Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dostałem rachunek od cyfry dopiero w ubiegły piątek tj 12.05 2011 i jeszcze nie zapłaciłem. Nie ma się co martwić,że dojdzie po terminie wskazanym na rachunku (do18.05 2011) ,kiedyś zapłaciłem rachunek za lipiec w sierpniu to było ok 16 dni po terminie) i nic się nie stało, nie wyłączyli sygnału i nie dostałem żadnej kary,nie naliczyli również odsetek" :lol2::lol2: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj bo coś zakręciłeś. Pakiet KOMPAKT masz za 38zł. CANAL+KOMPAKT za 62zł.

Biorąc pakiet START, otrzymujesz stałą zniżkę przez cały okres minimalny. Zwiększając pakiet, zniżka jest kalkulowania. Nawet przy podpisaniu umowy w aneksie o rabatach masz zapis, na jakie pakiety możesz zwiększyć i jaka będzie za nie cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej nowej ofercie Cyfry, w okresie minimalnym obowiązują ceny w ramach promocji z której skorzystałeś.

 

Jeżeli miałeś kompakt za 38pln, to możesz zwiększyć pakiet np. na optimum za 54pln, lub np. na Canal+Kompakt za 62pln. Analogicznie jeśli ktoś wynegocjował Kompakt za 41pln, to Optimum będzie go kosztowało 59pln, a np. Canal+Optimum 82pln.

 

Ze starymi umowami jest różnie więc lepiej zadzwonić i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Serdeczne za wasze podpowiedzi,Odpowiedzi czyli z tego zrozumiałem że jesli bym wziął Opcje początkową z C+ za która bym płacił 43 zł to w ostatecznym rozrachunku mógłbym skorzystac z opcjii wyższego pakietu oraz gwarancji ceny za owy Pakiet w wysokosci 62 zł (PAKIET KOMPACT)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jak to jest z tą umową :

Zapytam się tak z jakiej racji nagle podniesiono mi cenę o ponad 2 zł ???

Niby to nie dużo, ale przyszedł mi dzisiaj rachunek i to jeszcze bez katalogu, co to ich już nie wysyłają ?

Jak to się dzieje ???

 

Edit : Dzięki za odpowiedź :) zapomniałem o tym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie rezygnacji z cyfry plus po zakończeniu okresu podstawowego, wygląda to tak, mam Multipakiet, ostatnia płatność do 18 września 2011, kiedy musze wysłać wysłać informację do Cyfry, że chce zakończyć umowę po czasie podstawowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś wynika, że okres minimalny Twojej umowy upływa z końcem września więc standardowo wypowiedzenie musisz wysłać najpóźniej do końca sierpnia. Istnieje także możliwość wypowiedzenia w/w umowy we wrześniu i wtedy Twoja umowa ulegnie rozwiązaniu z końcem października. Natomiast jeśli zdecydujesz się wypowiedzieć swoją umowę w październiku to wtedy umowa wygaśnie dopiero z końcem stycznia przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Korzystam z multipakietu i otrzymałem pismo, że zmienia się regulamin i można zrezygnować. Moje pytanie brzmi: Z jakim dniem mam wypowiedzieć umowę? 1 lipca czyli wtedy od kiedy zacznie obowiązywać nowy regulamin? Przy okazji cyfra przysłała dwie faktury, standardowo za maj i za czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dowiedziałem się, że cyfra zmieniła cennik od maja. Dzwoniąc do cyfry dowiedziałem się, że w marcu przyszedł regulamin, który mogłem nie akceptować. niestety nie przyszedł do mnie żaden regulamin. napisałem reklamację, że nie akceptuję regulaminu oraz nie przyszedł do mnie żaden regulamin. niestety nie uwzględnili tego. czy nie jest tak, że jeśli list jest wysłany nie listem poleconym to w tym przypadku cyfra powinna uwzględnić reklamację, czy to nie oni powinni udowodnić mi dostarczenie listu (co jest niemożliwe). Jak prawnie rozwiązać taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...