Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ja troche przesadzilem.Moze i Lech dobrze robi wyceniajac go na te 7 mln euro? Jest mlody, strzelil 15 bramek, zagral 10 meczow w reprezentacji.Ma 21 lat, a wiec moze grac jeszcze mlodziezowce, a juz mozna uznac go za czolowa postac w lidze.Dawno takiego zawodnika w Polsce nie bylo.W Serbii taki zawodnik kosztowalby by z 10 mln euro, a w Polsce mlodzi zawodnicy odchodzili nie za wiecej niz 3,5 mln.Chyba musimy sie zaczac bardziej cenic i sprzedac kogos za duze pieniadze, bo zachodnie kluby beda przyjezdzac do Polski i kupowac takich Blaszczykowskich za bezcen. 2,5 mln euro za 2-krotnego krola strzelcow, ktory pokazal sie tez w Europie i strzelil ponad 10 bramek w pucharach to smieszna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki zakończonych spotkań :

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 0:1 bramkę dla Ruch zdobył Grzyb w 19 minucie z rzutu karnego

Arka Gdynia - Wisła Kraków 0:1 bramka: Mrowiec (samobójcza) w 45 minucie

GKS Bełchatów - Piast Gliwice 0:1 bramkę zdobył Iwan w 26 minucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki sobotnich i niedzielnych meczów :

Polonia Bytom - Korona Kielce 1:0 bramkę zdobył Podstawek w 45 minucie

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2:0 bramki : Bruno w 20 i Reich w 79 minucie

Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:1 Bramkę strzelił Mysona w 20 minucie

Cracovia Kraków - Lech Poznań 1:0 bramkę zdobył Sasin w 69 minucie spotkania

Odra Wodzisław - Legia Warszawa 1:0 bramkę dla Odry strzelił Piechniak w 75 minucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do konca sezonu jeszcze zostanie, ale jak nie bedzie mistrzostwa to chyba bedzie trzeba sie z Yasiem pozegnac.W dodatku w pucharach odpadaja juz na samym poczatku, z druzynami jak najbardziej do przejscia.Jedyne co mnie cieszy to wprowadzanie do zespolu mlodych zawodnikow, ktorzy niezle sobie radza, ale bez transferow wiele Legia wiele w europejskich pucharach nie osiagnie.A i w lidze ten sklad nie starcza na mistrzostwo.Tak slaba gra to nie tylko wina Urbana, ale i osob odpowiedzialnych za transfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ta nasza liga jest „śmieszna” Wisła dostała w LM kopa od jakiegoś słabeusza a pozostali tak jak Lech są też żałośni. Co by trzeba, by nasi wreszcie zrozumieli, jak się poprawnie piłkę kopie.

Proszę nie wmawiać mi, że nasi „profesorowie” już zmęczeni są sezonem.

- :P -

- :> -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy uzależnić płace od wyników. Ustalić jakąś płacę minimalną i po meczu przyznawać premie tylko 6 najlepszym. Chłopaki śmigałyby po boisku aż miło :D Coś takie jak gra na czas przeszłaby do historii. Dodatkowo. PZPN mógłby zmienić punktację. Remis 0:0 - obie drużyny zero punktów, remis bramkowy - dogrywka, karne. Skończyłoby się kombinowanie a zaczęło granie. Mam nadzieję że kiedyś dożyję czasów że po odpadnięciu Wisły, Legii czy Lecha z pucharów, po jakimś blamażu. Wyjdzie prezes klubu i powie że trener zostaje a kilku podstawowych zawodników zostaje zawieszonych, wyrzuconych, zwolnionych za słaba grę. Jak chcą lekko, łatwo i przyjemnie zarobić pieniądze niech jada na Cypr czy Maltę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów.

Panu Urbanowi już chyba podziękujemy. Teraz będą się z Legii śmiać przez niego :/

Zwolnienie Urbana byłoby istna głupotą. Nie uniknął błędu w tym meczu a mianowicie zmiana Iwańskiego na Borysiuka była bezsensowna ale ten mecz można określić Deja vu Broendby. Legia powinna wygrać ten mecz było multum sytuacji. Urbana powiedział mądre słowa dajmy popracować trenerom trochę czasu nie rok 2 a dłużej. Taki Alex Ferguson 1 mistrzostwo zdobył dopiero po 6 latach pracy, a Puchar Anglii po 4. A jak się okazało warto było poczekać a nie zwalniać szkota. Tak nawiązując do mojej teorii 4 letniej Legii to w 2005 roku po 4 kolejkach Legia miała 5 punktów po 4 meczach ( 2 więcej niż teraz), Wisła miała 10 punktów( 2 więcej niż teraz) przewaga wynosiła 5 punktów a majster powędrował na Ł3. Nie ma co popadać w panikę i robić bezsensownych ruchów. Jestem kategorycznie na nie dla zmiany trenera mimo, że nie ustrzegł on się kilku błędów ale dajmy mu czas na zbudowanie zespołu skoro działacze nie chcą inwestować milionów a opierać drezynę na młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia gra w Ekstraklasie nieprzerwanie od 61 lat i zdobyła zaledwie 8 razy mistrzostwo Polski. Zazwyczaj zdobywała po dwa mistrzostwa w niewielkich odstępach, a następne po około jednej, dwóch dekadach kolejne, skoro ostanie mistrzostwa zdobywała na początku XXI wieku to kolejne powinna zdobyć około 2015 albo 2025 roku. :lol2:

Wszyscy wieszali psy na Wiśle, że odpadła z Levadią, a taka Legia też odpadła, a na dodatek nie radzi sobie w polskiej lidze. Wisła chociaż w lidze jako tako wygląda. I do tego w Ekstraklasie gra nieprzerwanie zaledwie od 13 lat, a w tym czasie zdobyła siedem mistrzostw Polski. Wniosek taki, że Legia jest cienka i żaden trener jej nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła chociaż w lidze jako tako wygląda.

Nie fajnie "wygląda" jak o zwycięstwie decyduje samobójcza bramka. Szczególnie, gdy pada samobójcza bramka bez cienia gry i staje się zupełnym przypadkiem. W tym przypadku „wypadkiem” No cóż świetna Wisła? Skąd my to znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa jest w tym sezonie nieobliczalna, Legia gra słabo to trzeba przyznać, Lech po ciężkim meczu pucharowym też nic wielkiego nie pokazał, a Wisła ma po prostu szczęście, ale gol samobójczy Mrowca był bardzo ładny, szkoda, że do własnej bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi a kiedy nasza liga jest obliczalna chyba gdy wkracza korupcja

co do meczy ostatniej kolejki moja intuicja mnie nie zawiodła dla mnie 100% porazka ZL była pewna posciłem i nie zawiodłem się !

Trener mówi przed meczem ze piłkarze co niektóry nie nadają się do Ekstrakłasy odpowiedz piłkarzy ze trener powinien nam ufać ! ogólnie atmosfera w ZL jest podła (takie rzeczy ujawnia się w szatni a nie na forum publicznym ) a więc po raz kolejny piłkarzyki z Lubina postanawiają zmienić trenera a co już przecież to przerabiali i to osiągneli trzeba przegrać ciagłe 4-0 będzie podpadające ale minimalna porazka powinna osiągnąć cel a potem poczekamy na nowego trenera w ZL.( poszło grubo )

a co do szczęścia ono sprzyja lepszym Wisła wygrywa Lech przegrywa lub remisuje Legia to samo (brak napadziorów) a Wisła odjezdza powoli autogol to prawda ale kto to będzie pamiętał o tym za 6 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby co Małecki zrobił ? Zachowanie Czyżniewskiego karygodne. Wysoka kara finansowa się należy.

 

Małecki zachowuje się na boisku jak nie powiem kto. Wszedł nogą w bramkarza Arki, rozwalił mu głowę i nawet nie raczył wrócić i go przeprosić. W meczu zeszłej kolejki lub 2 kolejki temu było podobnie, po jego ostrym faulu przeciwnik zwijał się z bólu (widać, że nie symulował), a Małecki sobie odszedł jak gdyby nigdy nic. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha. A czy jest jakiś mus przepraszania ? To w żadnych stopniu nie usprawiedliwia działania Czyżniewskiego. Radzę sobie przypomnieć co robili Keane, Cantona czy Ginola czasem albo Batty czy WIse. To jest piłka. I jeśli mieli zastrzeżenie mogli złożyć skargę do WD a nie załatwiać w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...