Skocz do zawartości
martusia83

MŚ 2018 Rosja w Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy orientujecie się czy w Orange IPTV będziemy mogli obejrzeć wszystkie mecze Mistrzostw świata w Rosji? Słyszałam, że NC+ uruchamia specjalny kanał C+ ultra HD gdzie będą mieli na wyłączność 12 meczy? Czyli tych meczy nie obejrzymy w TVP? Może Orange również otrzyma ten kanał od C+?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marcin, dziękujemy za miłe słowa i również nie możemy się doczekać oglądania Mundialu w jakości 4K w TV Orange. W kwestii CANAL+ 4K prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, a niedługo będziemy mieć dobre wiadomości w tej sprawie.

Takie info z Orange ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

17 maja 2018 r ma ruszyć kampania informująca o C+ 4K na czas mistrzostw świata 2018. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda ,że tylko na czas mistrzostw ,a nie na stałe. C+Now 4K nie było w Orange bo to był kanał uruchamiany okazjonalnie. Skoro C+4K UHD ma być stały kanałem mógłby zawitać na stałe w ofercie Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy jest już informacja, kiedy te oba kanały TVP 4K i C+4K uruchomią w Orange? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TVP 4K 14.06.2018.  C+4K UHD w NC+ już działa w Orange nie wiadomo. Ale skoro to ma być kanał tylko na mundial to pewnie też 14.06

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak myślałam. W końcu rządzi nc+, więc oni mają pierwszeństwo i dadzą nam dopiero 14/06. Poczekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.