Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

22.30 - właśnie skończył się Kevin. Wg EPG od 22 ma być Trick. Ustawiłem sobe nagrywanie z harmonogramu Kevina do godz. 22.15 i dobrze, że jednak wycofałem się w ostatniej chwili z tego i nagrałem ręcznie, bo by mi przerwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego największym sukcesem Polsatu jest wypracowanie takich standardów jak kilku a nawet kilkunastominutowe opóźnienia, grunt by wszystkie reklamy i cała autopromocja poszła :D . To się nie zmieniło od wielu lat. A dziwne, bo inne telewizje sobie z takimi problemami radzą, często nawet zaczynają audycje wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To nie jest kwestia opóźnienia tylko nieaktualizacji ramówki. Polsat to co poda za 1 razem na miesiąc przed emisją już zostawia a ciężko jest dokładnie wszystkie reklamy wyliczyć i zaplanować na miesiąc przed. W TVP też są tego typu obsłuwy z tym, że TVP na bieżąco informuje w programie dla prasy, na stronie internetowej i w Telegazecie. Więc to w Polsacie to nie jest wina zmian bo te są wszędzie tylko wina jest tego, że o tych zmianach nie są informowani widzowie i ramówka dla widzów nie jest aktualizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim na Polsacie od razu wiedziałem,że Kevin potrwa dłużej,bo wiem ile zazwyczaj trwał. Karol ja za to nie zapomnę tych reklam TVN co 10 minut co psuło oglądanie najlepszego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo reklamy były emitowane co 15 minut, bo tylko na to pozwalało niegdyś polskie prawo... I to tyczyło się wszystkich koncesjonowanych w Polsce prywatnych stacji telewizyjnych. RTL 7 miało tylko gorzej, bo luksemburska ustawa rtv odnośnie reklam była podobna do dzisiejszej polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.30 - właśnie skończył się Kevin. Wg EPG od 22 ma być Trick. Ustawiłem sobe nagrywanie z harmonogramu Kevina do godz. 22.15 i dobrze, że jednak wycofałem się w ostatniej chwili z tego i nagrałem ręcznie, bo by mi przerwało.

Skończył się później, bo nie zaczął się o 20:00, a lecz o 20:12, a reszta opóźnienia to po drodze :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kebvin sklończył się 22:25,bo sprawdzałem. Kolejna pozycja zaczęła się chyba z 10-15 minut później.

Karol ja doskonale pamiętam ,że co 10 minut,bo celowo patrzyłem na zegarek, co 10 minut była przerwa w emisji filmu,reklamy+zapowiedzi, 10 minut filmu i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ja doskonale pamiętam ,że co 10 minut,bo celowo patrzyłem na zegarek, co 10 minut była przerwa w emisji filmu,reklamy+zapowiedzi, 10 minut filmu i tak dalej.
Powiedzieć to sobie może każdy, trudniej udowodnić.
To nie jest kwestia opóźnienia tylko nieaktualizacji ramówki. Polsat to co poda za 1 razem na miesiąc przed emisją już zostawia a ciężko jest dokładnie wszystkie reklamy wyliczyć i zaplanować na miesiąc przed.
TVN też podaje ramówki na miesiąc przed. Zmian nie wprowadza (chyba, że coś za coś) a jakoś potrafią punktualnie nadać zaplanowane pozycje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN też podaje ramówki na miesiąc przed. Zmian nie wprowadza (chyba, że coś za coś) a jakoś potrafią punktualnie nadać zaplanowane pozycje.

Jesteś pewien ze potrafi? Bo chyba nie zawsze np Na wspólnej czy W11 czasami jest opóźnienie. Ale jak sie ma formalnie 7 -10 minut czasu po W11 to się to zgubi. ile razy Uwaga się przeciągała.

 

 

Polsat tak naprawdę pasmo wieczorne zaczyna o 20:05 wyjątkiem jest niedziela napewno jak jest Państwo w państwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN też podaje ramówki na miesiąc przed. Zmian nie wprowadza (chyba, że coś za coś) a jakoś potrafią punktualnie nadać zaplanowane pozycje.

Jesteś pewien ze potrafi? Bo chyba nie zawsze np Na wspólnej czy W11 czasami jest opóźnienie.

Między Uwagą a Na Wspólnej nie ma reklam, więc nie chodzi tu o błąd ramówkowy wynikający ze stałości trwania Uwagi, a nie z niechlujstwa w przeciwieństwie do Polsatu. Uwaga jest programem na żywo i czasem pewne rzeczy dochodzą w ostatniej chwili. Przy planowanych zmianach długości Uwagi TVN wystosowuje stosowny komunikat. Opóźnienie jednej pozycji w takiej sytuacji opóźnia tym samym kolejne. Żadna ze stacji nie jest święta. Ale to praktycznie tylko Polsat zalicza takie wpadki. W TVN czy TVP nigdy nie spotkałem prawie godzinnego opóźnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A w Polsacie w nocy są nawet ponad godzinne opóźnienia. W noc ze środy na czwatek program ezoteryczny Tajemnice losu miał zacząć się o 2:15 a zaczął się o 3:55. Jeśli chodzi o te nocne gry na telefon to bardzo często albo wg ramówki mają być Tajemnice losu oni puszczają Zagadkową noc albo ZN ma trwać godzinę a TL 2 to ZN trwa 2 godziny a TL godzinę. Na nocnej ramówce Polsatu już jest mega niechlujstwo i do nocnych calltv Polsat ramówkowo w ogóle się nie przykłada mając nawet nie opóźnienia a godziny z kosmosu podane i inny program w ramówce niż w rzeczywistości jest emitowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Katon Właściwie to już jest ciekawie bo w każdą sobotę o 18:15 głównego Polsatu jest emitowany program "Imperium Disco Polo" znany z anteny Polsatu Play. Producentem tego programu jest twórca "Piosenki na życzenie" i pierwszej odsłony programu "Disco Polo Live" emitowanych dawniej na antenie Polsatu - firma producencka "Goliat" z centralnej Polski :)

Tak coś czuję że Polsat zaczyna bać się konkurencji z DVB-T czyli kanału Polo TV i stąd ten powrót do Disco Polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja tam się cieszę, że DP wraca do Polsatu. A i zauważyłem, że muzykę tą puszczają też w muzycznych programach TV Puls, więc to się świetnie sprzedaje. Imperium Disco Polo - program bardzo fajny, oglądam i rejestruję każdy odcinek. Dowiedziałem się już wielu ciekawych rzeczy. np. ostatnio była historia powstawania "najbardziej polewkowego teledysku świata" zespołu MIG - Co ty mi dasz :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...