Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TCM jest i nawet wersja pełna z lektorem. Nic żadnej informacji ze strony CP -dziwne. Na szczęście są takie fora jak to. W tunerze w którym siedzi mój moduł, soft jest na tyle lichy że skacze z listy "ulubione" na "wszystkie kanały". Dlatego miałem tylko te kanały co w dekoderze polsatowskim, ale nie znalazłem nawet łączonego z cartonem TCM . Radio "Trójka" i reszta nie działa, widać problem po stronie mojego sprzętu. Dzięki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W sobotę aktywowałem nowy moduł Polsatu i co ciekawe mam poza normą kanały HBO odkodowane (Łacznie z HBO HD). Nie działają za to kanały Eurosport HD, MTVNHD i Polsat Sport HD - co ciekawe pojawia się na tunerze informacja - sygnał zakodowany - (audio). Poprzedni mój moduł - aktywowany w grudniu zachowywał się podobnie przez ok. 2 tygodnie. jak się okazało ktoś aktywował go częściowo ale sama rejestracja w systemie nie była dokonana. Tym razem po zalogowaniu sie do ICOK - widzę nową kartę ale jest jako FTA do 31.12.9999......

Czy zdarzyło sie to komuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi na SkyStar HD 2 od pół roku. Największym problemem jest oprogramowanie

do oglądania TV. Nie wszystkie widzą moduł CI. W każdym razie na progDVB i DVBviewer T2

działa normalnie. Kanały HD też działają, ale musisz się zaopatrzyć w dobre kodeki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam takie pytanie:posiadam aktywną karte cyfrowego polsatu z pakietem familijnym,i chce zakupić moduł Cam CP.Czy jest możliwość zakupu modułu bez karty,bo z tego co wyczytałem w internecie to moduły CP oferowane są razem z kartą.a ja mam karte CP więc potrzebny jest mi tylko moduł.CZy jest taka możliwość.Jeśli tak to jaka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest taka. Jesli chcesz oglądać kanały Cyfrwego Polsatu na własnym tunerze z gniazdami CI, to najpierw rozwiąż umowę, której obecnie jesteś stroną, bo tak jak mówi WilkuTVSAT - nie można przełożyć karty używanej w dekoderze Cyfrowego Polsatu do modułu CAM, tym bardziej, że zakupując moduł CAM podpisujesz całkiem niezależną nową umowę. Uprzedzając Twoje pytanie, powiem Ci jeszcze, że nie ma również możliwości dokonania anakesu do obecnie obowiązującej umowy, poprzez zamianę kart. Jeśli więc nie jesteś w okresie minimalnym, to możesz zrobić jak Ci radzę. Ja tak postąpiłem, bo też przez ponad 4 lata korzystałem z Echostara, a teraz przerzuciłem się na Golden Interstara XSpeed 780, gdzie Cyfrę+ i Cyfrowy Polsat oglądam na jednym tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo modułów CP oto taką informację przeczytałem na forum oficjalnym Golden Interstara

W ciągu 10 dni będę miał raport z ciekawych badań przeprowadzonych przez nasze laboratorium w Korei a propos funkcjonowania modułu Polsatu. Pierwsze wnioski są bardzo ciekawe, myślę , że firma Kudelski (producent CAM-a CP) będzie miała co robić. źr. www.golden-interstar.pl/forum/

Czy ktoś na forum wie coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam za granicą i chciałbym nabyć moduł cam Polsatu (ten za 199 zł). Do tego zamierzam kupić dekoder Ferguson HF 8800 HD. Po 4 miesiącach korzystania NIE zamierzam podpisywać umowy z Polsatem. W zasadzie wystarczy mi pakiet Familijny, ale fajnie byłoby mieć jakieś kanały HD :). W związku z tym mam następujące pytania:

 

1. Czy moduł Polsatu i Ferguson HF 8800 HD dobrze ze sobą współpracują? I czy w ogóle jest sens kupowania dekodera HD do modułu CAM Polsatu?

2. Czy przez pierwsze 4 miesiące (wliczone w cenę modułu) mogę również oglądać kanały HD bez dodatkowych opłat?

3. Z tego co się orientuję miesięczna opłata za pakiet Familijny (bez umowy) wynosi 42,80zł. Ile muszę dopłacić żeby mieć kanały HD i na jakich zasadach? - Podkreślam że nie interesują mnie żadne cyrografy z CP ;)

4. NAJWAŻNIEJSZE: Czy mogę zapłacić np. za rok z góry za pakiet Familijny? Przypominam że mieszkam za granicą i robienie przelewów co miesiąc może być dość kosztowne...

 

Za wszystkie rady serdecznie dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Nie

3. Błędna założenie o dostępności kanałów HD w trybie pre-paid

4. Tak, pod warunkiem wpłacenia ściśle określonej kwoty wraz z odpowiednim tytułem.

 

Odnośnie punktu 2.

znalazłem na jednej z aukcji stwierdzenie że kanały HD są dostępne przez pierwsze 4 miesiące... Poza zakończeniu promocji każdy kanał HD w Cyfrowym Polsacie jest płatny 6zł. Przy rejestracji należy zgłosić chęć dodatkowego zakupu wybranych kanałów HD - trzeba za nie dopłacić, w innym przypadku pozostanie tylko oferta SD.

 

oto link do aukcji: http://allegro.pl/item651188907_modul_c ... ratis.html

 

Czy to prawda? i na jakiej zasadzie wygląda to "zgłoszenie" - czy trzeba podpisywać umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) szukaj na forum :)

2) Cena zakupu dla klienta - jedynie 199 zł brutto , a w cenie:

 

- Moduł CAM

 

- W pierwszym miesiącu Pakiet Familijny oraz Pakiet Relax Mix i kanały HD tj. MTV HD, Polsat Sport HD, EuroSport HD

 

- W drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu Pakiet Familijny i kanały HD - MTV HD, Polsat Sport HD, EuroSport HD

Nie ma więc Discovery HD (?), oraz HBO HD (normalne)

Promocja została uruchomiona w dniu 18.12. 2008r.

3) Corsini wyjaśnił :)

4) Corsini wyjaśnił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada dla osób mających fx 7600 karte c+ w czytniku a moduł polsatu w slocie ci.

Bardzo ładnie pracuje na starym sofcie o nr.1.72 oryginał.Jeszcze nie wiem jak z przechodzeniem uprawnień bo od wgrania softu minęło 3 dni.Ale nic sie nie wiesza,zacina kanały zawsze sie odkodowują za każdym razem a przełączanie między kanałami trwa ok.3s.

Narazie jestem zadowolony-wcześniej miałem softy 2.03,1.95,1.94,1.85 moduł blokował mi kanały z tp.12.188 m.in.axn-y,romantice,fox life-espn,kino polska-opłacone w c+ po wyjęciu modułu ok.

Po wgraniu 1.70 w/w problemy nie występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz umowę to powinieneś mieć wszystko (no chyba że pakiet Mini / Mini Max). Jak nie masz to kanał 21 i czekać ~ 3h.

Lub telefon na 0801 08 08 08 lub (22)2127222- wcisnąć 6, wstukać numer karty i wcisnąć #. Potem kanał 21.

 

Co do Blue Hustler - pracownik APS musi zapytać o ten kanał czy chcesz go w ofercie i zaznaczyć jednego checkboxa, jeżeli tego nie zrobił (nie zaznaczył) to nie będzie tego kanału za free przez pierwszy miesiąc. Kanał nadaje dopiero od 23 - więc to też może być powodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną kwestię (może nie jest to odpowiednie miejsce ale też dotyczy modułu).

Na moim koncie w iCOK mam zarejestrowane 4 karty.

jedna stara - z Echostarem 606 - umowa skończyła mi się jeszcze w 2006 roku.

od roku mam Polsat Familijny z Dekoderem Echostar DSB-717 - umowa do czerwca 2010.

oraz dwa moduły - nieaktywny po prepaid

drugi aktywny - oplacony do wrzesnia 2009.

 

Chciałem aby z poziomu biura obsługi skasowano mi nieaktywne (Echo 606) i moduł.odpowiedziano mi że to nie możliwe:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że obie karty wraz ze sprzętem są przypisane do Pańskich danych. W związku z powyższym będą wyświetlane w serwisie Internetowego Centrum Obsługi Klienta.

 

________________________________________

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: 0 801 08 08 08; fax: (22) 356 66 77

icok@cyfrowypolsat.pl

http://www.cyfrowypolsat.pl.

 

czy jest jakiś sposób aby zmusić Polsat do wykasowania tych nieaktywnych numerów z mojego konta? We wrześniu pewnie znów kupię przedpłatowy moduł i będę miał nastepnego kwiatka do kożucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...