Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi po raz koleiny odpisali ze skontaktuje się ze mną konsultant. Ciekawe kiedy, najprędzej jak bedę przy koncu umowy i bedę chciał ją wypowiedzieć

Chyba Cię nie lubią :-)

No tak upieram się przy swoim i wiem że mam racje, ale zawsze grzecznie z nimi rozmawiam, wiem ze juz chyba nic nie wskóram, a przyznac im sie do błędu nieuchodzi. Niby to tylko 40 zł( no 2 mies. ogladałem) albo aż 40, liczy się sam fakt, że cos czasem u nich nie gra, czy to taki system, czy tacy konsultanci, nie mnie to rozst[beep]ć, po prostu czuje sie nabrany i tyle. ale co tam jutro tez jest dzień i nie samym CP"na Lato" człowiek żyje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie chciałbym zakupić dekoder z usługą prepaid na allegro 3 miesiące oglądania, dowiedziałem się aby aktywować dekoder muszę zadzwonić telefonicznie do polsatu i podać swoje dane! co będzie za 3 miesiące jak skończy mi się oglądanie mogę np dekoder wyrzucić ? spotkają mnie jakieś konsekwencje ? nigdzie nie mogę się dowiedzieć na ten temat! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywować ananimowo? a co będzie za 3 miesiące , a jak mi dekoder się spodoba ? jak wtedy mam go opłacać ? skoro prepaid to dlaczego nie ma takiej opcji jak tnk ? wysyłając sms ? jeszcze jedno mam obawy że ananimowo tego nie załatwię po 3 miesiącach zaczną przysyłać rachunki bo się okaże że podając swoje dane podczas aktywacji zawieram umowę !! sory za pytania ale przed zakupem chciałbym wiedzieć a u mnie w małej miasteczku pan sprzedający polsat nie jest w stanie mi nic wytłumaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się temu Panu przyznałeś, że chcesz kupić na allegro a on ma Cię tylko oświecić to się nie dziwię ;)

Allegro to nie jest miejsce dobre na takie zakupy, to po pierwsze.

Jeśli aktywujesz prawdziwego prepaida z podaniem danych to będziesz mógł potem wpłacać kwoty na wybrane pakiety według cennika dla użytkowników (na stronie CP) lub podpisać umowę na wybrane pakiety (cennik dla abonentów). Przy anonimowej rejestracji tylko prepaid wchodzi w rachubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego allegro to niedobre miejsce?

 

Później wpłacasz na konto, a nie osobę.

 

Każdy abonent, karta ma swój indywidualny numer konta i jako tytuł możesz wpisać co chcesz, a nadawcą może być ktokolwiek.

 

 

BTW jak sama nazwa wskazuje to jest pre-paid i żadne rachunki ci nie przyjdą. W ogóle w CP jest jeden wielki pre-paid, nawet w abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie- może ktoś z Hollexa będzie wiedział jakie będą- jeżeli będą- nowe zasady modułów pre-paid. A jeżeli chodzi o oszustwa na Allegro- wczoraj otrzymałem decyzję po 10 miesącach "pseudo dochodzenia", że umarzają postępowanie, bo nie znaleźli winnego.I ponad 700 zł w plecy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem dziś do CP w sprawie jak to "Nowy CP" ma się do prepaida i o nowy tygodnik i kilka innych pytań. Oto fragment emailu od CP:

... Jednocześnie informuję, że wykaz dostępnych dla Użytkowników pakietów oraz cennik jest zamieszczony na stronie Cyfrowego Polsatu pod adresem:

http://www.cyfrowypolsat.pl/obrazki/roz ... 102010.pdf

Dodatkowo informuję, że oferta otrzymywania dwutygodnika tv2Tygodnik Cyfrowego Polsatu jest skierowana wyłącznie do Abonentów Cyfrowego Polsatu.

Czyli wynika z tego że użytkownik Pre-paid nie będzie mógł wykupić Familijny HD + pakiety. Gazetki też nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, ktoś chyba zapomniał o prepaidzie, na pewno cena nie będzie 199zł bo to się Polsatowi nie opłaca dawać w tej cenie familijny i pakiet HD, doszło 6 kanałów HD, a w tym momencie ceny w umowach są wyższe, prawdopodobnie jeśli te moduły pozostaną to za familijny HD i dodatkowe kanały HD zapłacimy co 299zł, mało prawdopodobne żeby zrezygnowali z kanałów HD bo to byłby kosmiczny bezsens, dodawaliby wtedy HD do umów a moduł HD byłby bez HD :)

 

możliwe też że to koniec modułow HD dopóki CP Technology nie zacznie ich produkować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...