Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wislok

Wydaje mi się,że to jednorazowa sprawa. Ciekawe jaką decyzję podejmie TVP . Jutro około 17.00 swój 1/4 rozgrywa Agnieszka Radwańska,a TVP planowała transmisję meczu MŚ w hokeju Rosja -Szwajcaria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Raz,że nie mają co wrzucić,a dwa mecze MŚ podniosą oglądalność kanału sportowego :)

EDIT:

Brawa dla TVP!! Nie wiem kto tam pracuje,ale tu powinny polecieć głowy!! Zamiast jak już zdecydowali się pokazywać mecz Agnieszki Radwańskiej w TVP Sport to zamiast pokazać już wszystkie mecze 1/4 turnieju WTA w Madrycie i wieczorem pokazać retransmisję meczu Rosja-Szwajcaria w TVP Sport, to oni nie emitują meczu Any Ivanovic z Halep , zaczynają transmisję meczu hokejowego o 15:35 po czym ją przerywają by pokazać mecz Agnieszki !! Naprawdę takie traktowanie widzów to skandal!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dziady wykupiły najtańszy pakiet meczów WTA

z Rzymu znów mecze będą po łebkach pokazywane

https://satkurier.pl/news/100698/wta ... sport.html

 

Polsat pokazywał ile się dało z Madrytu, od rana do nocy; z Rzymu pokazują tak samo już od dzisiaj;

a te komunistyczne pociotki nic porządnie zrobić nie potrafią;

no ale jak się zatrudnia ponad 3 tys ludzi to na transmisje kasy już brak; w Polsacie pracuje ok 840 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za co te "dziady " jak to mówicie mają kupić pakiety sportowe ? Przecież TVP Sport jest kanałem nieodpłatnym

 

W środę, 2 kwietnia 2014 roku, odbyło się posiedzenie sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, na którym poruszono między innymi problem odpłatnego dostępu do kanału TVP Sport.

 

Bogusław Piwowar, Członek Zarządu TVP S.A., w odpowiedzi na pytanie posła Marka Matuszewskiego o dostępność kanału TVP Sport, wyjaśnił parlamentarzystom, że TVP Sport nie jest kanałem odpłatnym. Jednocześnie zaznaczył, że do budżetu TVP nie wpływają żadne pieniądze z tytułu udostępniania kanału TVP Sport sieciom kablowym i platformom satelitarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyjaśnił Rakowiecki przyczyna jest prosta - brak miejsca na muxie 3 .Jeżeli TVP dostanie miejsce to łaskawie rozważy możliwość dołączenia tego kanału .Powtarzam rozważy taką możliwość

 

Szkoda, że abonament jeszcze nie jest większy i że 99% społeczeństwa nie płaci .Ciekawe co by się wtedy stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zagadka, przecież dostali MUX i decydowali o jego zawartości- mogli dać swobodnie TVP Sport zamiast np. TVP Polonii. Teraz w sumie chyba mogli by usunąć Polonię i dać TVP Sport. Myślałem nad tym ostatnio i doszedłem do chyba prawdziwej przyczyny. Skoro TVP SPORT jest kanałem nieodpłatnym, więc logiczne było by gdyby był ogólnodostępny, bo miał by więcej pieniędzy z reklam i wyższą oglądalność. Jedyną przyczyną kodowania musi być zakup praw dla stacji kodowanej!! Dlatego nie odkodowują TVP Sport. Dlaczego w tamtym roku pokazywano np. mecze Agnieszki Radwańskiej,a w tym roku już na antenie otwartej. Wyjaśniam,że w tamtym roku w wykazie stacji transmitujących WTA było jak wół napisane TVP (Poland). W tym sezonie kiedy obowiązuje nowa umowa jest już wyłącznie TVP SPORT. Nie piszę o Katowicach, bo one są poza tą umową, TVP pokazuje go, bo turniej rozgrywany jest w naszym kraju . Więc jestem niemal pewien,że zakupili pakiet dla TV kodowanej i dlatego meczów Isi - czy to 1/2 w Madrycie czy finał IW były tylko w TVP SPORT, kiedy aż prosiło się o antenę otwartą, zresztą naweet nie ma cienia zapowiedzi,że coś mogli by dać na antenę otwartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniał Sentorio niby nieodpłatny kanał a oferowany jest gdzieniegdzie w dodatkowo płatnych pakietach jak w Cyfrowym Polsacie czy w Multimedii.

Jak przystało na instytucję państwową logiki czy jakiejś strategii w przypadku tego kanału nie ma żadnej, efektem jest oglądalność.

wyniki za marzec 2014

http://sportnaekranie.pl/marzec-2014-og ... portowych/

a w marcu były turnieje w Indian Wells i Miami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną przyczyną kodowania musi być zakup praw dla stacji kodowanej!!

 

Pytanie zasadnicze - za co kupili ? .Jak się okazuje ani kablówki, ani platformy cyfrowe nie płaca za TVP Sport .W takim razie jaki sens był robić TVP Sport HD skąd pochodziły pieniądze na zakup sprzętu o bieżących wydatkach już nawet nie wspominam ,reklamy są takie popłatne na tym kanale ?

 

Co prawda okresowo pojawia się tu "jedyny taki" taki i pyskuje ile to TVP zarabia kasy na tym programie ,ba starcza nawet na wspieranie finansowo na innych kanałów ...i oczywiście brak FTA tego kanału to wyłącznie wina nie płacących abonamentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podczas wtorkowej konferencji prasowej z Michałem Kwiatkowskim w Telewizji Polskiej, głos zabrał szef TVP Sport – Włodzimierz Szaranowicz. TVP mocniej chce wejść w kolarstwo, kupiła prawa do Tour de Suisse, negocjuje prawa do Vuelta a Espana i co ważne, poprawi realizację telewizyjną Tour de Pologne! "

 

Tour de Suise nie pokazuję Eurosport,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukcesu jeszcze nie ma, ale Szaranowicz głupi nie jest. Wiadomo że sukces jest blisko

Moze być wysokie miejsce w TdF, a chwileczkę pózniej rozpoczyna się TdP gdzie wynik moze być równie dobry, albo jeszcze lepszy.

Mam nadzieję że żadnych praw nie będzie tracił Eurosport

Ewentualnie tylko żeby było równolegle, ponieważ TVP nie ma dobrych komentatorów kolarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...