Jump to content

Recommended Posts

• 3 months later...

Relacja z jednego koncertów My3 na ich debiutanckiej głównej (nie empikowej) trasie koncertowej

W sumie dziewczyny mają tak dobry kontakt z dziećmi że prowadzenie Junior Eurowizji 2019 można im bez problemu powierzyć. Co ciekawe bilety sprzedają się jak świeże bułeczki na tyle że wokalistki grały 2 koncerty tego samego dnia i w tym samym miejscu.

• Like 1
  • 2 weeks later...

Nowy album My3 jednak dzień wcześniej bo 31 maja - właśnie poznaliśmy szczegóły. Na czwartym tym razem zielonym albumie zatytułowanym "Za3majMY Radość" znajdzie się 5 autorskich piosenek (w tym wspólny utwór z Anią Wyszkoni i jej córką) oraz 5 coverów z "Anyone I want to be" Roxie na czele: https://www.empik.com/za3majmy-radosc-deluxe-edition-my3,p1227703435,muzyka-p
Płyta już dostępna w przedsprzedaży.

• 2 months later...

Dziewczyny z My3 by być bliżej fanów postanowiły stworzyć sobie osobne konta na Instagramie przy utrzymaniu konta zespołu - dotychczas osobne miały tylko skrzynki mailowe choć Gefi (i częściowo też Julka) ma jeszcze własny profil na Youtube ale umarł on z chwilą powstania zespołu. 

• 3 weeks later...
8 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Dla mnie ten Zespół jest dosyć dziecinny. Nie w moim typie

Bo patrząc na widownię ,ten zespół jest skierowany na takiego odbiorcę. Ciekawe co będą grać  dziewczyny jak " urosną"?

• Confused 1
  • 1 month later...

Aż z ciekawości dorzuciłem  się do tej oglądalności :-D.Hm w refrenie brakło chyba inwencji twórczej ,komentarzy pod filmem nie skomentuje. To już wolę chyba disco polo .

Edited by wuzel
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Na youtubowym kanale My3 pojawiło się coś ciekawego a mianowicie parodia nieodłącznego elementu świąt czyli filmu o Kevinie samym w domu która to znajduje się tutaj:

Przyznam że wyszło nawet lepiej niź w oryginale :D

Dodam że to druga produkcja fabularna po filmie na Halloween przedstawionym powyżej.

PS: Mogę jeszcze wspomnieć że zespół My3 organizuje wzorem "The Voice Kids" swoje campy w ferie.

Edited by Poland
  • Haha 3

Sprytnie skorzystano tutaj z faktu nieobecności Gefi (czyli Karoliny Gefert) na Sopot Top of Top Festival 2019 budując na tym "Kevin'owską" fabułę.
Tak swoją drogą wyciekł zapis koncertu My3 z Poznania:
Cz. 1: 

Cz. 2: 

Po lepszy jakościowo materiał zapraszam do specjalnego sklepu My3 gdzie można kupić zapis koncertu z Wrocławia: https://mymusicshop.pl/akcesoria/4832-my-3-5903205104700.html

• 1 month later...

Problem leży w tym , że nie każdy ma ochotę zatrzymać się i żyć jakby miał kilkanaście lat. Dziewczyny dojrzały i śpiewanie dla dzieci widocznie nie jest już w ich naturze.

Mieliśmy jedną Majkę Jeżowską, która się w tym odnajdywała.

Edit:

Tak na marginesie mam w domu 3 płyty MY 3 , ale jakoś córka nie załamała się , że koniec tego zespołu.

Chwała im za to ,że nic więcej już nie wypuszczą. Tata woli w aucie słuchać Eminema, Wu Tang Clan , niech córka wie co to rap a nie tam castingowe MY 3 :D

Edited by kingofsouth
  • Upvote 1
  • 2 months later...

Załamujące jest to podniecenie się grupą My3 przez użytkownika Poland. Nie chcę uderzać personalnie, ale dziś pierwszy raz całkiem przypadkiem w 4fun Gold w paśmie kierowanym dla dzieci widziałem ich klip.w klipie oczywiście występują oczywiście kilkuletnie dzieci, a użytkownik Poland z takim hmm... pragnieniem i troską o tych dziewczynach pisze. To zaburzenie czy pedofilia?

• Like 1