Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mad85 jestem naprawdę wzruszony po tym co przeczytałem ;)

oj biedni kibice, ciągle ktoś (media?) coś im wytyka, a to przecież wina ochrony, policji czy ....piłkarzy którzy słabo grają.

 

Ja to nazywam nie inaczej jak odwracanie kota ogonem albo inaczej "solidarnością" wśród kibiców, bo źle o nich sie pisze.

Co mnie obchodzi że także rzucają w Hiszpanii czy w Italii :shock:

 

Wiem, wiem za wybryk jednego [beep]ka dostaje się wszystkim, ale cóż zrobić.

Mam tylko nadzieję, że ten z Krakowa słono beknie za głupi wybryk i do końca życia będzie spłacał dług...dług mam także nadzieję wobec prawdziwych kibiców.

 

 

Druga sprawa czyli zadyma w Tarnowie, no wytłumacz mi jaki wpływ na demolkę dworca miała ochrona czy policja :?::shock: bo ja jakoś sobie tego racjonalnie wytłumaczyć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skr ja nie pisałem o Krakowie tzn Wiśle bo to było idoctwo. Zresztą teraz widać nieporadośc służb ochorny WIsły nie potrafiących zidetyfikować sprawcy. Takie coś nie powinno mieć miejsce więc ktos ponosi winę, że doszło do takiej sytuacji.

I winę nie ponosi tylko ten idota co to zrobił ale także osoby które mu w tym pośrednio pomogły tzn pomogły wejść na stadion z tym przedmiotem czytaj ochrona.

 

A co do sytuacji Katowic to paranoja. Choć GKS nie są bezwiny bo to rozrywkowe chłopaki i w ostatnim czasie aż nadto się orzywili to tego typu traktowanie przez policje tylko pomogło im podjąc decyzje.

Przystanek w Krakowie o to cała odpowiedz na twoje pytanie. A chyba dla ciebie to coś normlanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z wydarzeniami mającymi miejsce podczas powrotu kibiców GKS Katowice z meczu ze Stalowej Woli na stacji kolejowej Kraków-Mydlniki w nocy z soboty na niedzielę (22/23 marca br.) klub SSK GKS Katowice informuje, że nie pozostawi tej sprawy bez echa.

 

Klub potępia zachowanie osób, którzy wcześniej na stacji kolejowej w Tarnowie wdali się w bójkę z Policją. Nie ma usprawiedliwienia dla kibiców, którzy wszczynają bijatyki na stadionach i poza nimi.

 

Licznie poszkodowani kibice zdają relacje, wedle których zachowanie Policji na stacji Kraków-Mydlniki było odwetem za wydarzenia z Tarnowa. Kibice twierdzą, że zachowanie policji było czystym bandytyzmem, polegającym nie tylko na poniżaniu i wulgarnemu obrażaniu kibiców GKS, lecz także na niszczeniu telefonów komórkowych, okradaniu i katowaniu sympatyków GieKSy. Wielu z kibiców zostało wyciągniętych z pociągu „na ślepo” według „uznania” funkcjonariuszy i bitych, wiele osób dusiło się w przedziałach w wyniku wpuszczenia do nich gazu łzawiącego. Ponadto przez długi okres czasu kibice zmuszeni byli do leżenia w przedziałach na ziemi bez prawa podniesienia nawet głowy, gdyż groziło to kolejnym pobiciem. To tylko niektóre z zachowań Policji wymienianych w relacjach kibiców.

 

Kibice GKS w tej chwili licznie przeprowadzają obdukcje (w całości na koszt Stowarzyszenia Kibiców GKS Katowice „1964”), mające na celu określenie siły obrażeń powstałych w wyniku zachowań małopolskiej prewencji i również podjęli działania mające na celu wyciągnięcie tej sprawy na światło dzienne.

 

Jedną z osób, która poddała się obdukcji był pracownik klubu, który dzisiaj pojawił się w siedzibie GKS Katowice z wydaną opinią dotyczącą odniesionych obrażeń. Zakomunikował ponadto, że w czasie interwencji Policji na stacji Kraków-Mydlniki zostały przez niego utracone środki finansowe przeznaczone na poczet wynajętego pociągu w wysokości 4 tys. zł.

 

SSK GKS Katowice zapoznaje się z wstrząsającymi relacjami z wyjazdu pobitych kibiców, a także z wynikami obdukcji. Do małopolskiej Policji zostało wysłane zapytanie dotyczące ustosunkowania się do wydarzeń w nocy z soboty na niedzielę.

źródło: http://www.gieksa.pl

 

 

PS: Mad85 może mi powiesz gdzie tutaj była wina kibiców GieKSy? Skoro piszesz ze nie sa bez winy to moze przedstawisz jakies konkrety a nie teksty typu ze sa to rozrywkowe chlopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....I winę nie ponosi tylko ten idota co to zrobił ale także osoby które mu w tym pośrednio pomogły tzn pomogły wejść na stadion z tym przedmiotem czytaj ochrona....

wybacz ale ja z tą teza się nie zgadzam. Bo np. jeśli ja wniosę jakimś cudem na stadion niebezpieczny przedmiot i użyję go to JA a nie ochroniarz popełniam przestępstwo :!:

jasne ten ochroniarz nie dopełnił swoich obowiązków ale to nie ON jest winny użycia tego przedmiotu.

 

 

...Przystanek w Krakowie o to cała odpowiedz na twoje pytanie. A chyba dla ciebie to coś normlanego.

nie jest to normalne, nie mam klapek na oczach i wielokrotnie widziałem brutalne interwencje policji. Policji zdarzają się nadużycia, ale ...no właśnie chyba z 90% interwencji jest wynikiem wcześniejszych burd, demolek "kibiców" ....efekt domina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko śmieszy, że Wisła dała Matusiakowi, wielki zarboki (chyba największe OE) i on nie strzelił żadnej bramki. Przecież Brożek i Niedzielian to lepszy duet dla Wisły. Szkoda pieniędzy na takiego kopacza. Więcej było o nim szumu w mediach, który sam zresztą wywołał. I co? I nic. Kasa poszła w błoto. W to miejsce mogli by kupić jakieś zawodnika, który naprawdę wzmocnił by Wisłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre TVN24 ;)...hmmm info z bloga Rafała Steca, reprezentującego GWybiórczą ;)

 

A z innej beczki:

Prezes PZPN Michał Listkiewicz broni zatrzymanego przez CBA pod zarzutem korumpowania i ustawiania meczów Dariusza Wdowczyka. - Mam nadzieję, że wszystko wyjaśni się na korzyść Darka - mówi Listkiewicz w rozmowie z portalem sport.pl

 

Ja póki sprawa się nie wyjaśni nie zabieram głosu w sprawie Dariusza W. Ale widać że Prezio Listkiewicz wszystkim zawsze wierzy i ufa...jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuty postawione Dariuszowi Wdowczykowi dotyczą sezonu 2003/04, kiedy ten prowadził Koronę Kielce w trzeciej lidze. Na jej meczach niemal co tydzień działy się rzeczy przedziwne. Kielczanie mieli w 30 spotkaniach aż jedenaście rzutów karnych.

Największą awanturą skończył się wyjazdowy mecz ze Stalą w Stalowej Woli. Korona wygrała 3:1. Sędzia Adam Szubielski z Łodzi wyrzucił z boiska dwóch zawodników gospodarzy, a kiedy w końcówce podyktował problematyczną "jedenastkę" dla kielczan, na murawę wbiegło kilkudziesięciu kibiców gospodarzy i na znak protestu położyło się w polu karnym. Schodzący z placu gry piłkarze Korony zostali obrzuceni butelkami, a obrażony Wdowczyk wyszedł z konferencji prasowej.

 

Nie mniej ciekawe było wiosenne spotkanie tych drużyn w Kielcach. Korona wygrała je 1:0 po wątpliwym rzucie karnym, podyktowanym w 82. minucie przez sędziego Krzysztofa Zelka z Inowrocławia. "Jedenastkę" wykonał kapitan Korony Arkadiusz B., a wściekli gracze gości zeszli z boiska i przez trzy minuty nie chcieli wznowić gry od środka. Dopiero po namowach swoich działaczy i trenera zdecydowali się kontynuować zawody.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"

 

żródło: onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Ja póki sprawa się nie wyjaśni nie zabieram głosu w sprawie Dariusza W. ......

http://www.90minut.pl/news.php?id=701304

No kur.... za[beep]i..... mniej wiejącej moja przygoda na dobre z piłką rozpoczęła się gdy pan grał razem z Darkiem K. na flankach naszej obrony.....

 

No kur..... rozmieniać sie na dobre........gratuluję.......mało było zarobionej kasy za grę.,,,, "no nic stało się"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy głupi by sie zorientował że taki awnas z 3 ligi do 2 i od razu do 1-szej to jest podejrzany.

Do tego tyle karnych po drodze.

 

W 4-tej czy 3-ciej a nawet w 2-giej lidze to mozna było kupowac jak sie chce. W niższych ligach nawet za skrzynke oranżady się sprzedawało mecze.

Ale teraz mam nadzieje że w 1-lidze nikt sie nie odważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...