Skocz do zawartości

Czy da sie ogladac na monitorze z DSUB (15-pin)


xchicken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno są z DVI na VGA. :D Jeżeli złącze HDMI upowszechni się w komputerach to pojawią się i przejściówki. Tak w dużym uproszczeniu złącze DVI było równocześnie opracowywane ze złączem HDMI. Pierwsze było przeznaczone na rynek komputerowy a drugie do audio-video. Poprzez HDMI dodatkowo przesyłany jest również dźwięk. Co zobaczysz na ekranie? Trudno powiedzieć. Sygnał napewno będzie poddany konwersji. Czy to będzie HD? :roll: Jeżeli monitor będzie w stanie obsłużyć rozdzielczość, w której przesyłany będzie sygnał TV to być może. HDTV to rozdzielczość 1920x1080 lub 1280x720. Musisz sprawdzić czy twój monitor którąś z tych rozdzielczości obsługuje. Jeżeli tak to masz szansę. Jeżeli nie to na pewno HD nie zobaczysz. Ale może będzie to obraz lepszy od zwykłej TV. Wiedza moja jest dość pobieżna, więc nie traktuj wszystkiego, co wypisałem jako pewnik. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wyjasniam, Telewizoro-monitor (samsung 711MP - rozdzielczosc natywna 1280x1024), sluzy mi do ogladania TV w sypialni. W "salonie" mam na razie standardowe CRT i w najblizszym czasie pewnie LCD sobie nie kupie, dlatego zastanawiam sie czy po wejsciu na rynek platformy ITI chociaz na tym malym bede mogl obejrzec cos w HD. Jesli chodzi o roznice, to szczerze powiem ze widze roznice miedzy filmem DVD z komputera a trailerem w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawszę podziwiałem i podziwiam ludzi, że na czymś tak małym, chcą oglądać telewizję. Widać są gusta i guściki. :lol::lol:

Chyba jesteś bardzo młodym człowiekiem :) Ja pamiętam jak oglądałem Bolka i Lolka na monochromatycznym 19" Ametyście. I zawsze było mi mało :twisted:

Byłeś wtedy mały i ekran mniejszy wydawał Ci się większy. Piętnaście odcieni szarości z koloru białego i czarnego, to prawie jak kolorowy kolor. :wink:

A ja jeszcze zapamiętałem Jacka i Agatkę. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój Samsung nie ma wejścia DVI ,więc jednym z połączeń z tunkiem...

ITI może być RCA (cinch) obraz z nie których przekazów powinien być...

lepszy od standardowego ale to nigdy to samo co HD podobnie to wygląda w Cyfrze, obraz przez panel LCD nie stety nie zawsze jest najlepszy.

 

A tak na marginesie to pamiętam dobrze Pana Kracego,Neptuna,i pierwszy

mój kolor w latach 80*tych wybuchające Rubiny i Elektrony. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze rozumiem to co czytam o ofercie "n" to zabezpieczone HDCP maja byc tylko tresci VOD, wiec teoretycznie podlaczajac mojego SAMSUNGA 711 MP kablem Component-VGA do tunera "n" powinienem zobaczyc HD przy ogladaniu ich kanalow HD ! Dobrze kombinuje ? (w sumie pytanie czysto teoretyczne bo juz nawet zona przekonuje sie ze TV z HDMI w dzisiejszych czasach to koniecznosc :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...