Skocz do zawartości

NEOTION MPEG4 CAM


michalx1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza wersja modułu CI dla skandynawskiego systemu Conax z układem NP4 francuskiej firmy Neotion dla MPEG-4. Moduł zgłasza się w odbiorniku CI jako: Conax Pocket dTV. Hasrdware wersion: v4.1. Software version: S1. Root Menu: Conax Pocket i Conax Conditional Access. Zastosowanie dla pakietów lub kanałów: - iTVN z Hot Birda - 13E (UWAGA: pracuje na karcie TechniSat Radio bez subskrypcji!) - CANAL+ Scandinavia(S/DK/N/FIN) z 1W; - MTV Unlimited z Astry 19,2E - bułgarski pakiet kanałów z Thora - 1W. PS. Nowa karta TVN w Conax może nie działać w tym module - zaleca się moduł firmy SCM dla Conax. zakupisz w kazdym sklepie internetowym Cena: 299 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakupiłem kilka dni temu moduł Viaccess CI Extra CAM NP4. Mam w domu Golden Interstar Xpeed 870 CRCI. Kanały w MPEG4 z 40E i 5W chodzą rewelacyjnie ale mam inny problem, miał na tym module być dostępny kanał Sex View 264 ale niestety moduł próbuje walczyć ale niestety czystego obrazu nie daję rady złapać, czasami raz na kilka minut coś tam widać. Czy ktoś wie co jest grane :?:

 

Chivay 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedź @Mr. Orbita myślałem, ze coś trzeba poustawiać w ustawieniach modułu. Zadam to pytanie również @jurkowi na forum GI w końcu jestem tam moderatorem :) . Zacząłem jednak od was bo był tu już temat odnośnie tych modułów i myślałem, że ktoś może mieć podobny problem.

 

Chivay 8)

 

PS. Sytuacja opanowana, z pomocą @jurka z forum GI. W menu modułu trzeba wpisać PIN, a sa to cztery zera, zresztą tak jak zwykle. Przynajmniej następni będą wiedzieli co robić. Bo niestety w sklepach nie ma takiej informacji jak uaktywnić kanał Sexview 264 na tym module.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...