Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zawiedziony......liczyłem na więcej kanałów :evil: na jakieś info o nowych softach do nboxa, itp itd
Sotf już był a dwa następne kanały filmowe HD to gips? Mi już tylko multiroomu brakuje do szczęścia (i dalszej poprawy jakości na kanałach SD zwłaszcza filmowych i serialowych), ale tu chyba jakieś inne nietechniczne czynniki decydują, szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna konferencja i kolejny zawód.Bo liczyłem na coś więcej niż na 3 nowe kanały dla dzieci i Filmbox Family.O MTV HD nie wspominając..Nie ma tutaj żadnego impulsu i magnesu który przyciągnie spodziewaną ilość abonentów.Światełkiem w tunelu wydają się być dwa nowe kanały filmowe HD zapowiadane na wiosnę.Ale jak mają one być pokroju MGM to nikogo to do niczego nie przekona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że liczyłem na superstacje, mtv dance lub hits, może fox life....ale najważniejsze było dla mnie rozdzielenie cartoona z tcm, ale jednak lipa, miałem też nadzieje wkońcu że będę mógł usypiać nboxa....nie marząc już o większej możliwości w dodawaniu kanałów nie tylko z 13 lub 19 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zapomniano !

 

Pisałem na forum n-ki ze nie bedzie viasatow (dostalem list od nadawcy ze n-ka odrzucila ich mimo ze chcieli dolaczyc), a TVP Historia to konkurencja dla TVN Historia wiec tymbardziej nie moze byc ;-) Co do oddzielnego CN i TCM to tez było o tym na forum n-ki, że n-ka podpisała umowe gdy jeszcze były razem te kanały i dopóki ona trwa nie mozna renegocjowac umowy. Widoczxnie taki jest zapis. O pozostałych kanałach też mozna znalezc info na forum n-ki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...