Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chwila chwila, to przecież nie tylko legioniści. Obie strony są tak samo winne. Zarówno po stronie fanów Legii jak i Wisły znaleźli się ludzie, których tam nie powinno być. Wszystkich tych co rozrabiali powinni pozamykać albo ukarać zakazami stadionowymi. Przez takich [beep]i cierpi klub i cierpią inni, normalni kibice. Cierpi też wizerunek kibica danej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielcy kibice z kapciami i piwem przed Tv specjliści do spraw kibicowskich. Dochodzi do absurdów. Strzeliliśmy sobie samobója bo znowu będzie kolejny rok nagonki choć dostrzegam cień szansy może wkoncu bandy waltera sobie odpuści to jak najbardziej będe za. Oczywiście jak zawsze media z podstrony ITI i GW zrobia z igły widły.

 

A co do meczu normlanie nie dało się tego oglądać. Tak żenującego finału PP dawno nie widziałem tyle w temacie. Żenujące tez było flosowanie na MVP przed najwązniejszym rozstrzygnięcie, No i warto dodać o dwóch [beep]ach komentujących mecz gdzie nie dało się słuchać ich bzdur. W skrócie Legia wygrała po meczu ktorego w sumie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak czemu popierasz były sb-eków i komunistów z wladz Legii?

 

A tak na marginesie już się zaczyna obiektywne pisanie. Portal TVN24.pl zaczął pierwszy. Żałosne ale nic nowego, że jedno im w głowie. Ale fajna ankieta mimo wszystko jest tam. Polam wyniki.

http://www.tvn24.pl/12694,1549567,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila, to przecież nie tylko legioniści. Obie strony są tak samo winne. Zarówno po stronie fanów Legii jak i Wisły znaleźli się ludzie, których tam nie powinno być. Wszystkich tych co rozrabiali powinni pozamykać albo ukarać zakazami stadionowymi. Przez takich [beep]i cierpi klub i cierpią inni, normalni kibice. Cierpi też wizerunek kibica danej drużyny.

 

Jasne, tylko to legioniści kierowali pierwsi race w kierunku kibiców Wisły. To dziwisz się, że ktoś się wkurzył i chciał oddać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ty popierasz bandytów?? Sam chętnie byś pewnie wszedł na murawę i bił się z policją i z wiślakami.

To jest ta wasza chora mentalność: "kibic sprzed telewizora = zło, ITI = zło, komuniści, sbcy, a kibol w dresach rzecz święta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITI = zło, komuniści,

Stefan Dziewulski - były racownik Służby bezpieczeństwa

Mariusz Walter - człownek PZPR w latach 1967-1982 i taka mała ciekawostwa miał on prowadzić program do zmiany postrzegania przez społeczesntwo ZOMO, SB MO ale projekt Urbana nie doszedł do skutku.

 

To są fakty. Jak ktos kto nie ma pojęcia co to dpoing może być specem i kespertem w tej kwestii.

 

Najgorsze w tym, że strzleiliśmy sobie samobója i zapowiada się kolejna komapnia medialna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert spokojnie, Tomo21 pisał do Mad85 z tego co widze, a co do tego co od dawna wypisuje Mad85 to powiem jedno z tym człowiekiem nie da się normalnie rozmawiać(pisać) ja w każdym bądź razie już nawet nie próbuje szkoda klawiatury :lol: on widzi tylko spisek przeciw "kibicom" Legii oni są święci inni są źli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu krytykujesz nas za to, że my krytykujemy chuliganów?

 

Ja do Waltera nic nie ma, nie on jest szefem ITI tylko Wejchert - to raz. A dwa - gdyby nie oni to gdzie by była dziś Legia? - w 3ciej lidze?, w 5tej? Przypomnij sobie kto spłacił wszystkie długi Legii, dzięki komu zdobyte było mistrzostwo Polski w 2006 roku i wicemistrzostwo w obecnym. Jakoś przez te wszystkie lata wam nie przeszkadzało, że właścicielem Legii jest ITI.

 

Sorki Hubert - tamto nie było do Ciebie, nie zauważyłem po prostu, że napisałeś posta w międzyczasie dlatego nie cytowałem tego, na który chciałem odpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mało wiesz, że nie przeszkadzało. Radze poszukac na temat kontaktów z Zygo ale on w przeciwieństwie do Miklasa miał jaja i umiał gadać dlatego sytuacja wyglądała zupełnie inaczej niż teraz.

 

Ja wcale nie krytykuje was. Tylko krytykuje to, że z igły robi się widły czy po Mundialu w Niemczech, zajciach w Antenach, zajciach w Turcji czy świetowaniu zdobycia Lm przez Barcelone gdzie w każdym z tych przypadków działo się wiecej zachodnia prasa i wielcy znawcy z przed telewizora [beep]owali jak to jest u nas? Nie. Problem w tym, że u nas lancuje się takie hasła i wykorzystuje do swojej gry bo to wkoncu walka za złem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśisz że twoja opinia kogoś interesuje? a ty gdzie oglądałeś ten mecz? cwaniakujesz tu a pewnie sam większość meczy oglądasz w domu pzred TV .

Przez naszych kochanych działaczy niestety tak bo zdecydowanie wole sobie pojść na 2 liga a już wkrótce Extraklase. Bo jakoś dość mam traktowania z góry przez pewne kregi wielkich speców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy z PZPR - równają się zło MAD 85. :smile: Generał Jaruzelski to dobry człowiek . ITI powinno przestac wasza Legie sponsorować . MAD Legia niejest twoja własnoiscia , mi zwisa i powiewa czy bedzie grać w 1,2,3 czy innej lidze. Gra w UEFA CUP,i tylko tam bede jej kibicował.Nigdzie indziej . Za korupcje , bijatyki na trybunach powinny być bardzo wysokie kary,z degradacja i zamkniecie stadionu na rok włacznie.Co najmniej na rok zamknac stadion Legii powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...