Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko?

Skończyła mi się umowa mam echostara 616 i kanały odbierają dalej a 24 grudnia mieli wyłączyć a odbierają jak to jest możliwe i czy nie przyjdzie do zapłaty jeszcze rezygnacje wysłałem i wziełem drógi dekoder za 49 zł na 1rok mini2000 telefonicznie tata załatwił że na rok.

Boje się że przyjdzie do zapłaty jeszcze na stary dekoder za kanały famijnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolego teoretycznie nie możesz, ale jeśli umowa została rozwiązana prawidłowo i posiadasz dane poprzedniego właściciela dekodera to tak. Jeśli nie posiadasz jego danych to musisz skontaktować się ze sprzedawcą i poprosić o udostępnienie jego danych albo o dokonanie cesji dekodera na Twoją osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby co jest? ;)

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... owiazan.cp

 

Teraz bez opłat, bez umów, bez zobowiązań możesz oglądać popularne kanały: Polsat, TV 4, TVP 1, TVP 2, TVN, TVP Info i wiele, wiele innych w cyfrowej jakości obrazu. Na zawsze!

 

Jak skorzystać z promocji? To proste!

 

Na początek, aż przez 6 miesięcy, oglądasz kanały z Pakietu Mini HD, a w nim 20 kanałów dla całej rodziny oraz kanały ogólnodostępne (FTA).

 

Po 6 miesiącach możesz bezpłatnie aktywować pakiet następujących kanałów w cyfrowej jakości:

 

 

 

Możesz także oglądać kanały ogólnodostępne, między innymi:

 

TVP Kultura

TVP Polonia

TV Puls

TVS

Tele5

Polonia1

VIVA

4 Fun TV

Eska TV

Polo TV

TV Biznes

Rebel TV

Czwórka Polskie Radio

itv

TVR

Mango24

Euronews

CNBC Europe

Bloomberg TV Europe

Aby oglądać kanały: Polsat, TV 4, TVP 1, TVP 2, TVN, TVP Info bez żadnych opłat, wystarczy przyjść do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Cyfrowego Polsatu lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta! Dostęp do kanałów aktywujesz co pół roku, tyle razy, ile chcesz!

 

 

 

W promocji dostępny jest dekoder cyfrowy za 149 zł brutto (cena zawiera opłatę za Pakiet Mini HD)!

 

Oferta dostępna przy zakupie dekodera SD i Pakietu Mini HD na 6 miesięcy za łączną kwotę 149 zł, bez umowy w formie pisemnej. "Bez opłat" oznacza brak wnoszenia opłat abonamentowych za dostępne kanały, począwszy od 7 okresu rozliczeniowego. Szczegóły w Promocyjnych zasadach aktywowania i świadczenia usług oraz Regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, także chccę zakupić CP w pre paid, czy posiadając swój tuner, który rzekomo obsługuje moduły Polsatu mogę zakupić na portalu aukcyjnym moduł CP i będę miał gwarancję, że będzie działał w systemie pre paid?

Sprzedawcy z tego co się orienrowałem dokonują cesji na nowego właściciela, ale.....czy będzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj "odkryłem" (ktoś już chyba o tym pisał tu na forum kiedyś), że na moich nieopłacanych w tej chwili modułach "CI" "pre-paid" "CP" działa "Polsat Sport News" :D .

 

Miłe to, bo nie muszę "doładowywać", żeby oglądać większość siatkówki, ale tak sobie pomyślałem, że skoro już dają w "pre-paidzie" gratis "Polsat Sport News", to mogliby dodać do tego pakietu "bez opłat" też resztę kanałów dostępnych w "DVB-T", bo trochę głupio to wygląda, że "Polsat Sport News" się dekoduje, a już głównego "Polsatu" "nie ma w Twoim abonamencie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, także chccę zakupić CP w pre paid, czy posiadając swój tuner, który rzekomo obsługuje moduły Polsatu mogę zakupić na portalu aukcyjnym moduł CP i będę miał gwarancję, że będzie działał w systemie pre paid?

Sprzedawcy z tego co się orienrowałem dokonują cesji na nowego właściciela, ale.....czy będzie działać?

Kolego, o to powinieneś zapytać sprzedawcę. To znaczy czy moduł nie jest w żaden sposób obciążony zaległościami oraz czy w jakikolwiek sposób nie jest uszkodzony? Jeżeli wszystko jest w porządku to po dokonaniu cesji nie będzie żadnych problemów z odbiorem oferty Cyfrowego Polsatu poprzez pre-paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...