Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pojawia się 09 problem z karta i to jak włączam na boomerang lub nicka wkurza mnie to bo zawsze polsatowski sprzęt tak ma problem mam też inny moduł ale gra i buczy bez problemu tylko ta umowa co mam moduł jest pechowy,ponadto znowu dzwonię i mówię o co Kaman pani raz jeszcze aktywowała na pakiet bajeczka sygnał i co to samo,

 

Mam to samo... Tylko na Nickleodeon i Boomerang'u... Tuner Ferguson 7318... BOK mowi by sprawdzic modul w dowolnym punkcie i jak cos bedzie nie teges, to zeby go odeslac i w ciagu 14-stu dni naprawia...

Troche kiepsko byc 14dni bez TV i dodatkowo placic za to (prepaid)..

Póki co postanowiłem z tym żyć. Moduł kupiłem pod koniec stycznia... Wg sprzedawcy nie był otwierany...

 

 

U mnie pojawił się ten problem na tunerze Homecast nie znany ale było z modułem ok aż do 01.02.2010 i zaczął się koszmar i zakupiłem taki jak ty masz tuner ferdka 7318 i wymieniłem moduł w 05.02 ledwo po włożeniu pojawił się błąd 09 problem z kartą no jak już? przed chwilka wymieniłem na nowy po 10h pojawiły się kanały i bigos powtarza się na infolinii już głupoty mi mówią może sygnał za niski antena za mała :crazy: nie nie nie... nie mam zamiaru 15 miesięcy mieć ten problem lub ciągłą wymianę modułu co i tak to nic nie daje,zastanawiam się czy jak podpiszę nowa umowę czy to samo będzie ale chce zakupić Globo hd s1i też się obawiam ale sprawdzę we ferdku 7600 ale to w poniedziałek.Fajne to że za rozwiązanie umowy zapłacę 30zł ze względu na przejście z mini na familijny w grudniu 09r. No i dlaczego to tylko na tych dwóch kanałach Boomerang i Nic wyskakuje błąd 09 problem z kartą i jakieś wyjątkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś listonosz przyniósł moduł wysłany z Hollexu w piątek,zarejestrowałem go w CP,ustawiłem na 12284 i po 40-50 minutach otrzymałem uprawnienia.BŁĄD 09 występuje na kanałach Nick Polska i Boomerang.Może dlatego że jako drugi moduł jest TechniCrypt z TNK a Nick oraz Boomerang mają kodowanie również Conax a moduł Technicrpytu nie może ich zdekodować??

EDIT:Polsat HD oraz Polsat Sport HD też mają kłopoty -30-40 sekund przerywa obraz i gubi głos.Ale później gra nieprzerwanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie,testowałem z kartą C+ i bez, z modułem Canal+ HD i bez,modułem TechniCrpyt i bez oraz tylko z samym Camem od CP-efekt zawsze ten sam-błąd 09.Musimy pisać do CP o nowy soft choć obiektywnie muszę przyznać że ani Relax MIx ni też BAJECZKI nie będę później od nich kupował więc nie będzie mi to przeszkadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie,testowałem z kartą C+ i bez, z modułem Canal+ HD i bez,modułem TechniCrpyt i bez oraz tylko z samym Camem od CP-efekt zawsze ten sam-błąd 09.Musimy pisać do CP o nowy soft choć obiektywnie muszę przyznać że ani Relax MIx ni też BAJECZKI nie będę później od nich kupował więc nie będzie mi to przeszkadać

 

Ja tak samo: testowalem z Astonem i bez, i zawsze Blad 09 jest..

Po skonczeniu RelaxMix chce dokupic bajeczke, wiec akurat mi na tym zalezy....

Wyslalem maila do ICOK o problemie , zobacze kiedy i co odpisza..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnął mnie tu @efekt (PW).

 

Podsumowując:

efekt ma Fergusona 7318 i jakiegoś Homecasta (poproszę dokładny model). W PW pisałeś mi, że sprawdzałeś na dwóch Fergusonach, a tu piszesz, że na 7600 sprawdzisz dopiero w poniedziałek, więc jak to jest?

pogar - Ferguson 7318

markar - jakiego Fergusona masz? (z podpisu widzę, że Ferguson - w nim sprawdzałeś Boomerang i Nick?)

 

U nas na dwóch różnych modułach działają i Nick i Boomerang (sprawdzone na Fergusonie FX6600, Ariva TT i Opticumie 9600). Dlatego potrzebuję więcej informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ja doprecyzuję co znaczy "nie działa" : właczam na NIckleoden, po chwili mam Błąd 09, kanał wskakuje, daje Exit i działa dalej. Od tej pory przełaczenie na dowolny inny kanał pokazuje Blad 09 : do czasu wylaczenia i wlaczenia tunera z pradu lub wyjecia/wlozenia modulu CAM.

Czyli ogladac sie da, ale troche to u[beep]liwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr Orbita,moduł kupiony od Was.Moduł uruchomiony na Fergusonie 8900.Oryginala wersja softu 1.20.4.Karta C+ w czytniku +moduł TNK +moduł CP.Włączenie Nicka bądź Boomerang powoduje PRAWIE zawsze

SKRZYNKA ODBIORCZA

BŁAD 09 PROBLEM Z KARTĄ

WCIŚNIJ OK lub EXIT

Kanały oczywiście wskakują ale trzeba wcisnąć OK lub EXIT-takie ciut denerwujące.Gdy później przełączam na inny kanał z paczki polsat tego efektu nie ma tylko w przypadku tych 2 kanałów (oba mają również kododwanie Conax od N ..?)

CP napisało do mnie:

"W przypadku stwierdzenia problemów z działaniem modułu CAM proszę odesłać moduł na adres Cyfrowego Polsatu w celu jego sprawdzenia.

Ponadto do przesyłki proszę dołączyć pismo z informacją o numerach karty i modułu, proszę również podać model dekodera, z którego Pan korzysta, jaki komunikat wyświetla się na ekranie telewizora oraz proszę bardzo dokładnie opisać usterkę.

Moduł należy przesłać na adres:

Cyfrowy Polsat S.A

ul. Łubinowa 4 A

03-878 Warszawa"

 

Dodatkowo uruchomiłem 8900 z samym modułem CP (bez C+ i TNK).I tu za każdym razem przy właczeniu kanału następuje zacięcie.Kiedyś takie zjawisko występowało w module Canal+ HD ale po najnowszej aktualizacji moduł C+ jest perfekcyjny (choć go nie używam)

 

EDIT:Błąd występuje tylko na Nick Polska.Blad pojawiajacy sie na Boomerang wynika z faktu że na lisćie kanałów zaraz po Nick Polska Jest Disney XD i tu kodowanie idzie z C+ ,zaraz potem Boomerang -i tu kodowanie idzie z modułu ale do tego momentu moduł "trzyma " jeszcze BŁĄD09 w informacji o karcie (gdy się przełącza kanały..)

Nick Polska mam 11471 ,chyba OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam u mnie ten sam problem na ferdku 7600 i opticum 8000 z info polsatu to nie wina tunerów i nic nie powiedzieli wiecej wznawiają sygnał po wyłączeniu pakietu bajeczka i włączając i to samo błąd 09 problem z kartą,czekam na Globo hd s1 i zobaczymy jak to będzie,wymiana nic nie daje bo tak zrobiłem w poniedziałek ten.Wszystko ok oglądasz familijny pięknie i gładko do puki nie ten Nick i Boomerang. :-( Co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dwa moduły CP jeden na abonament który opłacam,a drugi prepaida sprawdzone na tunerach opticum 9500 HD ferguson 7600,azbox premium +,i tylko problem zdarzył się na module prepaid na fergusonie 7600 i pojawił się błąd 09 na NicK i Boomerang ,zaś po wyciągnieciu modułu prepaid i włożeniu modułu na abonament w/w wszystko działało ja należy bez jakichkolwiek informacji o błędzie.Pozostałe tunery w/w poradziły sobie bez problemu jak i na module prepaid czy też na abonament nie informowały o żadnych błędach na kanałach Nick i Boomerang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyżej wymienione problemy nie występują. Nick i Boomerang śmigają bez żadnych problemów. Posiadam Moduł CP - Relax MIX , Moduł C+ - Komfortowy, Canal+, HBO, Pakiet Filmbox gratis, HD gratis, Kartę TNK w czytniku. Jedyny problem jaki mam w tym zestawieniu to przycinanie się MTVN HD z abonamentu Cyfry i długie załączanie się kanału HBO HD (Cyfra+) ale jak wskoczą to podczas oglądania nie ma z nimi problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...