Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że w międzyczasie zmieniłem deklarację. Być może ich system tak to interpretuje.

Jak wpłacę 19,90zł to odbiór będzie ciągły, tylko zgasną kanały których nie ma w MiniHD.

Przynajmniej ja to tak interpretuje. Co się stanie to zobaczymy w Czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę kamyczek do dyskusji :)

Mam moduł CP i poprosiłem o włączenie Mini HD na tym module.

Oto odpowiedz z ICOK:

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że na dekoderze z kartą o numerze xxxxxxxxxxxx nie ma możliwości korzystania z deklarowanego Pakietu Mini HD.

 

Jednocześnie wyjaśniam, że zgodnie ze złożoną przez Pana deklaracją na ww. sprzęcie ma Pan możliwość korzystania z nieobowiązkowych Pakietów: Familijnego, HD, Film, HBO HD, Bajeczka, Sport w łącznej cenie 147,50 zł/mies. Zaznaczam, ze powyższe pakiety będą nadawane każdorazowo do dwóch dni po zaksięgowaniu opłaty wskazanej w Cenniku bądź jej wielokrotności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Sam niedawno wysyłałem przez ICOK deklarację zmiany pakietu i po kilku dniach otrzymałem odpowiedź, że moja prośba została przyjęta, a po kolejnych kilku mogłem już opłacać Mini HD przez płatności elektroniczne. Zadzwoniłbym na infolinię i zapytał dlaczego nie masz możliwości zmiany pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zalezy na kogo sie trafi, jeden da mozliwosc deklaracji na pakiet mini hd a drugi biurokrat nie da i tak oto utrudniaja ludziom zycie, potem jest zgrzyt bo ten ma mini hd a ja musze bulic za familijny hd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeśli w cenniku taka opcja jest wymieniona to żaden konsultant, nawet biurokrata, nie ma prawa odmówić zmiany deklaracji. W przeciwnym wypadku powinno się na takiego niedouczonego konsultanta napisać skargę i nadal domagać się tego, do czego ma się prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Cennik dla Użytkowników

ważny od 5 maja 2011 roku

 

1. Pakiety mini

Nazwa usługi Miesięczna opłata bez stałego obowiązku abonamentowego

Pakiet Mini HD (2) 19,90 zł

 

2. Warunkiem odbioru pakietów programów HD jest posiadanie Urządzenia Dekodującego HD.

 

Powinni zadeklarowac bez dwoch zdan, no chyba ze konsultantow trzeba odsylac do cennika dla uzytkownikow bo nie wiedza ze takie cos istnieje. ;)

Wiec dzwonic i domagac sie o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CP nie ma dekoderów HD na własność a moduł CP jest dla nich dekoderem HD

 

Nie do końca się zgodzę. Kiedy ja wysłałem wypowiedzenie umowy abonamentowej z modułem, to po paru dniach zadzwoniła Pani i powiedziała, że moduł pozostaje moją własnością i po wygaśnięciu umowy przejdzie w "prepaid", ale może coś źle usłyszałem???

 

Dodam jeszcze, że umowę miałem od pięciu lat, więc już dawno "spłaciłem" moduł, więc może dlatego mi go zostawiają :D???

 

Co do deklaracji pakietów, to ja niedawno umieściłem w tym wątku treść maila, który do nich wysłałem przez "ICOK" jeśli chodzi o mój drugi moduł, który od początku był "prepaidem" i mimo, że na odpowiedź musiałem czekać chyba 4 dni to była w pełni pozytywna :D .

 

Ja uważam tak samo jak ktoś z przedmówców, tzn., że jeśli w "cenniku dla użytkowników" jest pakiet "Mini HD" i nie ma przy nim żadnej gwiazdki w stylu "dostępność pakietu zależy od decyzji konsultanta", to jeśli powołamy się na ten cennik, podając datę od jakiej obowiązuje, to nie ma możliwości, żeby go nie włączyli i nie dołączyli do "płatności elektronicznych" (tylko trzeba też o to w mailu poprosić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...