Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam moduł Cyfrowego Polsatu w wersji pre-paid. Jako, że kończy mi się obecnie pakiet relax-mix (z modułem był tylko miesiąc) chciałem go sobie dokupić do pakietów familijny i HD, które będę miał aktywne prawie do końca roku. Jak się dowiedziałem, nie jest to jednak możliwe. Do czasu końcac promocji nie mogę nic znienić (super "promocja"), nie mogę tez podpisać umowy. Czyli zostaje 3 miesiące bez tego, co jest mi potrzebne.

 

Chciałem zapytać, czy tak jest w istocie. Słyszałem o niekompetencji konsultantów CP dlatego nie wiem już w co wierzyć. Próbowałem wybrać relax-mix w ICOK, ale nie rozumiem jak to działa. Wybieram pakiet a on zamiast mi go aktywować (środki są na koncie) przenosi mnie do podstrony z wyborem formy płatności i podstawia jakieś absurdalne kwoty do zapłaty.

 

Bardzo proszę o pomoc i porady w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest, możesz dodawać nowe pakiety po okresie przedpłaconym.W przypadku modułu CAM kupionego jako prepaid to jest cztery miesiące.Dopiero po tym czasie możesz przejść na umowę lub dalej kontynuować prepaid w dowolnej konfiguracji od pakietu familijnego wzwyż.

W przypadku korzystania z prepaid obowiązują ceny według tego cennika http://www.cyfrowypolsat.pl/obrazki/roz ... 9-2010.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak PRL. Chesz kupić a nie możesz. Sam Bareja by sie niepowstydzil takiego dow[beep]. Ciekawe jakie jest logiczne uzasadnienie (poza "wydaliśmy na system informatyczny kupę kasy, ale jest w sumie biedny i na nic nam nie pozwala") takiego stanu rzeczy i gdzie w regulaminie można to wyczytać (może ktoś wie?). Dzięki za informację teraz wiem, że Cyfrowy Polsat to najgorsza platforma cyfrowa.

 

Że też nie było wcześniej przecieków na temat dołączenia do C+ kanałów Polsatu. Wziąłbym od nich i nie byłoby problemów, bo oni mają szacunek dla klienta. Na zakupie sprzętu też bym oszczędził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak to jest, wymieniłem sobie dekoder na HD, więc stary SDek stał się fta prepaid, dziś na prepaidzie chciałem sobie opłacić pakiet mini za 14,90zł z wolnych środków które pozostały na starej karcie. Dzwonie na infolinie żeby mi je zaksięgowali, a oni do mnie, że musze podpisać jakąś deklaracje na ten pakiet i oni mi to dopiero włączą jak dostaną list zwrotny z podpisem :| to pytam a co by było jak w następnym miesiącu będę chciał pakiet familijny na jeden miesiąc, to oni do mnie, że wtedy musze wysłać rezygnacje z deklaracji na mini i podpisać deklaracje na familijny. o co kurcze chodzi?

Myślałem, że opłacam sobie mini, to mam jeden miesiąc, dwa miesiące nie płace to mam fta, potem płace znów 14,90 i mam mini na miesiąc. dobrze rozumuje? o co chodzi im na tej infolinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezproblemowo. Na tym właśnie polega ta usługa. Płacąc parę złotych więcej od opłaty standardowej (ma umowę) ty decydujesz kiedy i jaki pakiet chcesz oglądać. Z tym że okresy rozliczeniowe liczą się w miesiącach. A dokładniej opłacasz dany pakiet na minimum miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz149 niestety masz rację, od czasu do czasu taki "kwiatek" wyskoczy, ale ta "przypadłość" dotyczy wszystkich operatorów usług TV-SAT. I wszyscy wiemy dlaczego :)

Na szczęście istnieje coś takiego jak iCOK i tam można wszystko załatwić, łącznie z opłatą za pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od 16 miesiecy uzywam pakietu Polsat Pre-paid i jestem wlasciwie zadowolony:-)Czy ktos z Was orientuje sie jak dlugo sie czeka na wysylke papierow dotyczacych podpisania umowy na 15 miesiecy? Wtedy bedzie troche taniej bo za pakiet HD biora 30zl! an normalmie kosztuje tylko polowe z tego...

 

pozdrawiam

 

andic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co czekac na wysylke papierow, lepiej wez ten modul/dekoder pre-paid ktory posiadasz (albo tylko numery seryjne camu/dekodera i numer karty) i idz do pierwszego lepszego APSu i bedziesz mial na miejscu to samo i od reki - pod warunkiem ze modul/dekoder jest zarejestrowany na Ciebie (a nie np anonimowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie do dwóch tygodni wysyłają ale umowę możesz podpisać w APSie albo przez telefon

 

Jeżeli masz pre-paid i chcesz podpisać umowę na czas określony to możesz to zrobić tylko w APS lub zamawiając umowę na infolinii, którą potem musisz odesłać. Przez telefon 'od ręki' nie podpiszesz umowy, możesz ją tylko przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy było pisane. Trzeba złożyć na początku deklarację na wybrany pakiet. Nie jest to oczywiście deklaracja w żaden sposób zobowiązująca.

guzik prawda, mnie też pan na infolinii starał się wmówić, że najpierw musze podpisać deklarację. Natomiast poprzez kontakt w ICOK załatwiłem wszystko bez problemowo bez żadnych deklaracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz racje :D bo to samo powiedzial mi gosc z BOKu, to bylo tydziem temu tak wiec poczekam jeszcze troche i mam nadzieke, ze papierki za nie dlugo przyjda poczta :jupi: klopot jest w tym, ze czesto jestem w drodze i nie man na to czasu isc do APSu i podpisac umowe. od lat zalatwiam wszystko przez telefon i internet :D najgorsze jest to, ze przychodzac do APSu mam wieksza wiedze niz ta osoba tam pracujaca, ktora prubuje mi cos sprzedac czego nie potrzebuje!

i na to nie mam poprostu ochoty :D

dzieki Wam za informacje.

 

pozdrawiam

 

andic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nie okazało się że miałem deklarację na familiny za 42,8 a nie na wakacje z CP mimo ze dzwoniłem, upewniałem się itd, kanały działły przez mies. potem dzwoniłem żeby właczyli na nast. miesiąc( płatne z góry 40 zł). na wrzesień mimo tel juz nie włączyli . Złozona została reklamacja i czekam, ciekawe ile( czekam od 10 września), powiedzieli że odsłuchają moje rozmowy i jeżeli faktycznie zamawiałem Wakacje z CP to mi włączą z powrotem na pozostałe 2 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie promocje Wakacje z CP i nie pobiera wam środków z nadpłaty to jest ogólnie błąd po stronie CP z rozliczaniem środków i ogólnie stąd brał się głównie problem z niedziałaniem kanałów... promocja się niedługo kończy więc bez problemu można się zwrócić o zwrot nadpłaty ;)

 

guzik prawda, mnie też pan na infolinii starał się wmówić, że najpierw musze podpisać deklarację. Natomiast poprzez kontakt w ICOK załatwiłem wszystko bez problemowo bez żadnych deklaracji.

 

Aktywując przez iCOK też taka deklaracja jest włączana tylko Ty nawet o tym nie wiesz ;)

 

I tak rodzą się plotki i ploteczki na forum. Jeden mówi to, drugi tamto, bo mu Pan na infolnii albo APS powiedział, który sam nie wie co mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ogólnie błąd po stronie CP z rozliczaniem środków i ogólnie stąd brał się głównie problem z niedziałaniem kanałów... promocja się niedługo kończy więc bez problemu można się zwrócić o zwrot nadpłaty ;)

 

Akurat mi dobrze rozlicza, pakiet Familijny mam aktywny do 22.10.2010.

Mam nadzieję, że będzie można płacić za pomocą płatności elektronicznych, za pakiety Mini i MiniMax. (prepaid)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...