Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat będzie pokazywał, podobnie jak nSport, po kilkanaście spotkań z piłki na zywo "na kanale Polsat Futbol"

 

mam takie pytanie, jak przez zwykły (nie polsatowski) dekoder z modulem CAM mam znalezc te kanały dodatkowe w trakcie meczów?!

 

Prawdziwa uczta czeka natomiast widzów Cyfrowego Polsatu, którzy w czwartek za pomocą

sportowego serwisu Polsat Futbol otrzymają dostęp do dziesięciu transmisji

sportowych. Od godziny 19.00: SL Benfica - Everton FC ( kanał w dekoderze 22), Austria Wiedeń - Werder Brema (kanał 23), S.S. Lazio - Villarreal CF (kanał 24), Steaua Bukareszt - Fenerbahçe SK (kanał 25), Szachtar Donieck - Toulouse FC (kanał 26). Od godziny 21.05: Ajax Amsterdam - NK Dinamo Zagrzeb (kanał 22), LOSC Lille - Genoa CFC (kanał 23), Fulham FC - AS Roma (kanał 24), Galatasaray AŞ - Dinamo Bukareszt (kanał 25), Hertha BSC Berlin - SC Heerenveen (kanał 26),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam moduł włożony do topfielda 7700 od 2 tygodni,wczesniej miałem goldena interstara,moduł aktywowany 24.09.2009 ,do dziś chodzą mi programy z pakietów wyzszych oprócz hbo które wyłaczyli po miesiącu, od dziś na modulu chodzi też eurosport hd 2 ,pozdrawiam wszystkich i pytanko użytkowników samych modułów jak długo chodzą innym programy dodatkowe oraz ile max. chodziły wam programy poza 4 miesiace ,dodam że u kumpla na technisacie programy z podstawowego pakietu chodziły ok 2 miesiące dłuzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używany moduł Polsatu na który pozostało jeszcze dwa miesiące pakietu Fam. i wsadziłem go do tunera(Comag pvr2/100CI) którego wcześniej współpracował świetnie z innym modułem Polsatu i teraz mi wyskakuje na dwóch kanałach Polsatu (nie wszystkie jaszcze ustawiłem) przez chwilę widzę program a po chwili komunikat o podaniu kodu pin i staje obraz

 

Co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem modułu CP, ale tak się nieszczęśliwie złożyło, że nawet nie zdążyłem go aktywować, a padł mi tuner. Co najmniej do połowy przyszłego tygodnia nie będę miał do dyspozycji tunera. W związku z tym mam pytanie, a ono brzmi: Czy jest jakiś określony czas na aktywację modułu, np. że do tego i tego dnia należy aktywować moduł,bo jeśli nie to coś tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli:

1-nie kontaktuje się z Polsatem wtedy gdy zapłacę 42,90 mam familijny, jeżeli nie dokonuje wpłat mam FTA

2-gdy powiedzmy tydzień przed upływem okresu opłaconego poinformuję Polsat, że będę chciał mieć Mini-Max w prepaid to do mojego modułu zostanie przypisany pakiet Mini-Max i w momencie gdy za niego zapłacę będę go oglądać jeżeli nie to FTA

3-po 4-miesiącach dzwonię i podpisuję umowę na 13 lub 29mcy na dowolny pakiet

 

Czy dobrze wszystko zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pomieszałeś! Moduł po kupnie musisz zarejestrować dzwoniąc do BOK w CP.Tuż po telefonie wkładasz moduł do swojego tunera,wł.tuner i na kanale dla abonentów aktywują Ci moduł,będziesz miał odbiór należnych Ci pakietów.Może to potrwać kilka minut lub nawet 2godz.

pkt 2--tak

pkt3--po 4mies.jeśli nie chcesz w pre-paid,to w APS-ie (chyba) podpisujesz umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie punktu 2 -też musi podpisać umowę.Tylko familijny można opłacać na zasadzie prepaida

 

Z uwagi na fakt że nie zdecyduję się na ofertę przedłużeniową na dotychczasowy dekoder zamierzam wziąć moduł od CP.Zastanawiam się która opcja jest lepsza.Czy wziąć prepaida za 199 i mieć familijny na 4 m-ce wraz z kanałami HD i moduł na własność? 1 miesiąc familijny+relax mix plus 3 miesiące familijnego oraz kanały HD.

Tylko jaka jest gwarancja na ten sprzęt?1 rok czy 2 lata?Później można podpisać umową na dowolny pakiet np .Minimax.Czy może lepiej wypożyczyć moduł od CP?Płaci się 99 jednorazowo ale wtedy 3 miesiące gratis.Później 37,90.Nie ma problemu gdy coś się dzieje z modułem.Po 13 można znów przedłuźyć umowę..Co jest lepsze?Swój moduł czy od CP

Która opcja jest korzystniejsza i którą mi zalecacie?Poznam chętnie wszystkie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem modul Polsatu. Modul bez problemu widziany jest na tunerze. Mozna zobaczyc wszelkie jego dane itp.

Ale mimo tego ze karta Polsatu jest w srodku i jest dobrze wlozona, caly czas wyskakuje komunikat: "Wloz karte abonencka"

Moze to bez znacenia ale mam Ferguson 7138UCI, probowalem na roznych softach i to samo.

Oczywiscie moduł prepaid i aktywowany w centrum obslugi.

 

Czy to na pewno wina modulu lub karty?

Odsylac do naprawy czy cos u mnie zawinilo?

 

Dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

* Edytuj post

* Zgłoś ten post

* Odpowiedz z cytatem

 

Moduł CI polsatu i zmiana foni oraz wiadomości sms

 

Postprzez marys26 » dzisiaj, o 10:31

Od ponad roku posiadam moduł polsatu,nie ma z nim żadnych problemów przy współpracy z Fergusonem Fx 7600 UCI ale są małe mankamenty mianowicie brak obsługi wielostrumieniowości każdy wie o co chodzi dla nie wtajemniczonych(dekoder nie dekoduje ścieżki audio przy zmianie tej ścieżki podczas oglądania kanału mamy ciszę,fonia pojawia się dopiero po ponownym włączeniu go) polsat a mój list w tej kwestii odpowiedział że pracują nad i nic poza pustymi słowami.

Czy jesteście coś w stanie z tym zrobic,ponaglic ich o aktualizację softu modułu tak aby działał prawidłowo?

Druga sprawa to przesyłanie wiadomości sms na moduł,ja przez ten cały rok jak mam ten moduł nie dostałem nic,wiec napisałem do nich i otrzymałem taką odpowiedz:

 

"Szanowny Panie

 

Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi. Jednocześnie informuję, że w

chwili obecnej informacje dotyczące zmiany oferty programowej wysyłane

są jedynie na dekodery z pominięciem modułów CI.

O wszelkich zmianach w ofercie Klienci Cyfrowego Polsatu są również

informowani na bieżąco poprzez stronę internetową

www.cyfrowypolsat.pl.

 

Zróbcie coś aby ten moduł był wielostrumieniowy bo nam abonentom to bardzo poprawi humory.

Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam pytania:

 

001 # Gdzie obecnie w internecie można zamówić moduł pre-paid Cyfrowego Polsatu ?

 

Przejrzałem już parę najpopularniejszych sklepów: Hollex, dmtrade, satsklep i nic.

Wszędzie jest wyświetlana informacja, że towar czasowo bądź niedostępny.

 

002 # Na czytnikach jakich dekoderów będzie działała karta CP ?

 

W internecie znalazłem informacje, że dekodery akceptujące kartę polsatu bez modułu to:

Dreamboxy, Azboxy HD Premium oraz Elite, Ipboxy (Relooki) i inne .. Pytanie jakie inne ?

A także czy te wyżej wymienione modele rzeczywiście radzą sobie z kartami CP.

 

003 # Czy można coś "złapać" na starą ciemno-niebieską kartę CP ?

Nie wiem w jakim ona jest systemie chyba w Nagravision 2.

A paczka Polsatu przesiadła się na Nagrę 3.

 

Ale ciekaw jestem czy jest już ona całkowicie bezużyteczna czy może

nie wiem dałoby się z niej odkodować jakieś xxx. Pomarzyć można.

Tym bardziej, że xxx są najczęściej w Viaccess.

 

004 # Jakie systemy Viaccess obsługują czytniki Globo/Opticum po zmianie softu ?

 

Bo tu też słyszałem, że są Viaccess od 2.3, 2.5, 2.6 do 3.0 chyba - czy jakoś tak.

 

005 # Czy z tytułu posiadania modułu CP możemy mieć dostęp do jakiś kanałów CP bez opłat ?

 

Chodzi mi o to, że dawniej jak się nie płaciło można było mieć dostęp np do Polsatu 2, Polsatu News,

Polsatu Cafe i Polsatu Play. Dodam, że kanały te nie były dostępne w systemie FTA tylko

udostępniane przez Cyfrowy Polsat za samo posiadanie "słonecznej karty".

 

Co prawda kanały te były FTA i nie są powalające jakością ale fajnie byłoby je mieć coś gratis.

Tak samo jak w TNK są kanały TVP1 TVP2 TVN TVN7 Religia.tv kodowane ale dostępne

z tytułu posiadania samej karty. Pytam czy są takie same kanały za posiadanie CP ?

 

 

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam pytania:

...

 

005 # Czy z tytułu posiadania modułu CP możemy mieć dostęp do jakiś kanałów CP bez opłat ?

 

Chodzi mi o to, że dawniej jak się nie płaciło można było mieć dostęp np do Polsatu 2, Polsatu News,

Polsatu Cafe i Polsatu Play. Dodam, że kanały te nie były dostępne w systemie FTA tylko

udostępniane przez Cyfrowy Polsat za samo posiadanie "słonecznej karty".

 

Co prawda kanały te były FTA i nie są powalające jakością ale fajnie byłoby je mieć coś gratis.

Tak samo jak w TNK są kanały TVP1 TVP2 TVN TVN7 Religia.tv kodowane ale dostępne

z tytułu posiadania samej karty. Pytam czy są takie same kanały za posiadanie CP ?

 

 

....

 

Niestety, teraz nie dostępnych żadnych kanałów na modułach/dekoderach CP w systemie "FTA" bez opłaty abonamentu.

Kanały o których wspomniałeś były dostępne dla takich kart max pół roku od wprowadzenia ich do oferty CP.

Zauważyłęm że CP robi tak, gdy wprowadza nowy kanał do oferty udostępnia go gratis dla wszystkich abonentów aby mogli się z nim zapoznać i dzięki temu wszysscy łącznie z użytkownikami kart w systemie FTA dostają uprawnienia. Podobnie było TVP Sport i innymi. Gdy kończy się okres promocyjny, kończy się dostęp dla kart w systemie FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...