Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prawie 2 lata temu zaraz po starcie N-ki "wykorzystalem" mozliwosc i uwolnilem sie od Cyfry wczesniej,ze wzgledu na podwyzke jakichs tam bzdetnych kanalow.Wydawalo mi sie,ze zrobilem slusznie i podpisalem umowe z N-ka.Po miesiacu mialem dosc i udalo mi sie pozbyc tego balastu,oddajac sprzet rodzinie,ktora rezygnowala z kablowki.A ja wrocilem do Cyfry i dzieki promocji wtedy siegajacej 35% mniej przez caly rok bylem szczesliwy.Zreszta jestem nadal,bo obecnie mam promocje 25% taniej,owszem za kanaly HD doplacam,natomiast do konca roku mam maxpacka(HBO) gratis juz od kilku miesiecy.Place te same pieniadze co za full pakiet N-ki,bez VOD-u,a mam to co w podpisie,czyli jak dla mie ciekawszy sport,filmy bez doplacania za VOD i takze kanaly HD(wcale nie gorsze).Jestem zadowolony z Cyfry i dopoki N-ka nie pojdzie po prawa do dobrego sportu,to nie ma mowy o powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracenie dwóch wytwórni to nie koniec świata. Mnie bardziej interesuje dlaczego N nie pochwaliła się, tak jak to robiła wcześniej, ilością osób które opuściły platformę?!

 

To oczywiste, ze jakis tam odplyw jest - wczesniej bylo sie czym chwalic bo w chwili poprzednich konferencji obowiazywaly jeszcze umowy abonentow. Teraz nie jest juz tak lekko. Ja myslalem, ze maja obecnie ok 350tys abo. natomiast miedzy bajki moga schowac opowiesci o 200tys. nowych abo do konca roku - chyba, ze to sciema i obecnie co ukrywaja N ma wiecej abo niz 335tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam wypowiedzi poprzedników to odnoszę wrażenie, że oferta Wizji TV z 20-ma kanałami z czego 10 polskojęzycznych rozwiązała by wszystkie problemy. Dlaczego? A no dlatego, że jeden kolega płacze, że Cartoon Network nie jest oddzielony od TCM i nie może 24h/dobę oglądać kreskówek, a drugi kolega odszedł od C+ do n-ki wiedząc, że większość sportu i tak jest w C+. No nie da się nikomu dogodzić (ja np. sportu nie trawię - no może z wyjątkiem pokera), a dla mnie te 40 polskojęzycznych czy ile tam kanałów, które np. C+ ma w ofercie to jest dla człowieka który pracuje, ma żonę i dwójkę dzieci i tak lekko licząc o 50% za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale ja nie pamiętam kiedy zerknąłem na Movies24, Planete, TVNStyle czy ESPN. W czasach 10-ci polskich kanałów człowiek jak dziecko cieszył się z dołączenia kolejnego polskojęzycznego kanału. Teraz przydała by się reorganizacja pakietów (C+ szczególnie) bo wiele jest zbędnych kanałów za które np. ja płacić muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tych kanalow to tylko TVN Style i Planete mam na liscie,zreszta tego ostatniego i tak nie ogladam.Tamtych nawet nie ustawialem :oops: .Dla mnie liczy sie tez opcja splitter-badz jak w N-ce mialo byc,miltiroom.Kanalu TCM tez nie mam na liscie,bo nie mam czasu,ani checi na starocia.Do tego sluzyc powinny wypozyczalnie,a nie do nowosci,bo zadna wypozyczalnia i tak za internetem nie nadazy.Ja poszedlem do N-ki otumaniony nowa jakoscia(te tunery maja tak slabe oprogramowanie,ze az sa niefunkcjonalne,pomimo ich dobrej przeciez jakosci-nie mozna ustawic wszystkich kanalow fta samemu),a takze tym,ze miala byc to platforma "pod widza".Czyli malo kanalow,ale konkretnych z ciekawa oferta.A co wyszlo?Kupa kanalow bajkowych(otumanic dziecko nie sztuka i bez nich,a z nimi szczegolnie latwo),filmowych tez od groma,ale w sumie zaden dobry,a o sporcie lepiej w ogole nie mowic,bo to DNO wg mnie.Pozostaje jeszcze muzyka i tu tez dno,zreszta tak jak i konkurencji.Vod ratuje cala ta platforme,ale ta zabawka tez kosztuje i to wiecej niz Cyfra.Trzeba jednak wszystkiego(oprocz CP :) ) sprobowac,by wiedziec co jest be,a co me :):oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Od zawsze miałem pełen szacun do szefów TVN/ITI... Mają smykałkę do tego co robią... Od początku nie podobało mi się to jak C+ traktowało niby niegroźną i niepozorną n-kę... Jednak nie róbmy paniki. Jeszcze Cyfra+ nie upada i choć wielu by tego chciało pewnie długo będzie dobrze sobie u nas "żyć" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Czy taniej to nie sądzę... Każda nowa platforma prezentuje coś nowego. Podbiera prawa innym i wtedy raczej musimy więcej płacić, by oglądać to co normalnie mieliśmy w jednej platformie. Taka konkurencja nie jest dla nas - abonentów dobra. Dobra jest dla sprzedających prawa do transmisji. Mogą windować ceny, gdyż wiedzą jak wielkie jest zainteresowanie. W ostatecznym rozrachunku i tak my za to wszystko płacimy... Żal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz czekam na konferencje Cyfry i CP . Tez niech sie pochwala zarobkami . A co do tej konferencji byla niepotrzebna . Zmiany ilurozyczne wprowadzono 4 nowe kanaly wystarczylo tylko to powiedziec . A co do nowych uslug no spoko . Tylko po co brac Nrecorder skoro trzeba musowo wykupic Vod za 20 czy 30 zl. A co jesli chce Nrecorde by nagrac film z kanalu a niechce Vod??? Mogliby to poruszyc na konferencji , niechwalic sie kanalami dla dzieci ze maja najlepsza oferte na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...