Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupował ktoś z was może dekoder pace dsr 2221 na własność, bo zastanawiam się ile może kosztować w sklepie cyfry? czy jak posiadam umowe z cyfrą to są jakieś promocje na takie dekodery ?? czy nic...

 

Jeżeli interesuje Cię dekoder SD to możesz go kupić na własność tylko wtedy, gdy:

 

- podpisujesz nową umowę

- podpisujesz aneks do umowy

- bierzesz opcję Multiroom

- lub, gdy wykupiłeś dekoder od Cyfry i po roku minęła na niego gwarancja, wówczas również możesz nabyć nowy dekoder SD na własność

 

* jest jeszcze możliwość dzierżawy, co w przypadku tego dekodera będzie wynosiło 10zł/miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę z C+ i dostałem 100% rabatu na dekoder Philips PVR na 25 miesięcy.Jak to zrobić żeby wymienić go na PACE 500GB PVR i rabat pozostał?Czy jest to w ogóle możliwe?

Trzeba było w czasie rozmowy, poprosić konsultanta o możliwość wymiany. Teraz to po sprawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem od kwietnia nowym abonentem cyfry+(zima z plusem)...przy podpisywaniu umowy zakupiłem dekoder SD za 1zł ..czy istnieje teraz możliwość zakupienia w cyfrze kolejnego odbiornika ale już HD?jeśli tak to jaki polecacie i ewentualnie jakie są obecnie ceny na te dekodery. Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jesteś jeszcze w trakcie umowy na czas określony :D

 

Musisz podnieść pakiet lub opcje tak aby mieć minimum 1 kanał HD i wtedy możesz zakupić lub wynająć dekoder HD:

 

- SAGEMCOM HD za 198 zł na własność

- PACE PVR HD na wynajem za 20 zł / mies

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę z C+ i dostałem 100% rabatu na dekoder Philips PVR na 25 miesięcy.Jak to zrobić żeby wymienić go na PACE 500GB PVR i rabat pozostał?Czy jest to w ogóle możliwe?

 

Po prostu zanosisz go do punktu cyfry, mówisz że coś w nim nie działa, np że się resetuje (nie wierzę że wszystko Ci w nim działa tak jak powinno) i dostajesz w zamian nowy egzemplarz PVR-a (tylko najpierw sprawdź aby nie mieli na stanie Philipsów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jesteś jeszcze w trakcie umowy na czas określony :D

 

Musisz podnieść pakiet lub opcje tak aby mieć minimum 1 kanał HD i wtedy możesz zakupić lub wynająć dekoder HD:

 

- SAGEMCOM HD za 198 zł na własność

- PACE PVR HD na wynajem za 20 zł / mies

 

Pozdrawiam :D

 

Do aktywnej umowy z wynajmowanym dek ab ma możliwość zakupu dek. bez wcześniejszego wnisku pisemnego z operatorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się orientuje ile czeka się na rozpatrzenie reklamacji , wysłanej emailem do C+

Ja czekałem kilka godzin na rozpatrzenie reklamacjii :) Konsultantka przesłuchała tylko rozmowę przy zatwierdzaniu umowy, potwierdziła błąd w umowie i od razu zmieniała tak jak powinno być (tj. pvr hd za darmo). Mam nadzieje, ze pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi jeżeli skończy mi się umowa w czerwcu mam teraz stałą cene na cały czas umowy to jak wygląda sytuacja jeżeli nie wyślę wypowiedzenia i umowa przechodzi na czas nieokreslony to płacę nadal stałą cene czy cyfra mi narzuca miesięczny abonament wedle ich uznania tzn cennika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to, że nie ma tych dekoderów, a nie, że nie chcą wydać :] Kolego, bo to nie we wszystkich APS-ach są dostępne te dekodery. Poza tym masz w umowie, że jeśli nie zakupisz dekodera(nieważne z jakiego powodu) - umowa pozostaje w mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...