Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie 5zł, a 4,90zł - tu te "głupie" 10 groszy, a jest różnica...

 

Co do prepaidu to sprawa wygląda tak:

Kupujesz za 199zł moduł CAM - przez 4mc oglądasz za free, potem masz 3 możliwości:

 

1) płacisz z góry załóżmy za te 1 - 12mc - czyli 1 - 12 x 42,80zł, ale nie masz umowy, oraz możliwości dokupienia kanału/ów HD

2) podpisujesz umowę w APS [około tydzień wcześniej, zanim skończy się gratis, bo potwierdziła się informacja, że w Warszawie nie mają nawet możliwości ponowienia sygnału, gdyż system nie widzi karty o takim numerze - krótko mówiąc - pisemko musi dojść do dystrybutora i wtedy coś się dzieje]. Co do umowy - dowolny pakiet z zakresu Mini - Super Film. Każda opcja na 24mc z dwoma pierwszymi miesiącami za 0zł. Darmowe 2mc są dokładnie takie same jak wybrany pakiet. Porozumienie na kanały HD dopiero jak wcześniejsze pismo dojdzie do dystrybutora - jedyna forma zamówienia kanału/ów HD - telefonicznie.

3) nie kupujesz modułu-prepaid, tylko w APS podpisujesz umowę na czas określony 13/29mc i wówczas od razu możesz zadeklarować jaki kanał/y HD chcesz dobrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA infolinii powiedziano mi ze bez podpisywania umowy mozna oplacac pakiet familijny, lub familijny+relax mix i ewentualnie mozna jeszcze dokupic sobie pakiety polsatowskie typu bajeczka, sport czy muzyka. Nie ma mozliwosci odbioru w prepaid najnizszego pakietu Mini. Czy moze ktos to potwierdzic?

I jeszcze jedno pytanie. Czy w przypadku opcji bez umowy mozna oplacac sobie abonament z przerwami tzn np wplacam pieniadze za 2 miesiace z gory po dwoch miesiacach nie place nic przez kolejny miesiac bo nie chce ogladac poczym znowu decyduje sie na powrot do oferty i dokonuje kolejnej wplaty np za 3 miesiace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płatności - jest dokładnie jak napisałeś.

Co do pakietu Mini to tak:

1) jeżeli kupiłeś moduł CAM w opcji prepaid (czyli bez umowy) to masz to co napisałem w poprzednim poście - punkt 1 lub 2

2) jeżeli podpisałeś umowę na czas określony na moduł CAM i już się skończyła, a teraz chcesz skorzystać z oferty to jest to obowiązuje to co napisał eMTi w poście wyżej (ale już opłacanie za wybrane miesiące odpada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za odpowiedzi. Ciekawe dlaczego abonament w prepaid jest drozszy od zwyklego...

 

I ostatnie moje pytanie. Czy kupujac modul sprzedajacy/sklep ma obowiazek jego zarejestrowania czy mozna to zrobic samodzielnie po zakupie? Jesli tak to czy jest jakies ograniczenie czasowe / data waznosci modulu w ktorej trzeba go zarejestrowac?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego abonement w pre-paidzie jest droższy niż w przypadku podpisania umowy :roll: Może dlatego, że w pre-paidzie nie jesteś związany z platformą żadną umową i płacisz wtedy kiedy chcesz oglądać i możesz przestać płacisz kiedy chcesz - czego nie ma w przypadku podpisanej umowy - a CP w ten sposób nadrabia tą wyższą opłatą, te miesiące za które nie będziesz chciał płacić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak wklada sie karte do modułu, chipem do dołu (biala strona modułu) czy do gory (pamaranczowa strona)?

 

bo kupilem moduł prepaid i karta jest włożona chipem do gory, gorna czesc karty jest widoczna od spodu modułu tam gdzie jest logo scm i nie wiem jaka powinna byc prawidlowo włożona.

 

nie mam jeszcze tunera sat zeby sprawdzic wiec pytam z ciekawosci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanko.

W jaki sposób biegną te 4 darmowe miesiące po aktywacji modułu prepaid? Czy jeżeli zarejestruję (aktywuję) moduł (kartę), np. 17 września to czy ten okres zaczyna biec od tego dnia przez następne 4 miesiące czyli do dnia 16 stycznia (tak jak jest to w TnK czyli uprawnienia otrzymujemy na konkretne dni)? Czy może dzień miesiąca nie ma tutaj nic do rzeczy i liczy się tylko miesiąc w którym aktywujemy ofertę prepaid czyli przy aktywacji 17 września uprawnienia otrzymujemy tak jakby na okres 1 wrzesień - 31 grudzień?

Z góry dziękuję za odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł zarejestrowany danego dnia jest aktywny do tego samego dnia czwartego miesiąca nastepującego po aktywowaniu. czasami jak to wypadnie w niedzielę jest jeszcze aktywny do poniedziałku (czasami). Mam juz drugi moduł (ten z ważnością do 23.09) i zastanawiam się czy kupić nastepny prepaid czy jeszcze poczekać i zobaczyć co zaoferuje Polsat na urodziny i święta . mam tylko nadziję że jak wykupie Polsat Familijny za 42.80 i pakiet sport to będzie mi działał Polsat HD (Liga Mistrzów!) i Polsat Futball z tymi kanałami dodatkowymi na LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy po wygaśnięciu ważności modułu pre-paid CAM CP będę mógł dalekj odbierać Polsat 2 - bez podpisywania umów i dodatkowych opłat ?

Programy FTA oczywiscie będą bo tuner jest niealezny.

Jeżeli zapłacisz sobie za miesiąc 42,80 zł. to oczywiście będziesz miał wszystkie kanały z Familijnego i analogicznie jak zapłacisz dodatkowo za inne pakiety.

Możesz to zrobić w każdej chwili np. moduł wsadzić do szuflady i na przykład przed świętami sobie zapłacić np. Familijny i RelaxMix i wtedy na nowo będziesz miał to co opłacisz na kolejny miesiąc.

Najszybciej jest płacić poprzez płatności elektroniczne z icok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W sobotę aktywowałem nowy moduł Polsatu i co ciekawe mam poza normą kanały HBO odkodowane (Łacznie z HBO HD). Nie działają za to kanały Eurosport HD, MTVNHD i Polsat Sport HD - co ciekawe pojawia się na tunerze informacja - sygnał zakodowany - (audio).

Czy zdarzyło sie to komuś?

 

no ja aktywowałem wczoraj i z kanałów hd odbiera mi tylko polsat hd, a reszta kanałów hd (Eurosport HD, MTVNHD i Polsat Sport HD, Discovery HD) jest zakodowana (ten sam błąd audio), nie wiem czy mam już dzwonić do nich ? czy te kanały aktywowane z opóźnieniem to norma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu odnowilem umowe i zwnowiono mi sygnal. Modul mam w tunerze Echostar DSB 2110 2CI. Mam problem z odbiorem programow z transpondera 12.284 (chodzi mi glownie o Travel Channel ). Transponder ten nie laduje mi sie automatycznie , probowalem wpisywac go recznie ale tuner tez nie widzi z niego sygnalu. Czy ktos wie co moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...