Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czy zauważyliście na Polsacie w DVB-T problemy z rozciągniętym i uciętym logo oraz ograniczeniem wiekowym (poza ekran) na "Rodzinie Zastępczej" (odcinki w 16:9) oraz dziś na "Arturze i Miminkach"??

Problem (razem ze zdjęciami) opisany jest dokładnie tutaj

http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=17&t=1358

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat bierze wzorce z najlepszych polskich stacji :lol:

 

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Sam fakt, iż stacja zapełnia nie tylko prime-time czymś innym niż powtórki powtórek (dla przykładu - "Miodowe lata" miały z sześć emisji, czy już więcej :lol: ?) zasługuje na zauważenie. Lepszy nowy serial po północy, niż "Fala zbrodni", która z pół roku temu też była powtarzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat planuje reaktywację idola. W TV2 Tygodnik Cyfrowego Polsatu napisane jest, że: "Dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew nie ukrywa, że chciałaby, aby w jury znalazły się takie gwiazdy muzyki jak: Beata Kozidrak, Piotr Rubik, Maria Peszek, Wojtek Łozowski, czy raper Peja. Żadne nazwisko nie zostało jeszcze potwierdzone".

 

Decyzje mają zapaść w najbliższych tygodniach.

 

 

Źródło: TV2 Tygodnik Cyfrowego Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy po słowacku umie mówić :P

Mnie śmieszy natomiast to, że jak nagle TVN zapowiedział X-Factor, to nagle Polsat chce Idola wznawiać. Widać, że wszystko ściągają z konkurencji :)

Mi się wydaje, że to Polsat pierwszy wspomniał o reaktywacji Idola, a nie TVn o X-factory.

Bo tak było. Ale ludziom nie przetłumaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to Polsat pierwszy wspomniał o reaktywacji Idola, a nie TVn o X-factory.

Tylko co ma Idol do X-factor? :roll:

 

Polsat po raz kolejny KOMPLETNIE nie wie co zrobić ze swoimi programami to wskrzesza stare hity. X-factor rusza na wiosne i bedzie wymiennie z TzG, ktory bedzie na jesien. Polsat pewnie wpusci IDOL'a na jesien, żeby nie konkurowac z X-factor. POLSAT dobrze wie, że nowego programu TVN nie pobije, wiec ustawi IDOL'a wtedy gdy X-factor bedzie mial przerwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy po słowacku umie mówić :P

Mnie śmieszy natomiast to, że jak nagle TVN zapowiedział X-Factor, to nagle Polsat chce Idola wznawiać. Widać, że wszystko ściągają z konkurencji :)

Mi się wydaje, że to Polsat pierwszy wspomniał o reaktywacji Idola, a nie TVn o X-factory.

Bo tak było. Ale ludziom nie przetłumaczysz.

najpierw chodzily ploty, ze polsat wykupil prawa do x-factor pozniej nagle (jak juz tvn wykupil te prawa- ale jeszcze nie bylo oficjalnego potwierdzeni) ktos puscil plotki o reaktywacji idola! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...