Skocz do zawartości

My3


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pawel1987 napisał:

Załamujące jest to podniecenie się grupą My3 przez użytkownika Poland. Nie chcę uderzać personalnie, ale dziś pierwszy raz całkiem przypadkiem w 4fun Gold w paśmie kierowanym dla dzieci widziałem ich klip.w klipie oczywiście występują oczywiście kilkuletnie dzieci, a użytkownik Poland z takim hmm... pragnieniem i troską o tych dziewczynach pisze. To zaburzenie czy pedofilia?

Z tymi kilkuletnimi to  przesadziłeś.  Chyba wszystkie mają ukończone 18 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2020 o 20:50, Pawel1987 napisał:

Ten utwór miałem na myśli, tu są małe dzieci i szczerze dziwi mnie ta fascynacja dorosłego faceta, bo te utwory są kierowane do dzieci.

 

Niech z fascynacji tłumaczy się zainteresowany , ludzie fascynują się innymi ludźmi- sportowcami , którzy nie zawsze mają ukończone 18 lat ,a już odnoszą sukcesy sportowe , ludzie fascynują się  Viki Gabor, która ich głosami wygrywa Eurowizję junior. . Przypisywanie im skłonności pedofilskich jest wielkim nadużyciem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wytłumaczę się dyplomatycznie. Opisywana przez przedmówce fascynacja w moim po prostu lubię ich muzykę i mam z nią związane miłe wspomnienia a nawet sukcesy. Dodatkowo muzyka My3 kojarzy się nieco z moim dzieciństwem i tym co wówczas ogladałem w telewizji :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie do końca. Projekt powraca z nową nazwą - zespół My3 przekształca się bowiem w duet Twenty, który to tworzyć będą Julka i Natką. Tak więc, jeżeli myśleliście, że mieliśmy koniec My3 to jesteście w błędzie.
Za projektem stoi Kamila Ryciak z Radia Eska, która to działała też przy My3. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Natalia Klewicz czyli "blond" wokalistka z dawnego My3 a obecnie duetu Twenty wydała debiutancką książkę "Czy to sen?" której to premiera jest dzisiaj w Empiku. Jak zdradzała w social mediach jej książka powstała w czasie funkcjonowania zespołu My3 jak chociażby w trasie pomiędzy koncertami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Tymczasem na social mediach (zwłaszcza Instagramie) dawnego zespołu My3 pojawiają się wyrazy tęsknoty za zespołem. Chyba Polot Media powinno pomyśleć nad reaktywacją zespołu i wraz z byłymi członkiniami oraz fanami zespołu wybrać nowy skład. Byłoby to dobre rozwiązanie zwłaszcza że dotychczasowy kontent zespołu w postaci piosenek w formie teledysków i wersji audio zaczyna ginąć z Youtube'a. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.08.2022 o 13:56, Poland napisał:

Tymczasem na social mediach (zwłaszcza Instagramie) dawnego zespołu My3 pojawiają się wyrazy tęsknoty za zespołem. Chyba Polot Media powinno pomyśleć nad reaktywacją zespołu i wraz z byłymi członkiniami oraz fanami zespołu wybrać nowy skład.

Według mnie reaktywacja "My3" w dzisiejszych czasach byłaby bez sensu ze względu na spadającą popularność zespołów muzycznych na rzecz DJ-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Poza tym jeżeli powrót z pierwotnym składem nie wchodziłby w grę to producenci My3 czyli Polot Media i Studio 100 mogliby po odnowieniu licencji spróbować wybrać nowy skład poprzez talent show tak jak ma to miejsce w Belgii gdzie tym wyborem zajmuje się zarówno stary skład zespołu jak i fani. Gdyby jednak pierwotny skład miałby wrócić to w tym przypadku dziewczyny musiałyby się zgadać między sobą bo obecnie sytuacja wygląda tak że Natka i Julka żyją i tworzą we Warszawie a Gefi najczęściej w Krakowie i na dodatek ta ostatnia niedługo brać będzie ślub co oznacza że sytuacja może się skomplikować. 

Swoją drogą ciekawe czy planują czasem wracać chociażby wspomnieniami do My3. Fajnie byłoby gdyby kiedyś przynajmniej coś razem dziewczyny zorganizowały - jak nie reaktywacje to wspólne spotkania live w social mediach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...