Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem CP powinien do tej oferty proponować CAM-y a nie stare dekodery SD. To byłaby najlepsza opcja.

 

Powinien tez dawać bez opłat pakiet Premium na zawsze. To byłaby najlepsza opcja.

 

Popieram MaRusia, Samsung DSB-305 i Echostar DSB-606 ewidentnie najlepsze, Echostary 616 i 717 to już nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór TNK czy CP to kwestia potrzeb użytkownika. Moi rodzice zakupili Echostara 717 z CP bez umowy z prostych powodów. Mają starszy TV bez HD a za 150 zeta dostają przez pół roku pakiet przekraczający ich potrzeby. Rozważali oczywiście TNK ale najważniejszym czynnikiem przemawiającym za CP to kanał polsatu.

Od siebie dodam, że 2 letnia gwarancja na dekoder + możliwość zakupu pakietów w systemie pre-paid to dość ciekawa opcja na przyszłość, która daje spore możliwości w ofercie programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co ma starość dekodera do pakietu? Fakt, że na tym Sagemie nie odbierzesz kanałów HD z pakietu Mini HD, ale tak poza tym to ja nie widzę żadnych przeciwwskazań. Ewentualnie w grę mogłoby wchodzić to, że masz starą kartę abonencką, która obsługuje stary system kodowania, ale w takiej sytuacji raczej nie proponowaliby pakietu Familijnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku ma to znaczenie, oficjalnie te dekodery (tzw. czarne skrzynki) już nie powinny odbierać kanałów CP bo zostały przez nich wycofane i powinny zostać wymienione przez ich użytkowników. Było o tym jakiś czas temu pisane. Jak ktoś odbiera to fajnie, ale prędzej czy później będzie musiał ten dekoder wymienić, a o aktywacji czegoś nowego nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię Cyfrowego Polsatu i powiedzieć, że chcesz opłacasz dany pakiet, a potem wpłacić należną kwotę.

Czy to znaczy, że w ciągu tych zapłaconych 6 miesiecy będę mógł wykupić np. Familijny?

Nie, nie będziesz mógł. Ale po tych 6 miesiącach będziesz mógł opłacać pakiet Mini HD bądź Familijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 20 sztuk (!!!) 717A już dwa tygodnie temu i główkowałem po jakie licho mi to przysłali skoro zamawiałem dekodery CPT. Dystrybutor mi tylko przekazał info, ze odgórnie poszła dyspozycja. No i mam jeszcze archiwalne 5 sztuk 606 jakby ktoś chciał. ;)

Chętnie je Wam zatem sprzedam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...