Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecze 12. kolejki Ekstraklasy:

 

piątek, 28 października

 

18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok: CANAL+ Sport HD, Polsat Sport

20:30 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk: CANAL+ Sport HD, Polsat Futbol, Polsat Sport HD

 

sobota, 29 października

 

13:30 GKS Bełchatów - Zagłębie Lublin: CANAL+ Sport HD, Polsat Futbol, Polsat Sport HD

15:45 Widzew Łódź - Cracovia Kraków: CANAL+ Sport HD, Polsat Futbol, Polsat Sport HD

18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała: CANAL+ HD

 

niedziela, 30 października

 

14:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź: CANAL+ Sport HD, Polsat Futbol, Polsat Sport HD

17:00 Lech Poznań - Legia Warszawa: CANAL+ Sport HD

 

poniedziałek, 31 października

 

18:30 Ruch Chorzów - Polonia Warszawa: CANAL+ Sport HD, Eurosport 2 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze 13. kolejki Ekstraklasy:

 

piątek, 4 listopada

 

18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze: CANAL+ Sport HD, Polsat Sport, Polsat Futbol, Polsat Sport HD

20:30 Polonia Warszawa – Lech Poznań: CANAL+ Sport HD

 

sobota, 5 listopada

 

13:30 Korona Kielce – PGE GKS Bełchatów: CANAL+ Sport HD, Polsat Futbol, Polsat Sport HD

15:45 ŁKS Łódź – Ruch Chorzów: CANAL+ Sport HD, Polsat Futbol, Polsat Sport HD

18:00 Lechia Gdańsk – Widzew Łódź: CANAL+ HD

 

niedziela, 6 listopada

 

14:30 KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław: CANAL+ Sport HD, Polsat Futbol, Polsat Sport HD

17:00 Cracovia – Wisła Kraków: CANAL+ Sport HD

 

poniedziałek, 7 listopada

 

18:30 Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa: CANAL+ Sport HD, Eurosport 2 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech w kolejnym meczu nie strzela bramki. Szczęśliwe zwycięstwo z Koroną, 0:0 z Koroną i Legią, teraz 0:1 z Polonią.No ale skoro drużyna nie posiada skrzydłowych to trudno o zwycięstwo.Panie Rutkowski, czas się przebudzić i zweryfikować wizje futbolu z panem Bakero bo za chwilę karnetowców będzie 3 tysiące a na klasyki będzie przychodzić maks. 8 tysięcy ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Rutkowski jest zapatrzony w Bakero i nie przemawia do niego brak wyników od kiedy został on trenerem.Do klubu z takimi ambicjami, taki trener w ogóle nie powinien trafić.

 

Chyba tylko brak awansu do pucharów drugi raz z rzędu sprawi, że Bakero odejdzie.Byłby nowy trener, ale też kolejny rok w plecy.Trochę szkoda, bo akurat Lech ma najlepszą sytuację w rankingu UEFA z polskich zespołów.Tyle punktów ile do tej pory ugrali w pucharach starcza do rozstawienia we wszystkich rundach eliminacji, a to już autostrada do fazy grupowej czy to LM, czy LE.

 

W tym roku ciężar zdobywania pkt do rankingu spadł na Legię(z czego bardzo się cieszę) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem, że dzisiejszy mecz tak będzie wyglądał więc aż tak zaskoczony i zdenerwowany nie jestem ;) Polonia rzadko u siebie przegrywa, w tym sezonie jeszcze ani razu a my dodatkowo zagraliśmy jeszcze gorzej niż na Górniku wiec mecz zakończył sie jak w ubiegłym sezonie w kwietniu, też 1-0. Nawet o nikim nie da się powiedzieć dobrego słowa, może Muraś jakoś jeszcze trzymał swój poziom, Djuka w pierwszej połowie też swoje grał i to tyle o naszej grze w tym meczu...

 

Do końca sezonu jeszcze daleka droga a do końca grania w tym roku 4 mecze: Podbeskidzie, Widzew, ŁKS, Zagłebie a z nich 3 ostatnie przy Bułgarskiej, 12 pkt w tych meczach i na wiosne dalej walka o miejsca 1-3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja słysze komentarze tego człowieka to mi sie nóż w kieszeni otwiera. Szczególnie jak oglądam mecz Legii to mnie tak irytuje jakie [beep]enie bez sensu. Już wole Wojtka Jagode i jego specyficzny ekspercki komentarz. Nic trzeba będzie zgłosi gdzies do C+ żeby usuneli tego pana. Wiem żę to nic nie da ale możę jeszcze komus ten człowiek nie odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...