Skocz do zawartości

kontakt z cyfrą


sllawek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma pytanie do was drodzy czy wy też macie problem z dodzwonieniem się do cyfry próbuje od kilku dni i jest masakra oni zaczynają normalnie w kulki lecieć delikatnie mówiąc to jest paranoja straciłem tyle kasy i czasu że szok, wcześniej to chociaż poczekałem na połączenie z konsultantem i mnie połączyli a teraz się dziady rozłączają. Co o tym sądzicie. Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanie do was drodzy czy wy też macie problem z dodzwonieniem się do cyfry próbuje od klij im e-ilku dni i jest masakra oni zaczynają normalnie w kulki lecieć delikatnie mówiąc to jest paranoja straciłem tyle kasy i czasu że szok, wcześniej to chociaż poczekałem na połączenie z konsultantem i mnie połączyli a teraz się dziady rozłączają. Co o tym sądzicie. Pozdrawiam Sławek
Kol.sllawek@widzę że że jest to Twój 1 post który identyczny puściłeś po różnych forach i co chcesz nowego usłyszeć w tym temacie.To Ci jeszcze raz odpiszę z tymi kosztami to nie przesadzaj/o801 to jednorazowy koszt 0,29gr+Vat niezależnie od długości rozmowy/to po pierwsze.Jest przed gorączkowy okres świąteczny to ludziska dzwonią to po drugie a po trzecie masz internet to wejdź na stronę http://www.cyfraplus.pl masz tam kontakt i wyślij im e-maila lub jak jesteś abonentem C+ poprzez ICA możesz załatwić sporo spraw.innych możliwości nie ma i nie zanudzaj wszystkie fora tym tematem chyba że to jest jedynie pretekst na żale i chęć po narzekania. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko kiedyś było tak że się czekało np. 30 minut i wkoncu się połaczyłeś teraz bezczelnie po komunikacie "wszyscy agenci są zajęci" zostajesz rozłaczony i znowu to 29 gr +VAT (20 prób to już 7zł a tyle mniej więcej jednego dnia próbowałem sprobojeszcze przez 5 dni i masz w sumie jeden miesiąc abonamentu z głowy a już nie wspomne jak ktoś nie ma stacjonarnego to co ma zapłacić 100zł za rachunek czy stać przy butce telefoniczej cały dzień??) kasuje Ci a oni z tego nic nie maja to jest lecenie sobie w kulki bo też przez jeden dzień mi się nie udało dodzownić dopiero nastepnego dnia przed południem jakoś się udało.

 

Coś mi się zdaję że zmienili telecentrum (bo zmienili też numer) i albo nie mają tyle linii podłaczonych albo nie zdążyli zwerbować nowych jeśli zmienili miasto.

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko kiedyś było tak że się czekało np. 30 minut i wkoncu się połaczyłeś teraz bezczelnie po komunikacie "wszyscy agenci są zajęci" zostajesz rozłaczony i znowu to 29 gr +VAT (20 prób to już 7zł

30 minut? :shock: Ja max czekalem moze z 3 lub 4 minuty a po drugie jak juz dzwonie do nich to tylko z komory a mam darmowe to nic nie trace :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Czasem też około 10-12 też nie można się dodzwonić. A najlepsze jest jak zaraz po informacji, że wszystkie stanowiska są zajęte rozłączają rozmowę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,,

ja równiez dzwoniłem do cyfry i w żaden sposób nie mozna sie było połączyć "minimalny czas oczekiwania 10 min" jednak jak juz sie dodzwoniłem to miłej pani powiedziałem , "co oni robią ,ze jest tak ciężko sie dodzwonic".

Paranoja a dzwoniłem od 29 11 do 02 12 07 !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwoniłem kilka razy i prawie zawsze w granicach podanych 5 minut miałem połączenie... chociaż mogliby informować kiedy mają nieczynne...

 

A infolinia chyba nie jest 24h?? bo kiedyś w niedzielę nie mogłem sie dodzwonić... i nie było wtedy informacji ile czekać... tylko muzyczka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanie do was drodzy czy wy też macie problem z dodzwonieniem się do cyfry próbuje od klij im e-ilku dni i jest masakra oni zaczynają normalnie w kulki lecieć delikatnie mówiąc to jest paranoja straciłem tyle kasy i czasu że szok, wcześniej to chociaż poczekałem na połączenie z konsultantem i mnie połączyli a teraz się dziady rozłączają. Co o tym sądzicie. Pozdrawiam Sławek

-------------------

Małe srostowanie: koszt połączenie 0801 0... to opłata 29gr i VAT ale za każdą minutę - co Cyfra w swoich komunikatach przemilcza. (to co piszesz dotyczyło starego numeru 0801801801)

 

Edycja RafiX: Połączyłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kol. dytek - pewnie jesteś abo C+ krótko. Mnie już niedługo strzeli 10 lat. I powiem jedno - ZAWSZE był i jest problem z dodzwonieniem się na infolinię. I nie ma znaczenia, o której dzwonisz. Jeżeli nie czekasz, to widocznie masz szczęście. Więc może zagraj w LOTTO. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A kto by tam chciał robić za marne złotówki :?::lol: Na ich stronie pisało, że poszukują ludzi do roboty. Wniosek z tego taki że siedzi tam ostatnia grupa zdesperowanych która musi przyjąć i wysłuchać nasze dąsy :lol: 1 desperat a 100 dzwoniących i wszystko jasne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...