Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujące pytanie. Otóż 04.06.10 na portalu Satkurier umieszczono informację, iż Polsat umożliwił w opcji Pre-paid, między innymi aktywowanie kanałów HD. Jednak po zalogowaniu się w iCOK w dalszym ciągu nie mam możliwości aktywowania kanałów hd, ani wykupienia pakietu mini jak również aktywacji HBO. Czy ktoś może mi odpowiedzieć co właściwie jest z tą nową usługą? Czy ktoś ma tę opcję aktywną?

Kolego jest tak , jesli kupiles modul teraz w czerwcu to te opcje powinienes miec , a jesli masz juz modul (* kupiony wczesniej ) to opcje pakietowe z nowym cennikiem beda od 1 lipca widoczne w ICA ........

 

No i mamy 1 lipca a np. u mnie cennik po staremu. Nadal brak możliwości opłacenia pakietu Mini, HD itp.

Czy ktoś w ogóle ma w iCOK pakiety i kwoty z cennika który miał niby obowiązywać od 1 czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dwa lata temu, wykupiłem sobie Cyfrowy Polsat "pre-paid" w Pakiecie: "Familijny+Relax mix", w formie modułu z kartą, po pół roku subskrypcja pakietu się skończyła, i moduł wylądował w szufladzie.

Tydzień temu postanowiłem wykupić sobie ponownie oba pakiety: Familijny i Relax mix, zalogowałem się w ICOK-u i zamówiłem druczki wpłat, aby przesłali pocztą, po otrzymaniu druczków wpłat , jeden z druczków wypełniłem, kwotą należną za oba pakiety czyli: 57.80 zł (familijny+relax mix) i wpłaciłem w banku.

Od wpłaty minęło 4 dni a na moim profilu w ICOK nadal widnieje że nie odnotowali jeszcze mojej wpłaty, tym samym nie mogę uaktywnić karty, przez ICOK.

W związku z tym mam pytanie, czy jakoś zle wypełniłem druk ? bo nie możliwe aby tyle dni pieniądze nie wpłynęły im na konto.

A może po prostu mnie ograbili? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytanie. Otóż 04.06.10 na portalu Satkurier umieszczono informację, iż Polsat umożliwił w opcji Pre-paid, między innymi aktywowanie kanałów HD. Jednak po zalogowaniu się w iCOK w dalszym ciągu nie mam możliwości aktywowania kanałów hd, ani wykupienia pakietu mini jak również aktywacji HBO. Czy ktoś może mi odpowiedzieć co właściwie jest z tą nową usługą? Czy ktoś ma tę opcję aktywną?

Kolego jest tak , jesli kupiles modul teraz w czerwcu to te opcje powinienes miec , a jesli masz juz modul (* kupiony wczesniej ) to opcje pakietowe z nowym cennikiem beda od 1 lipca widoczne w ICA ........

 

No i mamy 1 lipca a np. u mnie cennik po staremu. Nadal brak możliwości opłacenia pakietu Mini, HD itp.

Czy ktoś w ogóle ma w iCOK pakiety i kwoty z cennika który miał niby obowiązywać od 1 czerwca?

Trwa aktualizacja serwera ale jak wiem maja jeszcze z tym duzy problem .....

Ale juz sie zmienila data termin platnosci do 02.07.2010 :D ( czyli cos sie dzieje ) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes wplacic 67.80zl, bo kwota 57.80 jest wtedy jak masz podpisana umowe na Pakiet Familijny i Relax Mix. ;)

 

tak tylko że na stronie Polsatu nic o tym nie pisze że na prepaid należy wpłacić 68,70, są podane ceny wg cennika pakietów i tego się trzymałem .

 

I co teraz? strata tej wpłaconej kasy? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze najlepiej po dokonaniu wpłaty zadzwonić do konsultanata CP aby potwierdzic operacje lub podjąc dodatkowe działanie. Co do wpłaty to pieniadze dochodza na drugi dzien ze swojego internetowego konta, poczata to kilka dni, a inne szczególnie te nieznane jednostki to kilkanascie dni dni.

Nadpłata w CP nie przepada zostaje na drugi okres.

Niedopłata powoduje niewłączenie wymaganego pakietu i musisz dopłacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TOMAS8112 - Wszystkie regulaminy i cenniki są na stronie CP http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... niki_tv.cp

Co do dopłaty, to nie ma żadnego problemu. Ważne, aby na pierwszy dzień nowego okresu rozliczeniowego na koncie była pełna kwota. A czy będziesz wpłacał raz, czy dwa razy, to nikogo to nie obchodzi. Liczy się kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...