Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie odnośnie cen dekoderów przy podpisaniu umowy dla abonentów innych operatorów. Na stronie cyfry w tej chwili są tylko dwa dekodery z tego co widzę po 1 zł tj. Philips HD i Sagemcom HD. Jak kształtują się ceny innych dekoderów np. Pace SD, Strong SD, Pace PVR (wiem że ten ostatni jest na wynajem). Dodatkowo prosiłbym o podanie ceny za aktywację w/w dekoderów. Dziękuję za informacje. Proszę o odpowiedź osoby z CTA ewentualnie osoby pracujące przy sprzedaży oferty Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

Koszt aktywacji HD to 99zł (również przy Pace PVR, jako, iż jest dekoderem HD), SD - 1zł. Przy czym na Philipsa HD nie ma co liczyć.

Ważne jest to, iż warunkiem wykupienia/dzierżawy terminalu HD jest posiadanie minimum jednego kanału HD (chociażby jeden kanał na jeden miesiąc).

Dekodery SD są w cenach 1zł lub 49zł (zależnie od modelu). Proponuję Pace'a.

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jako 2 dokument może być np. rachunek imienny, legitymacja emeryta-rencisty (nie ma fotki), legitymacja studencka + zaświadczenie z dziekanatu :D

 

Ważne ! Rachunek nie musi być na Ciebie, może być na kogoś z rodziny, ważne aby adres zameldowania był zgodny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Oczywiście, że trzeba mieć 2 dokumenty :( Nie miem o co chodziło koledze @Dystrybutor :shock:

Witam!

Mi też wydało się to dziwne, bo przecież 1 sierpnia '10 wprowadzili obowiązek podpisywania na podstawie dwóch dokumentów. Zresztą, od zawsze wymagałem dwóch - dla logiki i pewności. Informację o wystarczającym jednym dokumencie uzyskałem na...infolinii dla dystrybutorów.

Dziś dzwoniłem tam znów i otrzymałem sprostowanie - oczywiście, dwa dokumenty.

Mea culpa, mea maxima culpa ;)

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Cyfra. Kupilem ją 2 tygodnie temu ( z multiroomem ) i chodzi o to, że... dlaczego na umowie mam 2 inne numery abonenta? Na 1-wszej stronie jest numer i na ostatniej jest numer ( na ostatniej 2 ostatnie cyfry sa zamienione kolejnościa ). czy tak ma byc? Próbuje sie zalogowac do ICA, jednak caly czas mam "bladny numer abonenta lub numer karty. Probowalem to i to wpisywac, jednak dalej blad. CO jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden nr abonenta możesz mieć przypisany np. jako umowa sprzedaży dekodera.

Do logowania w ICA potrzebny jest numer Abonenta - spisz go najlepiej z góry dokumentu "Aneks, zwany dalej rabatem" (czy coś w tym stylu)

A nr karty - jedna jest główna, druga dodatkowa - potrzebny jest nr karty głównej.

W razie problemów z logowaniem zadzwoń na infolinię, a konsultant pomoże Ci ustalić właściwe numery.

Ostatnio w ogóle nie ma u nas kolejek, więc dzwoń śmiało od 7 do 22 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Ci zniknął? Masz czarny obraz i wychodzi napis - kanał niedostępny/brak uprawnień czy coś w tym stylu? Reaktywuj kartę przez ICA. Jak nie da dzwoń do Cyfry... Przecież oni dają kanały "dożywotnio" a nie czasowo - no chyba że się z jakieś opcji zrezygnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...