Skocz do zawartości

Jakich kanałów brakuje w CP?


Peter Parker
 Udostępnij

Jakich kanałów brakuje w Cyfrowym Polsacie?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakich kanałów brakuje w Cyfrowym Polsacie?

    • filmowych
      21
    • muzycznych
      13
    • sportowych
      10
    • informacyjnych
      0
    • lifestyle
      2
    • dziecięcych
      1
    • popularno-naukowych/podróżniczych
      8
    • obecna oferta jest OK
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Filmowych:można dołączyc ten Filmbox i Nonstop Kino wystarczy się z nimi dogadac ,bo nie wiem po co oni nadają.

Muzycznych:przydałoby się kilka z paczki MTV

Sportowych:NASN i TVP Sport na to właśnie liczę do końca roku :D

Informacyjnych:w sam raz ,nic więcej nie trzeba

lifestyle:jest ok

dziecięcych:również wystarczy

popularno-naukowych/podróżniczych:jest już trochę ,ale mam nadzieję na Viasaty i może History Channel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie będzie tak:

 

filmowych: Filmbox, Nonstop Kino

muzycznych: kilka MTV (2, Base, Dance...), VH-1 Europe może...

sportowych: NASN i TVP Sport

informacyjnych: może tylko TVN CNBC Biznes :roll:

lifestyle: jest ok

dziecięcych: może jakiś tylko z bajkami produkcji polskiej :roll:

popularno-naukowych/podróżniczych: Viasat History i Explorer i History Channel. No i może Nat Geo Wild :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playhouse Disney jest dla małych dzieci i nie wiem czy opłaca się dać taki kanał, bo widownia coraz mniejsza. Disney Cinemagic mogłoby się sprawdzić, filmy Disney'a są dobre i pogłoby być ok. A co do Nickelodeon'a no to na pewno by się w Polsce przydał, był sobie i poszedł, bo nikt go nie chciał a fajne fajne bajki lecą i mógłby mieć "powodzenie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów muzycznych jest za mało, mogliby dodać jeszcze MTV 2 , MTV Base lub jakieś inne. Pozatym ciekawy jestem jakie to miałyby być te kanały informacyjne(pozycja 4 ankiety), które CP mógłby jeszcze dodać do swojej oferty :?:?: bo jakoś nie słychać nic o planach wejścia na polski rynek takowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów muzycznych powinno być zdecydowanie więcej ale czy koniecznie MTV2 raczej wątpie w to napewno nie powinna to być wersja z Wielkiej Brytani. Leci tam tylko angielska muzyka rokowa mało ciekawa. NIE POLECAM TAKIEGO WYBORU. Co do innych kanałów to się nie wypowiadam.

Zamiast MTV2 lepszym rozwiazaniem jest SCUZZ. :D

Znając CP weżmie co leci i co dają a najlepiej za darmo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak racja, ale TVN CNBC Biznes i CNBC oryginalne to raczej nie za szybko, bo musieliby się dogadać z TVN-em, podobnie jest z TVP3/TVP Info którego jak narazie nie mają od samego początku istnienia platformy i te negocjacje prowadzone w nieskończoność :roll: . FOX News :idea: mógłby dołączyć do oferty CP, ponieważ już był w ofercie jakieś 3-4 lata temu, ale wyłączyli przekaz, a teraz znowu nawiązali wspólpracę z FOX-em więc FOX News ma jak narazie jest bliżej aby dołączył do oferty CP :wink: i rzeczywiście mógłby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...