Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem przed chwilą i zadeklarowałem się na pełną ofertę za 40zł/mies.

Otrzymałem sygnał testowy na 7dni (w trakcie obierania). Teraz w tygodniu mają ustalić co z pozostałym czasem 15-30.06.

Oferta obowiązuje od 1.07-1.10, jak będę chciał zrezygnować to nie wpłacam i tyle. Można przejść z pełnej oferty na Familijny, trzeba do nich zadzwonić.

Mam do końca czerwca wpłacić 40zł, później do końca lipca kolejne 40zł aż do koca września.

 

Nie wiem czy te rewelacje są prawdziwe znając CP.

Będę jeszcze do nich dzwonił i próbował potwierdzić w podane informacje.

Coś mi nie pasuje, oferta jest zbyt dobra jak na Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co zamówili promocję "Lato z Cyfrowym Polsatem". Czy zostal wam juz teraz wlaczony pakiet który sie zgodziliście opłacić? Czy kazano wam czekac do 1 lipca? Ja wczoraj zamówiłem ta promocję ale jeszcze kanały nie zostały włączone. Pieniądze tez juz wczoraj wyslalem z góry za całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój okres rozliczeniowy zaczyna się od dzisiaj, tak więc pieniądze już zostały zaksięgowane na ten miesiąc( spóźniłem się 1 dzień)i nie mogłem juz ich przeksięgować na 4 miesiące, ale od następnego okresu rozl.. jestem chętny na tą promocję i zamawiam na ją na 4 miesiące, chyba to naprawdę dobra promocja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam oplacony pakiet familijny za 42,80 do 1-07 nie wiecie czy ja moge skorzystac z tej promocji? ciekawe czy jakbym zadzwonil i zadeklarowal ze bede prze 4 miechy wlacal 40 zl za familijny+ super film to czy by mi juz super film wlaczyli???

 

nie chce mi sie do nich dzwonic za bardzo bo juz w tym tygodniu dzwonilem... przez 12 min sluchalem tego ze "oczekiwana dlugosc czasu na polaczenie z konsutantem wynosi mniej niz 2 minuty..." czy jakos tak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten moduł Polsatu z kartą prepaid jest wielostrumieniowy, tzn czy można np. oglądać Polsat HD i jednocześnie nagrywać Polsat Sport HD ?

 

Niestety modul CAM polsatu jest jednostrumieniowy, wiec nie da rady w jednym czasie ogladac co innego a nagrywac co innego (chyba ze oba kanaly sa nadawane z tego samego transpondera). Ogolnie rzecz biorac nawet jesli masz tuner (np azbox dreambox itp) z 2 glowicami to i tak nie da sie ogladac i nagrywac w jednym czasie roznych kanalow (chyba ze sa na 1 transponderze). Taka mozliwosc daje tylko echostar 7400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ładnie ale co z abonentami z umowami na Mini i MiniMax :?: Mają płacić po 10-20 zł za tą marną oferte programową gdy ktoś kto zrezygnował z CP lub skończyła mu się umowa ma Familijny za 10zł :?: Nie chce tu wyjść na sknerę i zazdrośnika ale trochę to nie sprawiedliwe! Ja tam jestem zwolennikiem takich promocji ale też trzeba spojrzeć na innych klientów tej platformy... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten moduł Polsatu z kartą prepaid jest wielostrumieniowy, tzn czy można np. oglądać Polsat HD i jednocześnie nagrywać Polsat Sport HD ?

 

Niestety modul CAM polsatu jest jednostrumieniowy, wiec nie da rady w jednym czasie ogladac co innego a nagrywac co innego (chyba ze oba kanaly sa nadawane z tego samego transpondera). Ogolnie rzecz biorac nawet jesli masz tuner (np azbox dreambox itp) z 2 glowicami to i tak nie da sie ogladac i nagrywac w jednym czasie roznych kanalow (chyba ze sa na 1 transponderze). Taka mozliwosc daje tylko echostar 7400

nie ma takiej mozliwosci modul podaje 1 strumien wiec nawet na tym samym tp nie obejzy :D , jedyna opcja to wyjecie nielagalnie klucza i karte polstu dac do Dreambox :D ale to jest ryzyko uszkodzenia modulu ( jak patrzalem sa takie aukcje na alledrogo) ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zamawiałem familijny na 4 miechy po 10 zl i koleś mi powiedział ,ze aktywują w ciągu 2-3 godzin.czekalem do rana i nic wiec zadzwoniłem ponownie na infolinie cp i powiezieli mi ze musze pierw wpłacić te 10 zl dopiero załącza.więc jak to wkońcu jest ze jednym właczają a innym nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety odebrala nawet dosyc miła pani i stwierdzila to samo-pierw 10 zl musi byc na koncie dopiero załaczą kanały.przelew przed chwila wykonalem,także bede czekał.jak wpłynie kasa do niech to powiedzieli ze sami załaczą i ze nie musze juz do nich dzwonić ,aby mi wlączyli sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada, jak dzwonicie i ustalacie to przed rozmową ustawcie dekoder na 21 kanał, powinny wskoczyć w trakcie rozmowy.

Jeśli mieliśmy dekoder FTA, to nic nie da ponowienie uprawnień przez iCOK gdyż nie ma aktywnego pakietu. (kiedyś próbowałem na zablokowany dekoder do FTA ponowić uprawnienia). Najlepiej jest zadzwonić pod 222444666 i grać głupa, żeby ponowili uprawnia gdyż mieliście dostać sygnał testowy. Można to zrobić zaraz po rozmowie w sprawie promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...