Skocz do zawartości

FilmBox Live


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
9 godzin temu, truszek napisał(a):

 

Filmbox Love uruchomią z okazji Walentynek

Ale to nie u nas w Polsce, tylko za granicą.

Filmbox Live już nie istnieje. Jest teraz Filmbox+

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Anita Kaźmierska
Ten post został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja zostanie wykorzystana w artykule na satkurier.pl."

JedynyTaki otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

Już niedługo zmieni się model subskrypcyjny serwisu FilmBox+: usługa będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem operatorów usług telekomunikacyjnych, Internetu i telewizji.

 

Od 31 maja Filmbox zaprzestanie świadczenia usług klientom bezpośrednim. W związku z wprowadzaną zmianą, użytkownicy proszeni są o samodzielne anulowanie subskrypcji do dnia 30 kwietnia.

 

Serwis FilmBox+ jest aktualnie dostępny u ogólnopolskiego operatora telekomunikacyjnego VECTRA, uprawnionego do dystrybucji serwisu FilmBox+. Trwają prace nad zwiększeniem dystrybucji i dostępności serwisu u innych operatorów, o wszelkich zmianach będzie można dowiedzieć się na stronie www.filmbox.pl

 

Taki komunikat jest też rozsyłany do użytkowników usługi. 

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2024 o 15:59, JedynyTaki napisał(a):

Serwis FilmBox+ jest aktualnie dostępny u ogólnopolskiego operatora telekomunikacyjnego VECTRA, uprawnionego do dystrybucji serwisu FilmBox+. Trwają prace nad zwiększeniem dystrybucji i dostępności serwisu u innych operatorów, o wszelkich zmianach będzie można dowiedzieć się na stronie www.filmbox.pl

W Vectrze oferują na umowę bezterminową, 10 zł aktywacja, a w gratisie oczywiście zapis w regulaminie o klauzuli inflacyjnej.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.04.2024 o 15:59, JedynyTaki napisał(a):

Już niedługo zmieni się model subskrypcyjny serwisu FilmBox+: usługa będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem operatorów usług telekomunikacyjnych, Internetu i telewizji.

 

Od 31 maja Filmbox zaprzestanie świadczenia usług klientom bezpośrednim. W związku z wprowadzaną zmianą, użytkownicy proszeni są o samodzielne anulowanie subskrypcji do dnia 30 kwietnia.

 

Serwis FilmBox+ jest aktualnie dostępny u ogólnopolskiego operatora telekomunikacyjnego VECTRA, uprawnionego do dystrybucji serwisu FilmBox+. Trwają prace nad zwiększeniem dystrybucji i dostępności serwisu u innych operatorów, o wszelkich zmianach będzie można dowiedzieć się na stronie www.filmbox.pl

 

Taki komunikat jest też rozsyłany do użytkowników usługi. 

Ciekawe czy serwis zostanie "wchłonięty" do CANAL+. W sumie dziwne, że jeszcze tego nie zrobili. Rozszerzenie dystrybucji wydaje się być koniecznością skoro póki co z większych operatorów są tylko w Vectrze. To trochę mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis Filmbox+ oficjalnie przestał być już oferowany dla subskrybentów bezpośrednich.

Moje konto zostało zablokowane, taki komunikat dostaję "Użytkownik został zablokowany!". Nie ma możliwości wejścia na konto.

 

W dniu dzisiejszym kończę definitywnie również z inna platformą - Viaplay, byłem na promocji przez ostatnie 12 mies. za 39,99zł w UPC.

 

Kanały Filmbox+ można oglądać m.in. w serwisie Polsat Box Go czy w takim CDA Premium, na której jest też biblioteka filmowa.

 

Udało mi się usunąć konto w serwisie Filmbox+ za pośrednictwem kontaktu po przez adres mailowy udostępniony w ich serwisie.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia

Przy subskrypcji via Vectra niespodzianka, nic nie działa, pojawiają się komunikaty "Wybierz subskrypcję" i "Dla tego kanału ramówka programowa jest czasowo niedostępna.". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w swoim abonamencie Platformy CANAL+ wykupiony FilmBox Pack (5 kanałów + kolekcja FilmBox live).
Co się może dla mnie zmienić jeśli chodzi o kanały FilmBox? Mogą przestać być oferowane?

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia

Mnie się ten serwis Filmbox+ podoba mimo kilku wad. Dużo staroci, a to lubię. Vectra oferuje jako opcję bezterminową za 14,99 zł. Cena jak za VOD Viaplay. I tak dla przykładu, serial "Leonardo", który dostępny jest tylko w tych dwóch serwisach. W Viaplay od dawna lecz bez tłumaczenia, a w Filmbox+ polski lektor i napisy. Wg. upflix.pl ma obecnie 1108 tytułów, to więcej jak wspomniany Viaplay, czy SkyShowtime. Plus kanały telewizyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Vectry nie posiadam, ale bibliotekę Filmbox znalazłem na upflix.pl, większość pozycji powtarza się w ofercie CDA Premium oraz Polsat Box GO (pakiet Premium), które subskrybuję i mam w tym przy okazji kanały od tego nadawcy.

 

https://upflix.pl/kolekcja/filmbox-108598/

 

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...