Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Legia rozgromiła Koronę, tylko ten sprzedawczyk, który "sędziował"...

Czasy kiedy sędziowie pomagali się już skończyli.

 

Dziś został zatrzymany sędzia Adam K., który miał prowadzić mecz Legia- Ruch- nie mówię ,że musiałby pomóc jednym czy drugim, ale smród przeszłości pozostaje... Jak zwykle mad85 wie najlepiej i jego racja jest zawsze najjegsza, ale ten typ tak ma... Oczywiście na stronie PZPN nie zmienili obsady tego meczu i gość przestaje być anonimowy.

Aha czyli co według ciebie czasu pomocy arbitrów Koronie trwają jeszcze dalej ? Bo akurat jedynie to miałem na myśli stąd nie rozumiem cytatu dotyczącego kajzera ale może to był jakiś wasz człowiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w meczach przeciwko innym klubom dopingują. A czemu przeciw Wiśle tego nie robią, to chyba większość ludzi wie. :? Sami sobie zasłużyli.

A co do meczu, to śmieszne, że Wisła traci gole grając w przewadze, nawet 11 na 9. :lol2:

PS. Nazwy klubów pisze się z wielkiej litery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwę klubu specjalnie napisałem z małej litery, ponieważ nie chcę zostać dłużnemu jednemu z użytkowników, ale to tylko jednorazowy przypadek :]

Akurat w meczach przeciwko innym klubom dopingują.
No tak, tylko śpiewanie "hymnu Cracovii" nawet na meczu z San Marino słyszałem. No ale cóż... każdy ma takie prawo, mnie to zachowanie śmieszy i uważam że jest żałosne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja się zaostrzyła, nie wiem po co wogóle dyskutować o zachowaniu kibiców które są skandaliczne i nie wiem jak Polska z takimi kibicami ma zorganizować Euor 2012 r. to będzie niezły wstyd i skandak jak kibice zdebolują jakiś stadion podczas Euro. Ek[beep]lasa jest jaka jest i tego tak łatwo się nie zmieni, a skorumpowani sędziowie powinni iść do więzienia na długie lata a nie dostyawać śmieszne wyroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mieliśmy udawać jak wiślackie psy śpiewają :" rachu ciachu Małpa idzie do piachu"... i nie płaczcie już po necie że wam gwożdzie w "prezentach" nie pasowały.

 

Ja jednak cały czas będę płakał... kompleksy :lol2: Ehh... co za ludzie... Ja swoje zdanie wyraziłem i więcej pisać na ten temat nie będę, bo bezsensu jest pisać kiedy wiadomo że się nigdy w życiu nie dogadamy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja się zaostrzyła, nie wiem po co wogóle dyskutować o zachowaniu kibiców które są skandaliczne i nie wiem jak Polska z takimi kibicami ma zorganizować Euor 2012 r. to będzie niezły wstyd i skandak jak kibice zdebolują jakiś stadion podczas Euro..

Jak mnie tacy ludzie irytują. W życiu nie był na stadionie a wydaje jakieś głupie tezy. Tylko ciekawi mnie gdzie te zadymy widziałeś ? Bo poza fantazjami [beep]ów ( sory za wyrażenie ale mam takie zdanie o tych pismakach) Steca, Sarzały i innych z tabloidu zwanego Wyborczą ich nie ma. Ale wiadomo ludzią łatwo wpoić takie bzdury do głowy a potem jeden z drugi głosi takie hasła.

Co do Wisły to za używanie sprzętu się płaci. Wyjazdu Legii do Sosnowca nie będzie właśnie z tego powodu ale mimo wszystko całkiem możliwe, że Wisła i tak ten mecz będzie grała na "wyjeździe"

a skorumpowani sędziowie powinni iść do więzienia na długie lata a nie dostyawać śmieszne wyroki

Wiesz co to jest prawo ? Mnie to najbardziej śmieszy, że "znawcy" prawa mówią, że ktoś dostał śmieszny wyrok bo oni nie ważne za co skazali by na dożywocie i karę śmierci.

 

Ps. Ostanio przysłuchiwałem się rozmowie 2 emerytów którzy rozmawiali o korupcji w piłce, jechali o władzach itd po czym jeden zaniósł urzędniczkę pudełko czekoladek i wino. Ale to oczywiście nie jest korupcja. Tak samo złapanie prze drogówkę i danie 50 zł zamiast mandatu nie jest korupcja. Ale to jest mentalność Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nigdy nie byli na stadionie i wierzą mediom oraz "władzy" :arrow:

 

A co do ataków na policję, to przecież jest całkiem na odwrót, wpierw oni prowokują, a potem się dziwią że zadyma jest i pełno poszkodowanych. Sam byłem ofiarą takiego ataku i nikt jakoś mi odszkodowania za poniesione obrażenia nie dał. Banda taka sama jak PZPN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się jedynie do postu Kosy. Jakie kompleksy :?::?::?: Jak można się cieszyć ze śmierci człowieka? To co onie robili na tym meczu to dno, dno i jeszcze raz dno. Codziennie w drodze na uczelnię przechodziłem obok miejsca gdzie został zamordowany i mimo, że go nie znałem to czułem smutek. Rozumiem, że kibicujesz Wiśle, ale jak można ich bronić to mi się w głowie nie mieści. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sądzę, że śmierć człowieka jest czymś tragicznym i tu masz rację, była przesada w tym zachowaniu. Ten kto to zrobił powinien się w piekle smażyć i ta przyśpiewka była zupełnie nie na miejscu (hańba). Z drugiej strony jak pomyśle sobie, że przecież Korona też nie jest święta no to... Z kolei gdy pomyśle sobie ilu Wiślaków zostało zamordowanych przez kibiców Cracovii to nie ma się jak do jednego człowieka (wiem że to porównanie nie jest na miejscu), a jakoś przez cały mecz nie śpiewamy jaka to ta Cracovia jest i co trzeba z nią robić... Jeśli cały czas będziecie tym żyli, to wyjazd do Kielc będzie rzeczywistym samobójstwem. Wyglądało to tak, że kibice przyszli tylko po to na mecz, by se WTSK pośpiewać i petardami porzucać. Tyle ode mnie, staram się być obiektywny, może nie najlepiej to wychodzi, ale takie jest moje zdanie.

 

Artykuł co do tych okrzyków :arrow:http://skwk.pl/news/show/4094

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzienniku TVP Kielce były pokazane zdemolowane przez wiślaków autobusy (pourywane kasowniki, powybijane szyby), po salwie petard w sektor Korony poleciały 2 krzesełka (widziałem na własne oczy i nikt mi nie powie że było inaczej), wiślak który doznał urazu został natychmiast zaprowadzony do karetki, ale po drodze starał się wyrwać ochroniarzowi, częściowo mu się to udało (wyjechał z kopa osobie stojącej przy barierce na sektorze szkolnym, co również było pokazane w TVP Kielce).

 

To takie sprostowanie na szybko ws. tego subiektywnego artykułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, Legia nie grała najlepiej ale liczy się zwycięstwo. Ogólnie mecz bardzo wyrównany. Było wiele momentów gdzie zarówno jedni jak i drudzy mieli sporo szczęścia/pecha.

Zwycięstwo cieszy mnie ogromnie, mimo że sama gra pozostawia bardzo wiele do życzenia - mało sytuacji bramkowych, dużo niecelnych podań i jak zwykle Chinyama marnuje "setkę", no ale Wisła też jedną zmarnowała więc jest po równo ;)

Okrzyków wznoszonych czasami przez wiślackich "kibiców" nie skomentuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...