Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie cennika. Ile kosztuje pakiet Canal+Start ? Pytam ponieważ na stronie cyfry wyraźnie pisze że 41 zł, natomiast w spotach reklamowych w TV możemy usłyszeć że pakiety z Canal+ już od 43 zł. Wiem że to tylko 2 zł różnicy ale chciałbym mieć jednak pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym teraz zawarł umowę promocyjna z Cyfrą+ na okres 19 m-cy w pakiecie Optimum+HD za 65 zl/m-c i miał własny zestaw satelitarny i dekoder to ile musiałbym jeszcze zapłacić na początek? Z tego co wyczytałem ich regulamin to byłoby to: 99 zł aktywacja, 199 zł kaucja i 49 zł za wynajem modułu CAM do karty. Mam rację czy w tej promocji niektóre z tych opłat nie są naliczane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej.

Moduł możesz zakupić na własność, jeśli jakiś znajdziesz ze starych zapasów u dystrybutora.

C+ nie ma obowiązku udostępniania/sprzedaży modułów, więc albo bierzesz samą kartę, albo kupujesz/wynajmujesz dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja miała miejsce w maju ubiegłego roku i wyglądała następująco:

Jak odniosłem dekoder na drugi dzień to dystrybutor nie mógł wprowadzić jego zwrotu do systemu więc tylko przyjął ode mnie w/w tuner, podbił mi zwrot terminala na odwrocie potwierdzenia wydania sprzętu i powiedział, że zmiany wprowadzi do systemu za kilka dni. Żadnej opłaty za dzierżawę mi nie naliczono.

 

ps.Od tamtej pory korzystam z własnego dekodera HD, który kupiłem na wolnym rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na chwilę obecną, za każdy rozpoczęty miesiąc najmu pobierana jest pełna opłata, dekoder można zwrócić nawet po kilku dniach ale opłatę naliczy za pełen miesiąc 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...