Skocz do zawartości

My3


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas warszawskiego koncertu My3 obecny był Maciek Rock który nagrał specjalny materiał na Instagramie:

https://www.instagram.com/p/CrY80brotMs/

Został on oczywiście zauważony przez zespół My3 i jego członkinie. 

Poza Rockiem na koncert My3 w stolicy kraju wybrała się też Kamila Ryciak z Radia Eska która to w latach 2017-2020 była menadżerką tęczowej formacji oraz reżyserką programu telewizyjnego pierwszego składu grupy. Na niedostępnej już relacji Instagramowej pokazała ona zdjęcie ze spotkania z My3 w poszerzonym składzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto relacja z pierwszych koncertów zespołu My3 w Katowicach i Krakowie oraz przygotowań do niego:

W międzyczasie zespół My3 stworzył też własne bubbletea które dostępne było przez cały kwiecień w jednym ze sklepów:

Dzisiaj ostatni koncert zespołu My3 w Poznaniu gdzie oficjalnie nastąpi sceniczne pożegnanie starego składu połączone z przekazaniem pałeczki jego następczynią. 

Dodatkowo na koncertach w Gdańsku i Poznaniu Julia występuje już bez ograniczeń związanych z wcześniejszą kontuzją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland Jesteś wielkim fanem "My3", że ciągle o nich piszesz? Jakby co to nie jest złośliwość z mojej strony, tak się pytam z ciekawości 🙂

 

Co do oceny ich twórczości. Ja ich twórczość oceniam na 6/10, chociaż ich dawny program, który był emitowany w Polsacie oceniam 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Darek z Ozimka napisał(a):

@Poland Jesteś wielkim fanem "My3", że ciągle o nich piszesz? Jakby co to nie jest złośliwość z mojej strony, tak się pytam z ciekawości 🙂

 

Co do oceny ich twórczości. Ja ich twórczość oceniam na 6/10, chociaż ich dawny program, który był emitowany w Polsacie oceniam 9/10.

Powiedzmy że tak. Na dodatek mam trochę wspomnień związanych właśnie z tym zespołem na czele z wycieczką do miejsca gdzie powstawały ich teledyski. 

9 godzin temu, lakiman napisał(a):

Trochę dziwne, żeby być fanem dzięcięco- młodzieżowego zespołu muzycznego.  😉

Ale niech każdy słucha to co lubi.  😁

Trochę ich piosenki przypominają mi lata mojego dzieciństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Oto pierwszy singiel nowego składu zespołu My3. Nosi on nazwę „Kraina Przygód" :

 

 

Mi się nawet podoba ta piosenka. Szkoda tylko że nie ma ona teledysku. 

Co ciekawe premiera utworu miała miejsce dzisiaj w „Pytaniu na Śniadanie" na antenie TVP2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...