Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko

 

- na poczatku grudnia wypowiedzialem umowe ( zmiana reg)

- wczoraj telefonicznie przedluzylem

- poczta ma przyjsc aneks

 

Pytanie : Czy kiedy przyjdzie aneks mam jakis ustawowy czas na ewentualna rezygnacje ?

Nie możesz zrezygnować, bo przystałeś na warunki, które Ci Cyfra zaoferowała a Ty je zaakceptowałeś. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na początku życzę Wszystkim udanego 2012 roku, a teraz do rzeczy. Mam umowę z cyfrą do lipca (pakiet start i paczka canal plus). Korzystam ze stronga 6880. Czy mogę go zmienić na dekoder hd, na takich warunkach umowy, jak mam obecnie. Stronga mam na własność. Czy miałbym wtedy dostęp do kanałów hd, które są obecnie w pakiecie canal+start? Dziękuję z góry za każdą informację i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy w dobrym dziale jak nie to przepraszam moje pytanie umowę przedłużałem 10.2010 na pakiet Optimum hd na 18 mc w tym 15 po 59.9 i 3 po 84,9 dziś cyfra wystawiła mi fakturę na 91zł czyli kwota niezgodna z umową czy jeśli cyfra nie wprowadzi korekty mogę rozwiązać umowę z winy operatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mając pakiet Optimum moge w czasie jego trwania zamowic na 1-2 miesiace pakietm HD Optimum i tylko przez ten okres placic wiecej, a potem zrezygnowac i miec dalej umowe na samo Optimum ?

 

 

jaki jest okres wyprzedzajacy rezygnacje z dodatku HD Optimum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mając pakiet Optimum moge w czasie jego trwania zamowic na 1-2 miesiace pakietm HD Optimum i tylko przez ten okres placic wiecej, a potem zrezygnowac i miec dalej umowe na samo Optimum ?

 

 

jaki jest okres wyprzedzajacy rezygnacje z dodatku HD Optimum ?

 

Jeśli dołączysz sobie pakiet HD Optimum, to niestety będziesz musiał korzystać z niego do końca umowy, ponieważ obecnych umowach jest zapis, że klient ma prawo zmienić pakiet, za który cena jest wyższa od tej za który płacił dotychczas. W takiej sytuacji nie ma możliwości powrotu do niższego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale ja nie zmienie pakietu Optimum na optimum HD, tylko mówie o tym dodatku za 11zł HD do obecnej umowy.

 

czy tak jak wcześniej Zibi napisał, mogę i w styczniu nic nie zapłacę, w lutym 11zł, a potem od marca moge juz tego nie mieć? to pewne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie. Kończy mi się umowa z cyfrą pod koniec marca( 3 miesiące przed mogę przedłużyć umowę) i zaproponowali mi umowę na 19 miesięcy. Chciałbym pakiet Optimum + Multiroom + Dekoder Pace. Przy nowym podpisaniu umowy, to by było 93zł. Nie chcę jednak mieć aż tak długo umowy. Co w takim wypadku muszę zrobić ?

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...