Skocz do zawartości

transmisja meczy z Canal+ w lokalach


karollo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnych parę lat temu widziałem w Niemczech ogłoszenia na witrynach niektórych knajp, że właśnie tu można obejrzeć taki czy inny mecz Bundesligi (z Premiere). A u nas czegoś podobnego (OE z Cyfry+) póki co nie zauważyłem – albo słabo się rozglądałem albo rzeczywiście się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się , w Niemczech często są takowe oferty - potwierdzam, też widziałem i tez korzystałem z gościnności .

Tyle że tam, z tego co się orientuje, z rozmów z właścicielami - dowiedziałem się, że piractwo jest bardzo, bardzo znikome. Wręcz niespotykane, chyba że w 1 % . Każdy właściciel knajpy oferującej takie usługi płaci podatek w kompetentnych miejscach , i to nie małe w sumie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to ciekawe czy można w lokalach transmitować np. TVP2 i mecz Portugalia-Polska.

Zastanawiam się gdzie jest tutaj granica legalności. Bo to, że C+ nie można za darmo puszczać, to większość z nas jest pewna. Ale z TVP2 czy np. Polsatem i F1 już takiej pewności nie mamy, a nawet wręcz przeciwnie - uważamy, że można puszczać te kanały w pubach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sky istnieją specjalne opcje umów i abonamentów ze sportem dla pubów.

 

Niestety w przypadku C+ nie ma możliwości pokazywania legalnmie programów z pakietu nawet za dodatkową opłatą :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu lokalach można ogladać C+ Sport ale żaden nie dostał oficjalnej zgody od C+. Sami pytaliśmy się wiele razy dyrekcji C+ w imieniu naszych klientów, którymi są róznego rodzaju restauracje i puby i zawsze odpowiedź była jednoznaczna, brak oficjalnie takiej możliwości nawet za dodatkową opłatą. A, że nikt tego nie przestrzega to już inna bajka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...