Skocz do zawartości

Które kanały Cyfry+ powinne pójśc do wymiany


yacgery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie gdyby pozostali tylko abonenci najniższych dwóch pakietów w Cyfrze+ czy ona wtedy by nie dążyła do połączenia albo z CP albo N choć N wydaje sie być zbyt zaawansowana technologicznie platforma pod względem technicznym do Cyfry+ więc prędzej pozostaje CP.

Akurat w Cyfrze większość abonentów ma wyższe pakiety, bądz opcje premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelU1981, właśnie sprawdziłem te napisy z telegazety, i o dziwo też mi nie działają. Niby włączono i wyszło mi z telegazety, ale napisów jak nie było tak nie ma... dziwna sprawa...

:wink:

 

No to widzę, że nie tylko u mnie. Może trzeba zgłosić to do HBO lub samej C+ :?

 

z poziomu telegazety nie sprawdzalem, ale z poziomu dekodera na HBO dzialaja dobrze i tak jak trzeba, ale jesli chodzi o napisy na HBO2 to tragedia, tam napisy sa chyba pare minut do tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz juz sam nie wiem o co chodzi z napisami na kanalach HBO. Na filmie/bajce Auta na HBO ich nie ma wogole a na HBO2 ida idealnie. Mimo ze ten miesiac HBO i Cinemaxy mam za darmo, juz zaczynam zalowac ze za grudzien i tylko grudzien za to cos bede musial zaplacic dodatkowo... tak sie zastanawiam jakim prawem za Cinemax`y kaza sobie placic dodatkowo... przeciez one nie sa warte zlamanego grosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie ma najmniejszych problemów z napisami na C+, jeśli chodzi o 8800HD, choć powiem szczerze, że na C+FilmHD napisów z poziomu dekodera nie uruchomi się za nic... Jednak to nie przeszkadza, bo są napisy w TXT i można to jakoś przeżyć. Natomiast na reszcie kanałów Canal+ napisy idą pięknie, bez zacięć, zawieszek i innych nieporządanych zjawisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Problem w tym, że na Philipsie HD u mnie też są problemy z napisami w DVB. Może to wina transpondera, z którego jest nadawany C+FilmHD i jakoś Cyfra+ nie może sobie z tym poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się zgodzę, mam cinemaxy, ale co ciekawe w ogóle tych kanałów nie oglądam. Czasem siostra coś tam obejrzy...

A ja juz wole filmy w Cinemax niz w Ale Kino! :P W Cinemax chociaz od czasu do czasu leci porzadna klasyka a nie te flaki z olejem typu: Kumpel do bicia czy Jack Blyskawica w Ale Kino! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj się zgadzam, sam lubię i znam sporo osób, które oglądają Kino Polska bardzo regularnie. Są tacy którzy mają spory sentyment to przeszłości i lubią oglądac pewne rzeczy po kilka razy. Tan kanał na pewno jest potrzebny, tylko że z ceną zszedłbym do 2 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Tutaj się zgodzę, mam cinemaxy, ale co ciekawe w ogóle tych kanałów nie oglądam. Czasem siostra coś tam obejrzy...

A ja juz wole filmy w Cinemax niz w Ale Kino! :P W Cinemax chociaz od czasu do czasu leci porzadna klasyka a nie te flaki z olejem typu: Kumpel do bicia czy Jack Blyskawica w Ale Kino! :)

 

To tylko dowód na to, że na temat gustów się nie dyskutuje :wink: Dla każdego coś dobrego, właśnie dlatego C+ powinna mieć wszystkie kanały jakie są możliwe :P, aby każdy abonent miał coś dla siebie. Jeden lubi filmy z C+, inny z AleKino!, jeszcze inny z KinoPolska :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj się zgadzam, sam lubię i znam sporo osób, które oglądają Kino Polska bardzo regularnie. Są tacy którzy mają spory sentyment to przeszłości i lubią oglądac pewne rzeczy po kilka razy. Tan kanał na pewno jest potrzebny, tylko że z ceną zszedłbym do 2 zł.

Jak ktoś da 2zł to i da 3,5. Problem jest w tym, że powiedzmy 80% osób kupuje ofertę C+ i nie zagłębia się dalej, że może mieć jakiś pakiet Discovery, czy Kino Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale trzeba szukac oszczędności tym bardzej, że każdy chce miec jak najwięcej kanałów w ofercie, które go interesują. Często rezygnuje z części oferty ze względów finansowych. Zawsze uważałem, że opłata za full pakiet jest mocno zawyżona jak i opłata za poszczególne opcje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Teoretycznie tak, ale po zlikwidowaniu Cinemaxów będą też mieli mniejsze wpływy ze sprzedaży swoich kanałów. Tak więc, czy to się im opłaci i jaki zysk rzeczywisty z tego będą mieć po ewntualnej likwidacji, to też jest niepewne. Niech zostanie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...