Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie. Otóż mam CP w pre-paid. Wczoraj przeczytałem o zmianach w ofercie i udostępnieniu pakietu HD dla przedpłatowców. Mam Samsunga H370G.

 

Zalogowałem się do iCOK, żeby nowe pakiety są u mnie dostępne. Nie ma ich, a Familijny ma jeszcze starą cenę.

 

Co jest? CP dzieli przedpłatowców na jakieś dodatkowe grupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ich strone www to maja problem z strona bo juz sie z nimi kłóciłem ze nie moglem zaplacic za pakiet familijny :D

 

 

Edit:

 

A wiec tak ci co kupia pre-pad po 1.06 juz maja te uslugi

 

a ci co maja moduly z przed 1 czerwca to obowiazuje ich od 1 lipca 1000%%

 

juz mam potwierdzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak ci co kupia pre-pad po 1.06 juz maja te uslugi

a ci co maja moduly z przed 1 czerwca to obowiazuje ich od 1 lipca 1000%%

juz mam potwierdzone

 

 

Dzięki wielkie, przed chwilą dzwoniłem i nikt nic nie wie :>

Nie ma w iCOKu żadnych nowości, więc czekamy do lipca :jupi:

 

Uruchomiłbym sobie na miesiąc MiniMax.

Jakoś się stęskniłem za Polsatem i Polsatem Sport :>

 

Nawet będzie to motywacja do przerobienia instalacji z single na Monoblock Quad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem dziś uruchomić pakiet "familijny" na module "prepaid" rodziców (żeby mogli u siebie obejrzeć siatkarzy :D ) i zapłacić przez "płatności.pl" w "ICOKu", ale niestety na liście pakietów, które mogę opłacić były wszystkie pakiety dodatkowe ("sport", "bajeczka" itp.), za to nie było właśnie pakietu "familijnego" (który trzeba opłacić przecież, żeby mieć te dodatkowe :D ... ) :D ...

 

Mają widać dziś z "ICOKiem" jakieś problemy (dobrze, że ja mam abonament, to rodzice obejrzą u mnie :D ) ...

 

Jeśli chodzi o możliwość uruchomienia pakietów "hd" na "prepaidzie", to skomentuję to jednym słowem: NARESZCIE, chociaż na module rodziców jak tu wyczytałem ta opcja będzie dopiero od lipca, ale nie szkodzi :D:brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze chodzilo mu ze "nareszcie" mozna wykupic pakiet kanalow HD w pre paidzie, dokladnie chodzi tu o wykupienie kanalow HD po skonczonym gratisie. Do tej pory w czasie gratisowym na pre paidzie chodzily kanaly HD natomiast po wygasnieciu gratisu nie mozna bylo kanalow HD dokupic. Choc slowo "gratis" jest tu naciagane bo te kanaly HD jak i pakiet kanalow SD sa wliczone w cene zakupu pre paida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja też chciałem dziś opłacić pakiet "familijny" na module "prepaid" rodziców przez "ICOK", ale za nic go nie mogłem znaleźć na liście (pewnie coś kombinują ze względu na dodanie tych opcji "hd", ale chyba nie dodadzą ich "kosztem" "familijnego" :D???)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pakiet Familijny robcie normalnie przelew z konta wlasnego ( umnie to max 1 dzien az sie zdziwilem :shock: ) ;) ( a moze lepiej cala kwote + pakiet) problem jest od okolo 2 tygodni i juz rozmawialem na ten temat , nalezy slac maile w zakladce kontakt z takim problemem o bledzie zaplaty ;)

 

8,90 za bajeczke?! kyrie elejson, liczą mi za Boomeranga jak za Filmboxa...:D

ale za to co innego jest taniej np relaxx mix o prawie 10 pln mniej :D

 

a na marginesie mi eurosport HD i filmbox HD gra od kwietnia nawet reaktywacje robilem bo myslalem ze cos wiecej dojdzie jak narazie tylko to mam tyle czasu :brawo: ( modul mam cos kolo 3 lub wiecej lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest z tym prepaidem, można wziąć HBO na mniej niż rok ?

 

Niestety nie ma możliwości. To jest jeden z minusów CP. Na wszystkie dodatkowe opcje trzeba podpisywać umowę lojalnościową. Na 1 miesiąc można wziąć w n-ce lub cyfrze.

 

Tutaj kolega napisał, że nie, a w tym nowym cenniku jest powyżej cen za pakiety dodatkowe (m. in. HBO ) napisane "Miesięczna opłata bez stałego obowiązku abonamentowego", nie czaje polsata - piszą takie coś, a rzeczywistość inna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przed wprowadzeniem nowej oferty pre-paid. Prawdopodobnie będzie możliwość wybrania opcji HBO na krócej niż rok. Aczkolwiek nie są jeszcze znane szczegóły nowej oferty.

 

Troszkę to nielogiczne ze strony Polsatu, bo jeśli wprowadzą ten cennik to abonenci płacący regularnie abonament będą mieć gorsze warunki od tych z prepaid. Tutaj nawet nie idzie o sam pakiet HBO, ale również cały relax mix ( w abonamencie bez podpisania umowy na rok jest po 39,80, w prepaid ma być po 24,90) Podliczając familijny+ relax mix na miesiąc wychodzi, że w prepaid jest taniej niż w abonamencie. Czyżby szykowały się jakieś obniżki cen dla abonentów, a może relax mix zmieni zawartość ? Oby nie były to zmiany jak w pakiecie Muzyka, gdzie kanały MTV i VH1 coraz mniej mają wspólnego z muzyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Coś Ci się pomyliło. Chyba, że ja czegoś nie wiem. Jeśli masz umowę pakiet RelaxMix kosztuje 19,90 zł, a w pre-paidzie koszt wynosi 24,90 zł.

I co to znaczy "w abonencie bez podpisania umowy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,90 za bajeczke?! kyrie elejson, liczą mi za Boomeranga jak za Filmboxa...:D

 

Prepaid Polsatu i tak jest tani.

Zobacz sobie cennik Cyfry na kartę! Tam to jest zdieranie!

175zł za najniższy pakiet gdzie prawie nic nie ma. I to za 6mc co daje miesięcznie 29zł za Ale Kino, Planete, MiniMini, Hyper, ZigZap, Kuchnia TV, Domo, Trace TV i kanały TVP, TVN

A za 489zł masz jeszcze Canal+sy, Universal, Comedy Central, Kino Polska, AXN, Movies24, Hallamrk, Zone Romantica, Extreme, Eurosport, Nat Geo, 3x Discovery i jeszcze kila. Miesięcznie wychodzi 81zł

 

Więc nie narzekajcie tak na drogi Polsat PrePaid bo konkurencja chce więcej za mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Na czas nieokreślony Pakiet Relax Mix to 39.90

Czyli bez promocji.

Powiem tyle, że już sam się pogubiłem, ale wychodzi, że teraz pakiet RelaxMix jest za 24,90 zł zamiast tych 39,90 zł. Np. masz umowę na Familijny i chcesz, co jakiś czas opłacić RelaxMix. Przed 1 czerwca kosztowało to Cie 39,90, a teraz kosztuje tylko 24,90 zł. Czy się całkowicie mylę? To pytanie jest do tych, co się choć trochę orientują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedno. Na dzień dzisiejszy godzinę 14:46 wg. znanych nam cenników obowiązuja następujące ceny pakietu relax MIX

 

W ofercie Pre Paid jest to kwota 24,90zł

W ofercie abonamentowej:

Przy porozumieniu na okres minimum 12mc, dla nowych klientów chcących zakupić ten pakiet cena wynosi 19,90zł

Dla klientów z umową na czas określony, chcących zakupić ten pakiet bez porozumienia, oraz klientów po podstawowym okresie umowy ale posiadających aktualnie wykupiony Pakiet familijny to cena wynosi 21,90zł

 

czy TAK cena dla mających umowę jest wyższa niż dla tych co kupują PrePaid.

Zapewne się to zmieni przy najbliższej promocji i ujednolicą tę stawkę dla wszystkich klientów na 24,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...