Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no a sieci UPC Korzeneski zapomnial?

I może jeszcze miał pamiętać o kablówce pana Rysia w Pcinie Górnej? Kablówek w Polsce jest cała masa, a platformy na dobrą sprawę tylko trzy (pięć, licząc TP i TnK) - więc to chyba ważniejsze. Kablówki rządzą się swoimi prawami, mogą mieć w ofercie Polsat Sport i Canal+ Sport jednocześnie, więc to zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pierwszą rundę tegorocznych rozgrywek Centernet Mobile Speedway Ekstraligi oglądało w sumie około 550 tysięcy widzów. To znakomity wynik, a mógłby być jeszcze lepszy gdyby nie awaria wozu satelitarnego, która uniemożliwiła transmisję z Leszna.

 

M.in. dzięki większemu niż w ubiegłym sezonie zasięgowi TVP Sport, telewizja publiczna uzyskała znacząco lepsze wyniki oglądalnościowe w kanale sportowym. Już pierwsza transmisja z Gdańska okazała się pod tym względem rekordowa z widownią prawie 130 tysięcy (!) Na antenie TVP Sport pokazano aż trzy spotkania I rundy, które obejrzało (tylko podczas premier, nie licząc powtórek) 208 820 widzów. źródło: TVP "

 

Brawo TVP Sport ... ale błagam dołączcie do UPC i C+ (czego życzę abonentom tychże operatorów) a będzie 1 mln widzów :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Liga Mistrzów w Telewizji Polskiej:

 

Finał Ligi Mistrzów:

FC Barcelona – Manchester United

środa 27 maja (godz. 20.30) NA ŻYWO w TVP 2

Komentarz: Dariusz Szpakowski

 

Droga do finału

(przypomnienie meczów 1/8 finału, ćwierćfinałów i półfinałów

tegorocznej edycji LM na antenie TVP Sport)

 

1/8 finału:

FC Liverpool – Real Madryt (piątek 22 maja, godz. 10.50)

Manchester United – Inter Mediolan (piątek 22 maja, godz. 12.40)

Juventus Turyn – Chelsea Londyn (piątek 22 maja, godz. 15.00)

FC Barcelona – Olympique Lyon (piątek 22 maja, godz. 17.20)

 

Ćwierćfinały:

FC Liverpool – Chelsea Londyn (wtorek 26 maja, godz. 9.55)

Manchester United – FC Porto (wtorek 26 maja, godz. 11.40)

FC Barcelona – Bayern Monachium (wtorek 26 maja, godz. 13.25)

Chelsea Londyn – FC Liverpool (wtorek 26 maja, godz. 16.05)

FC Porto – Manchester United (wtorek 26 maja, godz. 20.05)

Arsenal Londyn – Villarreal CF (środa 27 maja, godz. 9.55)

 

Półfinały:

Manchester United – Arsenal Londyn (środa 27 maja, godz. 11.40)

FC Barcelona – Chelsea Londyn (środa 27 maja, godz. 13.25)

Chelsea Londyn – FC Barcelona (środa 27 maja, godz. 16.05)

Arsenal Londyn – Manchester United (środa 27 maja, godz. 18.20)

 

1. liga polska

NA ŻYWO w TVP Sport i na sport.tvp.pl

 

Zagłębie Lubin – Korona Kielce (sobota 23 maja, godz. 16.55)

Komentarz: Tomasz Jasina

 

Widzew Łódź – Znicz Pruszków (niedziela 24 maja, godz. 20.30)

Komentarz: Jacek Jońca

 

Finał play-off Polskiej Ligi Koszykówki

NA ŻYWO w TVP Sport i na sport.tvp.pl

(opcjonalnie – jeśli będzie potrzeba rozegrania meczów nr 6 i nr 7)

 

PGE Turów Zgorzelec – Asseco Prokom Sopot (sobota 23 maja, godz. 19.00)

Asseco Prokom Sopot – PGE Turów Zgorzelec (wtorek 26 maja, godz. 17.50)

Komentarz: Piotr Sobczyński i Mirosław Noculak

 

CenterNet Mobile Speedway Ekstraliga

NA ŻYWO w TVP Sport i na sport.tvp.pl

 

Lotos Gdańsk – Polonia Bydgoszcz (niedziela 24 maja, godz. 16.00)

komentarz: Hubert Malinowski i Piotr Baron

 

Falubaz Zielona Góra – Caelum Gorzów Wielkopolski

(niedziela 24 maja, godz. 18.30)

komentarz: Rafał Darżynkiewicz i Krzysztof Cegielski

 

Finał Pucharu UEFA

w TVP Sport i na sport.tvp.pl

 

Szachtar Donieck – Werder Brema

(piątek 22 maja, godz. 20.05,

sobota 23 maja, godz. 8.05,

niedziela 24 maja, godz. 13.35,

czwartek 28 maja, godz. 15.50)

Komentarz: Maciej Iwański

 

Filmy dokumentalne poświęcone jednemu z najwybitniejszych polskich trenerów, Kazimierzowi Górskiemu, na antenie TVP Sport:

 

„Jak przychodzi zbawienie” sobota 23 maja (godz. 21.15)

„Drużyna Górskiego” niedziela 24 maja (godz. 13.15)

 

www.satkurier.pl / www.tvp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pwiedzcie mi, kiedy w TVP, skończy sie państwo kolesiów i takie nieudaczniki, jak Żabie Oczko, odejdą na zasłużoną emeryturę, zamiast zniechęcać ludzi do odlądania meczy piłkarskich. Jestem zmuszony płacić haracz, za posiadanie telewizora w domu (tzw. abonament, to pozostałość z czasów komuny, kiedy za luksus posiadania telewizora, trzeba było płacić), a moje pieniądze, przeznacza się, min, na wycieczki Szpakowskiego, po całej Europie. Ten człowiek jest kompletnie beznadziejny. Komentowanie meczy, polegające na ciągłym przypominaniu, numerów na koszulkach i kolorów tych koszulek, jest tak proste, że może to robić każdy. Dlaczego więc Żabie Oczko, nadal jest naczelnym komentatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Patrząc co widziwiają następcy Szpakowskiego i w jaki sposób komentują mecze (Iwański) to ja codziennie dziękuję wszystkim bogom na świecie że Darek jeszcze chce komentować:) Jedyna nadzieja w Michale Zawackim (dz?), który sensownie i przyjemnie komentuje mecze. Reszta mam nadzieję, że dostanie prace w tvnie i nigdy ich już nie zobacze:)

 

Dziś wkońcu przeszukałem kanały i się pojawił tvp sport, szkoda, że jakość taka sobie ale ważne, że jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc co widziwiają następcy Szpakowskiego i w jaki sposób komentują mecze (Iwański) to ja codziennie dziękuję wszystkim bogom na świecie że Darek jeszcze chce komentować:)

 

Mam nadzieję, że po dzisiejszym finale LM nie będziesz już tak dziękował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc co widziwiają następcy Szpakowskiego i w jaki sposób komentują mecze (Iwański) to ja codziennie dziękuję wszystkim bogom na świecie że Darek jeszcze chce komentować:)

 

Mam nadzieję, że po dzisiejszym finale LM nie będziesz już tak dziękował :D

Ja tam zdecydowanie wolę Szpakowskiego niż wynalazki typu Ryczel. Dobrze że na nSport mecz był w DD 5.1, więc wystarczyło wyłączyć centralny głośnik i już nie było komentarza :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Naprawdę tvp nie ma lepszych komentatorów, prócz wspomnianego przeze mnie Zawackiego :smile:

No tak, Zawacki bije na głowę resztę komentatorów w TVP! :brawo: Szpakowski lata świetności (?) ma już niestety za sobą. Teraz jest już coraz gorzej.

Fajnie, że LM nie będzie w TVP :D W końcu będzie spokój od Gmochów czy Szczęsnych. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski lata świetności (?) ma już niestety za sobą.

On po prostu potrafi nawijać bez sensu i poprzez zasiedzenie w TVP jest taki znany i uważany za dobrego. Kiedyś oglądałem "Kocham cię Polsko" z jego udziałem i miał bardzo małe pojęcie o sporcie, np. polskich medalistach olimpijskich w ogóle. Powinien coś na ten temat wiedzieć, będąc w zawodzie tak długo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę DVB-T nie działa w Polsce w sposób komercyjny, czyli to ogólnego użytku jak telewizja analogowa. Więc równie dobrze mogą całkowicie wyłączyć nadajnik na jakiś czas. Jednak myślę, że jesienią już takich przerw nie zobaczymy.

 

Jednocześnie ciekawostkę napisał o TVP Sport "Presserwis". Mianowicie Aster na swojej infolinii informuje o tym, że od czerwca z oferty zostanie wyłączony ten kanał, jednak innego zdania są rzeczniczka prasowa operatora oraz p.o. rzecznika prasowego TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...