Ekwador - Haiti (również w TVP3)

02:40 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy B: Brazylia - Peru (również w TVP1)

15:50 KOLARSTWO: Tour de Suisse - 3. etap: Grosswangen - Rheinfelden (do 17:55)

20:00 4-4-2 - wydanie specjalne po meczu: Polska - Irlandia Północna (do 21:55)

 

Wtorek, 14.06:

 

01:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy C: Meksyk - Wenezuela (również w TVP3)

04:10 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy C: Urugwaj - Jamajka (również w TVP1)

15:50 KOLARSTWO: Tour de Suisse - 4. etap: Rheinfelden - Champagne (do 17:50)

 

Środa, 15.06:

 

01:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy D: Chile - Panama (również w TVP3)

04:10 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz grupy D: Argentyna - Boliwia (również w TVP1)

12:00 TENIS: Turniej WTA w Birmingham - mecze 2. rundy (do 15:50)

15:50 KOLARSTWO: Tour de Suisse - 5. etap: Brig-Glis - Carl (do 17:50)

20:15 4-4-2 - wydanie specjalne przed meczem: Polska - Niemcy (do 22:05)

 

Czwartek, 16.06:

 

12:30 TENIS: Turniej WTA w Birmingham - mecze 3. rundy (do 16:10)

16:10 KOLARSTWO: Tour de Suisse - 6. etap: Wessen - Amden (do 17:55)

19:45 4-4-2 - wydanie specjalne przed meczem: Polska - Niemcy (do 20:25)

20:50 TVP1 PIŁKA NOŻNA: Euro 2016 - mecz grupy C: Niemcy - Polska (+ studio od 20:20 i 22:50)

23:20 4-4-2 - wydanie specjalne po meczu: Polska - Niemcy (do 23:20)

 

Piątek, 17.06:

 

03:25 PIŁKA NOŻNA: Copa America - mecz ćwierćfinałowy (również w TVP1)

12:30 TENIS: Turniej WTA w Birmingham - mecze ćwierćfinałowe (do 16:10)

16:10 KOLARSTWO: Tour de Suisse - 7. etap: Arbon - Soelden (do 18:00)

18:00 TENIS: Turniej WTA w Birmingham - mecz ćwierćfinałowy

20:00 4-4-2 - wydanie specjalne po meczu: Polska - Niemcy (do 21:55)

 

Sobota, 18.06:

 

01:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz ćwierćfinałowy (również w TVP1)

12:00 TENIS: Turniej WTA w Birmingham - mecze półfinałowe (do 15:50)

15:50 KOLARSTWO: Tour de Suisse - 8. etap: Davos - Davos - jazda indywidualna na czas (do 17:55)

17:55 LEKKOATLETYKA: 62. Memoriał Janusza Kusocińskiego w Szczecinie (do 20:30)

 

Niedziela, 19.06:

 

00:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz ćwierćfinałowy (również w TVP3)

03:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz ćwierćfinałowy (również w TVP1)

10:20 WIOŚLARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Poznaniu - finały (do 14:10)

13:15 TVP3 ŻUŻEL: Nice Polska Liga Żużlowa - mecz: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Lokomotiv Daugavpils

14:30 TENIS: Turniej WTA w Birmingham - mecz finałowy

16:15 KOLARSTWO: Tour de Suisse - 9. etap: Davos - Davos (do 17:50)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam program dla prasy TVP1 i 2. I zauważyłem że skandalicznie mało na tych antenach będzie transmisji z ME w lekkoatletyce (6-10 lipca). W Jedynce jakąś godzinka (i to nie codziennie), jedynie ostatniego dnia 2 godziny. W TVP 2 nie będzie żadnych transmisji. Oczywiście w TVP Sport HD będzie całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam program dla prasy TVP1 i 2. I zauważyłem że skandalicznie mało na tych antenach będzie transmisji z ME w lekkoatletyce (6-10 lipca). W Jedynce jakąś godzinka (i to nie codziennie), jedynie ostatniego dnia 2 godziny. W TVP 2 nie będzie żadnych transmisji. Oczywiście w TVP Sport HD będzie całość.

Te mistrzostwa będą karykaturą.Nie przyjedzie wielu znanych lekkoatletów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...