Skocz do zawartości

Platforma "n" - czy to logo?


zicc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

neovision na pewno nie będzie - po prostu obco brzmi...

"n" to pewnie będzie logo platformy

ciekawe jaką przyjmą nazwę handlową, była Wizja, była Cyfra + , Cyfrowy Polsat a teraz co będzie? no bo chyba nie Wizja TVN, TVN+ czy Cyfrowy TVN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neovision na pewno nie będzie - po prostu obco brzmi...

"n" to pewnie będzie logo platformy

ciekawe jaką przyjmą nazwę handlową, była Wizja, była Cyfra + , Cyfrowy Polsat a teraz co będzie? no bo chyba nie Wizja TVN, TVN+ czy Cyfrowy TVN...

 

nie będzie w nazwie nic z TVN - to jest pewne.

 

wcale bym się nie zdziwił jakby ta platforma nazywała się "neovision", lub "neowizja" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko ale to nowe logo pasu7je! Ładnie kolorystycznie i niby poco by miało widnieć na dekoderach dla ITI???

 

Edit by KwiateK:::

 

Podczas zapowiedzi "Szymon Majewski Show" powiedzieli że sponorem proramu jest "Telewizja Nowej Generacji" juz wkrótce w twoim domu!

 

ITI NEOVISION

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nowa" - telewizja nowej generacji

to na 99% oficjalna nazwa :D

 

Lepiej jest poczekac do piatku i sie dowiedzieć oficjalnie jaka nazwe przyjmie ITI Neovision!

 

Lecz nazwa "nowa" bedzie raczej na krótką mete bo za 4 lata 'nowa" już nie bedzie odzwierciedlac jej nazwy!

 

Ale nazwa "nowa" pasuje do "nowego" logo "n"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to powstała spółka neovision. Nazwa ta pasuje do tej platformy bo mozna ja interpretowac jaka cos noweg czyli telwizja nowej generacji. Druga sprawa powstanie nowej nazwy oznaczałoby powstanie nowej . społki czyli kolejnych kilka tygodni. Pozatem patrzac na nazwy społek ITI Neovision pasuje do nich a nowa wogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty powiesz?- a ja myślę że jest cos takiego jak nazwa spółki i nazwa brandu (brendu) czyli marki tej spółki np. Polska Telefonia Cyfrowa to nazwa spółki a jej marki to np: ERA, TAK TAK, HEYAH, BLUECONNECT (TO JEST AKURAT NAZWA USŁUGI). Więc nie wymaga to kilku tygodni tylko wcześniejszej rejestracji nazwy brandu czyli tzw. "TM".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty powiesz?- a ja myślę że jest cos takiego jak nazwa spółki i nazwa brandu (brendu) czyli marki tej spółki np. Polska Telefonia Cyfrowa to nazwa spółki a jej marki to np: ERA, TAK TAK, HEYAH, BLUECONNECT (TO JEST AKURAT NAZWA USŁUGI). Więc nie wymaga to kilku tygodni tylko wcześniejszej rejestracji nazwy brandu czyli tzw. "TM".

Nie chodzi mi o to. Jakbys wiedział to ITI zakałda takie społki które sa takze nazwa brandu. Neovision mogłbyc powołane po to aby stoezyc jedynie platforme i potem przesłza by ona pod władnaie innej społki. Jednak tak sie nie stało bo nie wpłynał wniosek o utworzenie kolejnej społki. Wiec czytaj ze zrozumiem co pisze a nie popisujesz sie znajomoscia terminów biznesowych. A literka N potwierdza, ze bedzie to sie nazywac Neovison.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o czym wy piszecie - jest to czysta spekulacja - skąd ta pewność, że "n" oznacza neovision - owszem może ale nie musi. Poza tym iti nie zakłada wyłącznie spółek, które są jednocześnie nazwą marki- lub też pod nazwą marki występuje jeszcze wiele "pod-marek". Zresztą jest mo dokładnie obojętne jaką nazwę przyjmie nowa platforma a spór o to uważam za dysput czysto akademicki. Jedna uwaga jeszcze do przedmówcy- daleko mi do jak to napisałeś - "ch[beep]a się". pozdr.

 

Co znaczy "popisujesz się znajomością terminów" - czy nie mogę się nimi posługiwać? Jeśli tak to dlaczego jeśli nie to skąd termin popisujesz?

Nie mam najmniejszego zamiaru tłumaczyć się z tego czy czytam ze zrozumieniem czy też nie. A twoje krytyczne uwagi przyjmuję ze zrozumieniem i chylę czoła przed wybitnym umysłem.

Pozwolisz, że przemilczę formę wypowiedzi i nie odniosę się do jej zawartości merytorycznej a w związku z tym nie podejmuję z tobą dalszej polemiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...