Skocz do zawartości

Galaxy Note 4


Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto kupować  używke?

 

W rodzinie mamy  ten model  http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxynote3neolteplus/Samsung-Galaxy-Note-3-Neo-LTEplus.html . Tyle że ostatnio chodzi  coraz wolniej  i bywa że pulplit pojawia się po resecie dopiero po kilku minutach.

 

Note 3  już nie ma akutalizacji  Androida.  Zakończyło się na 5.1.1  a w Note 4 jest już7  .

 

Czy warto?  Właściciel nie chce innego  tel niż Samsung  i nie chce też   przepłacać a wykorzystuje możliwości w 25% . Note 4  ma kamere 2160p   a to się przyda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bm brał Note 4 ponieważ ma już ekran 2k a nie jak w Note 3 tylko HD, lekko większy ekran, system nowszy i chyba do tej pory aktualizowany w łatki zabezpieczeń, szybsze ładowanie, aparat nowszy, ogólnie wszystko przemawia za Note 4 a nie żeli Note 3 Noe i dodatkowa zaleta wymienna bateria

 

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-note4/SM-N910F/

 

 

Tylko nie wiem czy jest kupowania telefonu bez gwarancji który maj już za sobą ponad 4 lata aaa Note 4 jest nadal na 6.0.1

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

 

Na MGSM.pl   jest podane że na nasz kraj  trafiły tylko 2 modele ale oba są tylko 4 rdzeniowe mimo wzmianek o tym że są modele 8 rdzeniowe. No ale kamera jest już Ultra HD.  Żaden inny model Samsunga w tej cenie nie posiada kamery Ultra HD.  Jedynie Galaxy S5 .

3Gb ram robi różnice i to widać.  Mój S5 jest wolniejszy od Huawei P9 lite no ale procek robi różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam na jakim portalu ale ktoś sprzedawał nowe Note 4 na gwarancji 24 miesiące ale z dystrybucji innej niż Polska i cena widniała 2tyś zł nie wiem czy błąd jakiś ale taka widniała. Mnie Note 4 bardzo się podoba  pod każdym względem i mimo że ma swoje lata nadal jest ładnym telefonem .Powiem szczerze że jak znajdziesz w bardzo dobrym stanie ten model to ja bym się nie zastanawiał, mimo że system jest stary ale jary i jak na swój czas ma ekran 2k i ekran 5,7 cali i tyle. Pewnie są nowsze telefony niż ten ale ten ma coś w sobie co nadal przyciąga uwagę

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brać Note'a, to trochę nowszego, raz, że gwarancja, dwa dłuższe wsparcie przy aktualizacjach. Na Twoim miejscu dozbierałbym i kupił Galaxy Note 8, który pomimo Galaxy S9+ i zbliżającej się pod koniec wakacji premiery Galaxy Note 9, jest nadal ciekawym i dobrym smartfonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...