Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poczekajmy na zarzuty.Coś mi się wydaje że komuś nie bardzo leży tytuł mistrzowski dla Kolejorza...Reksio jesteśmy z Tobą!Zawsze Wierni!

Nie wiem czy się śmiać czy płakać po takim poscie.

To, że Lech kupował sprzedawał mecze żadna nowość. Te informacje przejawiłay sie od dawna. Nazwiska zatrzymanych pokazuja, że proceder w klubie był dość poważny bo nie byli to jacyś najemnicy a lechici z krwi i kosci.

 

Kosa no i co z tego, że gra na licencji Amici? Czyli co od Lecha może przejąc to co dobre a od złych rzeczy sie odciąc? Amica nie przejała tylko nazwy Lech Pozanań a także cała historie Lecha. Obecny Lech jest spadkobiercą tamtego Lecha a nie Amici o czym mówi historia klubu. Wiadomo działacze przyjmuja to co dobre a od złego sie odcinaja ale tak idealnie to nie jest. Pozatem z deszczu pod rynne zasłanianie sie AMica bo może być to gorze.

NIE. Nie jestem za degradacja Lecha i jakiegokolwiek klubu w Polsce. Karać osoby a nie kluby bo silny Lech to szansa na silniejsza lige bo nie 2 kluby a juz 3 bijace sie o majstra. karac finansowo kluby czy yjemnymi punktami ale nie degradować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem inaczej, jeśli klub gra na licencji Amici, a ta nie jest wmieszana w aferę (choć pewnie wszystko wyjdzie w praniu) to Lechowi nic nie mogą zrobić, nie wiem mogę się mylić :roll: Najbardziej żal to jest mi tych ludzi, którzy najpierw się zapierają że nigdy nie brali a później wychodzi szydło z worka :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

made85-nie spodziewam się że będziesz kibicował Lechowi.Ale jeśli masz wiedzę że Lech sprzedawał mecze to podziel się nią z prokuraturą a nie wypisujesz jakieś populistyczne hasła.Nasze kluby nigdy za sobą nie przepadały i tak już będzie.Ale trochę obiektywizmu.Tak samo mógłbym powiedzieć o Twoim CWKS bo przecież gdy wojsko w Legii rządziło to wtedy na pewno kupowano mecze ( a raczej ustalano wynik).Tak można powiedzieć najłatwiej.Pamiętasz rządy pana Janusza W. w Legii??A on też był we Wrocławiu.Toż z tego wynika że i Legia musiała pewnie jakoś sobie radzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markar i co z tego, że był we Wrocławiu? Ba jego zeznania obciązaja Lech nie Legie. Ba ja opieram sie na faktach czyli na aresztowaniach i zarzutach postawionym tym ludzią. A w tym momencie 4 osoby z Lecha maja postawione takowe zarzuty. Z.Wójcik, Reiss, Kryger i ten manger jakiś. No i osoba byłego trenera Lecha Bodzia Baniak który uchodzi za osobe pogrązającą ludzi choć oficjalnego infa na ten temat nie ma. Przesłanki o tym, że Lech nalezał do klubów zamieszanych w korupcje nie sa od dziś. Zreszta swego czasu z Lechem wiązała sie osoba samego Fobricha. Zreszta sam o tym pisałem owiele wcześniej umieszacją m.i Lecha na liscie takoych klubów I tak naprawde Legia, Wisła, Górnik Zabrze i Polonia Bytom na temat których nic sie nie mówi.

Więc sobie daruj takie bzdury i teksty, że wszytsko robione jest po to aby Lech nie miał majstra. Bo to jest niestety żałosne. Fakty sa zupełnie inne. Obiektywizmu chyba tobie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mad85 chyba nie pamiętasz jak to Legia ostatnią kolejką "ustawiła" sobie mistrzostwo które później zabrano i dano Lechowi?Agresja którą epatujesz dyskwalifikuje Ciebie jako przyjaciela tego forum.

Całe szczęście że pan Walter i spółka robi porządek z takimi kibicami jak Ty.Może kiedyś kibice z Poznania będą mogli bezpiecznie pójść na mecz Legii tak jak w Poznaniu kibice Legii gdy usiedli razem z kibicami Lecha w Poznaniu w czasie trwania zakaz stadionowego.I zakończ tę agresję bo to nie żyleta na Łazienkowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam to co powiedziała krakowska prokuratura i to co zrobiła anulowało śledztwo z braku dowodów. Tyle w tym tamcie.

 

A co do reszte to widzisz w Lechu zarząd wspopracuje z Ultrasami czyli idac twoim tokiem myslenia bandytami. U nas tak kolorow nie jest. No tak Ultrasi Lecha zawsze są dobrzy ci z Legii źli. Obiektywizm. problem w tym, że nie masz pojęcia o ruchach kibicowskich bo gdybyś miał to miałbys zupełnie inne zdanie na ten temat. Bo to co dzieje u nas może dopaść każdy klub, ba Lech dopadło nawet ale jak narazie odpiera prowokacje GW które niestety chca doprowadzić do tego do czego jest u nas serią swoich szmatławych artykułów. A ten o bezpieczeństwie pokazuje, ze stadion to dla ciebie fotel przez TV. Bo chyba na nim nigdy nie byłeś, bo takie kocopoły piszą jedynie ludzie co nie chodz każdy kto był wie , że nikomu nic sie nie stanie a prawdopodobientwo tego, że jednak cos sie stanie jest takie same jak to, że po wyjscoi przed dom ktos cie pobije czyli myślenie tego typu jest po prostu absurdalne i szukaniem dziury w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo śmieszy gadka że Lecha ta korupcja nie dotyczy bo gra na licencji Amiki :D Paranoja jakaś. A czy ktoś wierzy w to że Amica jest czysta? Przecież gdy Dziurowicz zaczął mówić o sprzedawanych meczach to na jego liście było m.in spotkanie GieKSa vs Amica. Więc chyba jest coś na rzeczy. W ogóle dalej o wszystkim decyduje PZPN. GieKSe potrafili relegować do 4 ligi a tutaj już słyszymy że Lech nie ma się czego obawiać. Niestety jak zawsze są równi i równiejsi ale z tym jak widać nic się nie da zrobić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I właśnie dlatego Lech ma się czego bać. Głośno było o "czystości" Amici i współpracy z "Fryzjerem". Przytoczę jeszcze raz finał PP Amica - Aluminium 5-3. Typowy wynik dla piłki nożnej. Akurat w przypadku R. chodzi o lata 2003-2004 (jak podają w tv). W tym czasie Lech wygrał chyba PP (potem sprawdzę dokładnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że grał w nastepnym sezonie o utrzymanie nie ma znaczenia. A te tłumaczenie Lecha to nie ma podstwy prawnej wiec jest to gadanie aby gadać.

Czesio zgłosił sie do prokuratury sam. Sumienie gryzie najwidoczniej bo raczej nie pojechał tam powiedzieć, że o tym procederze nic nie wiedział. Zreszta to by było idotyczne. Lepiej było samemu sie zgłosic i zacząc mówic.

A ja ciągle mam w głowie Czesia Zagłębie Lubin i tego majstra,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny klub zdegradowany, tym razem Jagiellonia.

 

Na dzisiejszym posiedzeniu Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Jagiellonię Białystok karą zasadniczą przeniesienia do niższej klasy rozgrywkowej (degradacja o jedną klasę) od następnego sezonu po uprawomocnieniu się orzeczenia - za udowodnienie pięciu czynów przestępstwa sportowego w latach 2004/05.

 

Ukaranemu klubowi przysługuje prawo odwołania się od orzeczenia WD PZPN do Związkowego Trybunału Piłkarskiego.

 

- Nie zgadzamy się z tą karą, bo jest ona naszym zdaniem niewspółmierna do winy. Będziemy się odwoływać do Związkowego Trybunału Piłkarskiego - powiedział tuż po opuszczeniu sali obrad wydziału prezes białostockiego klubu Ireneusz Trąbiński.

 

- Do momentu ostatecznego orzeczenia kary nie będę komentował decyzji Wydziału Dyscypliny - mówi trener Jagiellonii Michał Probierz. Liczę, że klub się odwoła i wygra tę sprawę. Ze swojej strony mogę jedynie zapewnić, że zawodnicy w wiosennych meczach będą dawać z siebie wszystko - dodaje.

 

Po rundzie jesiennej klub z Białegostoku zajmuje dziesiąte miejsce w Ekstraklasie. W nowym sezonie - w zależności od zajętego miejsca w bieżących rozgrywkach - zagra w I lub w II lidze.

 

źródło: PZPN / Kurier Poranny

 

Ps: Końca nie widać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Trzeba było od razu powiedzieć: Karamy ludzi, kluby zostawiamy w spokoju.

Byłoby to jednak głupie i gdy wszystko by przycichło, interes rozkręciłby się na nowo.

Skoro jedni zostali zdegradowani, inni nie mogą być inaczej traktowani (jak Widzew :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No cóż, trzeba było dać klubom minusowe punkty (z 10-20) i dać duże kary finansowe (większe niż dano). Teraz juz na to za późno. Pamiętam jak Boniek popierał abolicję:

I co, mamy martwić się tymi klubami, które zostały zdegradowane? Czują się niesprawiedliwie? Mamy przejmować się tym, że złodzieje czuja się niesprawiedliwie?

Jak się okazało widzewik był nie lepszy, ale jako jedyny kary nie dostał (nie mówię o Podbeskidziu, bo tam korupcja nie miała tak wielkich rozmiarów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...