Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jeśli sama karta albo z dekoderem SD to sam dowód, jeśli z dekoderem PVR to dowód i drugi dokument (prawo jazdy, paszport, rachunek za prąd, gaz itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty Cyfry+ nie są parowane, ani z dekoderami C+, ani także z modułami CI (takie rzeczy to tylko w CP i n, przy czym n-ka nie ma modułów CI). Co do ceny to nie jest chyba zależna od posiadanego pakietu, bo moduł zawsze możesz kupić sam na własną rękę w jakimś sklepie, a z punktu C+ przy podpisywaniu umowy możesz wziąć samą kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

 

Jestem z cyfra+ od 11 lat i niestety nie doczekałem sie ani jednego telefonu z jakakolwiek promocja dlatego tez chcialbym sie przeniesc do nki bo spodobala mi sie ichniejsza promocja.Zanim to zrobie chcialbym ponegocjowac warunki z cyfra+ bo może nie bedzie mi się opłacało rezygnować z ich usług.Mam obecnie pakiet komfort+(tak m isie wydaje) za 61zl i licze na upust abonamencie, dodanie jakiegoś pakietu tupu MiX HD za 0zł plus jakiś dobry dekoder.Ewentualnie to wszystko w cenie , która obecnie płace.Czy biorac pod uwage moj staż moge liczyc na cos tego typu czy od razu dac sobie spokoj? Bede wdzięczny za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem aneks do umowy a że dodzwonić się nie idzie to niech ktoś odpowie czy do promocji świątecznej kod18SD branej w styczniu doliczą coś od września :?: bo wypowiedzieć umowy się nie da, jedynie opcje dodatkową 8)

 

skanowanie0005n.th.jpgskanowanie0006az.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satelitarna platforma Cyfra+ została ukarana przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów karą w wysokości 3,6 mln zł. Urząd uznał, że sposób przekazania informacji o zmianie umowy, w tym o podwyżce abonamentu w jesienią 2009 roku, nie gwarantował, że dotrze ona do klientów.

Decyzja nie jest prawomocna. Przedsiębiorcy przysługuje prawo odwołania do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

wiecej: :arrow:http://media2.pl/media/67826-cyfraplus: ... =tematdnia

 

Co to dla nich 3,6 mln zl. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem wsrod wybrancow, ale na forum nikt tego tematu nie poruszal chyba jeszcze. Dostalem wczoraj liscik od Cyfry, w ktorym informuja mnie ze ble ble itd i ze w zwiazku ze zmiana opcji Canal+ na bodajze Canal+ Premium HD oplata wzrasta na 39.9, z tym ze znizka ktora mam nie ulega zmianie. Troche nieladny numer bo kwota moze niewielka, ale jedyne wyjscie to rezygnacja, nie mozna zostac przy tym co sie i ma i przy tej samej kwocie na fakturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, mimo wczesniejszych zapewnień że nie obejmie to obecnych klientów którzy mają zniżki tak nie jest. Ja osobiscie mam zniżkę 10 PLN i zniżka mi zostaj taka sama natomiast liczona od 39,90 a nie od 29,90. Czyli za C+ rachunek za wrzesień 29,90. Zadzwoniłem do BOK i zrezygnowałem z C+ bez konsekwencji. Oraz wziąłem HBO za 14,90 mc do końca roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 września kończy mi się umowa za multipakiet C+ i zamierzałem tą umowę przedłużyć. Niedawno otrzymałem telefon z Cyfry, że mają dla mnie jakąś ofertę. Udałem się więc do punktu C+ a tam okazało się że jednak żadnych ofert dla mnie nie ma(zaznaczam że interesuje mnie wyłącznie Multipakiet). Zirytowany zadzwoniłem więc na infolinię i przedstawiłem krótko swoją sytuację po czym pani poradziła mi żebym listownie złożył rezygnację do końca trwania obecnej umowy, ponieważ w przeciwnym razie umowa zostanie przedłużona na CZAS NIEOKREŚLONY i nie będzie dotyczyła Multipakietu, a jakiś zupełnie innych pakietów. Po tym radziłą abym ponownie udał się do punktu i tam podpisał umowę na nowych warunkach... I w związku z tym mam pytanie czy zerwanie takiej umowy będzie się wiązało z jakąś karą umowną i co mi radzicie w tej dziwnej sytuacji czy czekać spokojnie na to co się wydarzy czy pisać czym prędzej rezygnację nawet kosztem kary...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres minimalny umowy dobiegnie końca 30 września, jeśli do końca sierpnia nie wyślesz wypowiedzenia to umowa przejdzie na czas nieokreślony z 3 mies okresem wypowiedzenia :D I nie na żaden inny pakiet tylko na ten sam multipakiet :D

 

Niestety nie ma ofert przedłużeniowych na Multipakiet a CTA z uporem maniaka przysyła nam klientów mówiąc im, że taka oferta jest u dystrybutorów :shock: Normalnie chyba ktoś tam mocno jest niedoinformowany :shock:

 

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już 23 sierpnia ? Jak Ty chcesz jeszcze w tym miesiącu zerwać umowę ???? Jak wyślesz dzisiaj pismo to rozwiażą Ci ją na koniec września 8)

 

Kara za zerwanie umowy przed końcem okresu minimalnego to 299 zł, musiałbyś nie płacić ponad 2 miesiące żeby wyłączyli Ci sygnał i naliczyli karę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...