Jump to content

Recommended Posts

Godzinę temu, Pawel1987 napisał:

Załamujące jest to podniecenie się grupą My3 przez użytkownika Poland. Nie chcę uderzać personalnie, ale dziś pierwszy raz całkiem przypadkiem w 4fun Gold w paśmie kierowanym dla dzieci widziałem ich klip.w klipie oczywiście występują oczywiście kilkuletnie dzieci, a użytkownik Poland z takim hmm... pragnieniem i troską o tych dziewczynach pisze. To zaburzenie czy pedofilia?

Z tymi kilkuletnimi to  przesadziłeś.  Chyba wszystkie mają ukończone 18 lat. 

Szkopuł w tym, że założenie tego tematu przepada na rok 2017. Tematu w którym autor nie kryje fascynacji podlotkami z My3.

Edited by glaca
Posted (edited)
5 godzin temu, Kirk napisał:

Tak dokładniej, to jak zrobiłem drobne wyszukiwanie, to wyszło że Natka ma 17, Julia 18 a Gefi 19 lat.

Dolicz jeszcze do tego 2 lata :)

Edited by Poland
W dniu 9.04.2020 o 20:50, Pawel1987 napisał:

Ten utwór miałem na myśli, tu są małe dzieci i szczerze dziwi mnie ta fascynacja dorosłego faceta, bo te utwory są kierowane do dzieci.

Niech z fascynacji tłumaczy się zainteresowany , ludzie fascynują się innymi ludźmi- sportowcami , którzy nie zawsze mają ukończone 18 lat ,a już odnoszą sukcesy sportowe , ludzie fascynują się  Viki Gabor, która ich głosami wygrywa Eurowizję junior. . Przypisywanie im skłonności pedofilskich jest wielkim nadużyciem . 

• Like 1
  • Upvote 1
  • 1 month later...
Posted (edited)

Wytłumaczę się dyplomatycznie. Opisywana przez przedmówce fascynacja w moim po prostu lubię ich muzykę i mam z nią związane miłe wspomnienia a nawet sukcesy. Dodatkowo muzyka My3 kojarzy się nieco z moim dzieciństwem i tym co wówczas ogladałem w telewizji :)

Edited by Poland
  • 3 weeks later...

Karolina "Gefi" Gefert z kończącego we wrześniu swoją działalność zespołu My3 oraz 7 edycji "The Voice of Poland" wydała cover w formie teledysku. Jest to cover utworu jej idola, Mansa Zelmerlöwa:

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nie do końca. Projekt powraca z nową nazwą - zespół My3 przekształca się bowiem w duet Twenty, który to tworzyć będą Julka i Natką. Tak więc, jeżeli myśleliście, że mieliśmy koniec My3 to jesteście w błędzie.
Za projektem stoi Kamila Ryciak z Radia Eska, która to działała też przy My3. :)