Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najchętniej oglądane w tym pakiecie jest TVN Style z tego co się orientuję, potem jest Eska TV. Nie ma w tym w sumie nic dziwnego - także w stosunku do MTVN HD, które jest wersją international - a te zawsze mają pod górkę.

 

Rzeczywiście kolejne "rozdanie" w przyszłym roku - o prawa do angielskiej. Oczywiście pretendentem do wygranej jest Canal+, ale mam nadzieję, że chociaż obkupi to cięższą batalią - choć nie musi tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że gdy Cyfrze Plus skończy się wyłączność na Nat Geo i Nat Geo HD to te kanały pojawią się w N.. :) Ja się ciesze, że N film HD i N film HD 2 są odkodowane dla wszystkich abonentów narazie (na ile?) no i, że nie podnieśli cene abonamentu za pakiet KNŚ 16 zł.:D Jeszcze, żeby usuneli ID DISCOVERY z pakietu SMM i przenieśli do KNŚ to byłoby super :) A może i na kolejnej konferencji pojawią się VIASAT HISTORY i VIASAT EXPLORER? byłoby tak samo jak z NAT GEO WILD HD w N... CP ma tylko TV1000 na wylaczność i nie jest chyba zainteresowany VIASATAMI, powyższymi bardzo dobrymi kanałami... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej oglądane w tym pakiecie jest TVN Style z tego co się orientuję, potem jest Eska TV. Nie ma w tym w sumie nic dziwnego - także w stosunku do MTVN HD, które jest wersją international - a te zawsze mają pod górkę.

 

Mimo tego nigdy bym się nie spodziewał, że taka Eska pobije MTV, Vivę i całą resztę... To pokazuje, że nie samymi kanałami HD żyje Nka.

Ciekawe jakie kanały są najchętniej oglądane w Sportowym Pakiecie (Eurosport?), oraz KNŚ (Discovery HD?)...

 

Rzeczywiście kolejne "rozdanie" w przyszłym roku - o prawa do angielskiej. Oczywiście pretendentem do wygranej jest Canal+, ale mam nadzieję, że chociaż obkupi to cięższą batalią - choć nie musi tak być.

 

Mieli już wygrać te prawa 2 lata temu :P Nie wygrali hiszpańskiej, nie wygrają i Premiership... Nawet LE stracili (Puchar Uefa). Nawet zwykłej NBA nie potrafili wygrać, która jest totalnie zaniedbywana w C+. Nie rozumiem tej polityki. Inwestują w jakieś głupoty typu nRadioFilm czy jakoś tak, a nie stać ich wyłożyć kasy na coś porządnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu kiedy N startowala nie zaczarowala mnie swoja oferta i tez mowilem ze jest taka czy owaka. Kiedy CP zapowiedzialo wprowadzenie HD myslalem ze rozwiaza to lepiej od C+ (tzn. zamiast 5zł za kanał HD zaoferuja np. 3zł) ale jednak sie przeliczylem. Ubiegłoroczna konferencja N przekonała mnie, ze moge placic mniej za więcej (w tym kanały HD). Sam nbox recorder zaoferowal mi wiecej mozliwosci niz Samsung H370G, ktory i tak jest doskonalym dekoderem. 4 miesiace temu wyslalem wypowiedzenie umowy do CP i teraz moge powiedziec, że po 11 miesiacach z N jestem z niej bardziej zadowolony (pod wzgledem oferty, ceny jak i samej obslugi klienta) niz z CP (gdzie wypowiedzenie pakietu Super Film trwalo 2 a nie 1 miesiac bo ponoc pismo nie dotarlo mimo ze wczesniej mi powiedziano ze jest). Co do samej konferencji wielki + za DVB-T i za zademonstrowanie ze w N tez bedzie mozna ogladac Polsat w cyfrowej jakosci, nbox turbo tez sie ciekawie zapowiada a jak podal Satkurier to doplata ma wynosic tyle co roznica w cenie dysku 250 a 500GB a obecnie jest to od 1-70zl w zaleznosci od prodycenta czyli niewiele. Jezeli oplata ca multiroom bedzie nie zawysoka to moze sie zdecyduje ale to poczekamy jak to wszystko przetestuja. nowe kanaly sa dla mnie wystarczajace no i najwazniejesze KNS dalej 16zl/mies. Ogolnie cala konferencje oceniam na 5+ gdyz pozostaje taki maly niedosyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ stracił prawa do dwóch wytwórni filmowych i się nie zdziwię jak straci do kolejnych, a nie będę zaskoczony jak straci prawa do którejś ligi europejskiej (włoska i angielska ostatni sezon w Canal+). Canal+ powinien teraz liczyć się że ma konkurencję (nie tylko n chyba ????????!).

Cyfra straciła wytwórnie na własne życzenie, uznali że przedłużenie umów jest ekonomicznie nieuzasadnione :roll:

 

Co do Premiership, to wątpie żeby ktoś ją przejął, nka wykrwawiła się na LM, a CP na LE i komórki :wink: Za 2-3 miesiące wszystko będzie jasne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo tego nigdy bym się nie spodziewał, że taka Eska pobije MTV, Vivę i całą resztę... To pokazuje, że nie samymi kanałami HD żyje Nka.

Odpowiedz jest prosta Eska.Tv nie ma tych badziewi jakie są na MTV czy Vivie. To jest stacja z muzyką a nie badziewnymi programami.

 

A co do multiromu to można powiedzieć, że będzie to coś ala wykorzystanie Dreamboxa do sharingu i przesyłanie uprawnień prze sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie brakuje w N History HD :( Uwielbiam programy popularnonaukowe, a niestety na Discovery takich praktycznie nie ma. Prawie wyłącznie Reality show.

Popularność EskiTV mnie zaskoczyła. Jak dla mnie znacznie lepsza muzyka leci na MTVNHD i MTV2. Może dotrze teraz do władz MTV, że ludzie oczekują muzyki, a nie durnych programów w stylu :Moje bezsensowne urodziny" i poprawią wizerunek swojego podstawowego kanału.

Cieszą mnie nowe kanały nfilm. Narzekacie, że są tu same starocie. Powiem szczerze, że większości tych staroci nie oglądałem, a te które widziałem obejrzę chętnie w HD lub dobrym upscalu. Np. Wczoraj poszukiwacze zaginionej arki prezentował się całkiem ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie pasuje tzn daja to zle jak nie daja to gorzej. Nie dziwi mnie fakt, ze Eska TV jest 2gim najczesciej ogladanym kanalem w pakiecie SMM gdyz u mnie czesciej jest wlaczona Eska TV niz Viva czy MTVNHD. Co do nFilm to wczoraj ogladalem tam Next i Iron Man'a mimo ze wczesniej widzialem je na DVD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra straciła wytwórnie na własne życzenie, uznali że przedłużenie umów jest ekonomicznie nieuzasadnione :roll:

sam chyba nie wierzysz w to, co piszesz.

Równie dobrze można napisać, że C+ wykrwawiła się przepłacając za Ekstraklasę.

 

Tak to można wszystko tłumaczyć, Nka również uznała że LE nie jest opłacalna i o nią nie walczyła.

To akurat prawda - LE nie jest atrakcyjna. Oczywiście nie wiem, czy "n"ka przegrała ten przetarg, czy w ogóle nie brała w nim udziału.

W LE są drużyny drugiego i trzeciego sortu europejskiego, wiec mało atrakcyjny produkt dla kibica.

Oczywiście sytuacja byłaby inna, gdyby awansował tam jakiś polski zespół.

A puszczanie 11 meczów z tych rozgrywek na raz to zwykłe marnowanie pasma. No, chyba, że się chce udowodnić, że można więcej i lepiej niż konkurencja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ stracił prawa do dwóch wytwórni filmowych i się nie zdziwię jak straci do kolejnych, a nie będę zaskoczony jak straci prawa do którejś ligi europejskiej (włoska i angielska ostatni sezon w Canal+). Canal+ powinien teraz liczyć się że ma konkurencję (nie tylko n chyba ????????!).

Cyfra straciła wytwórnie na własne życzenie, uznali że przedłużenie umów jest ekonomicznie nieuzasadnione :roll:

Co do Premiership, to wątpie żeby ktoś ją przejął, nka wykrwawiła się na LM, a CP na LE i komórki :wink: Za 2-3 miesiące wszystko będzie jasne...

Nie opowiadajmy bajek, cyfra nie przedluzyla umowy z Paramount i Dreamworks, bo sie wykrwawila w przetargu na OE, ktory kosztowal ja az 100 mln zlotych.... Canal+ coraz bardziej zaczyna przypomina kanal sportowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiadajmy bajek, cyfra nie przedluzyla umowy z Paramount i Dreamworks, bo sie wykrwawila w przetargu na OE, ktory kosztowal ja az 100 mln zlotych.... Canal+ coraz bardziej zaczyna przypomina kanal sportowy...

Dla ścisłości - media podawały 125mln zł rocznie (czyli kontrakt trzyletni kosztował 375mln zł).

Oczywiście w kosztach partycypuje Orange, ale raczej nie fifty-fifty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wierzę, że Cyfra po tylu latach współpracy z Paramount i DreamWorks doszła do wniosku, że "ekonomicznie oferta była nieuzasadniona". To przez wszystkie te lata przepłacali za te filmy ? Bzdura. Zgadzam się z większością, Cyfra wpakowała się w bagno, czytaj OE i teraz są takie efekty jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra straciła wytwórnie na własne życzenie, uznali że przedłużenie umów jest ekonomicznie nieuzasadnione

Tak to można wszystko tłumaczyć, Nka również uznała że LE nie jest opłacalna i o nią nie walczyła.Przestań się ośmieszać takimi postami.

Ośmieszasz to się Ty, swoją niewiedzą.

Widzę, że ma co rozmawiać, bo tu nie ma merytorycznej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...