Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

i to jest powszechna opinia.

Ta powszechna opinia, chyba tylko twoja. Nie tylko Polsat puszcza powtórki, Tvn, TVP itp. Gdy byś może zauważył TVP robi tera z ostatnio programy ja najmniejszym kosztem. Przyczepiłeś się jak rzep psiego ogona do Polsatu bo skończył się sezon Must Be the Music tylko muzyka inne stacje też zakończył swoje edycję tych tandet, że tak powiem. Zamiast porządną kulturę emitować to zapychają dziurę programami typu Show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel85 być może masz rację, wywnioskowałem tak patrząc na liczbę odcinków emitowanych w TV4 wersji brytyjskiej.

adrian18 po pierwsze: :Nie oglądałem Must be the Music :) Więc jego koniec emisji mnie nie dotyka. Po drugie nigdy nie twierdziłem ,że w innych stacjach nie ma powtórek.Po trzecie:Nie dogadamy się,być może odpowiada Ci tandetność polskich stacji ogólnopolskich i sezon ogórkowy pół roku(to doomena głównie Polsatu) to twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Polsat to zacofana telewizja, o 50 lat za TVP i 100 lat za TVN-em

Dla mnie najbardziej zacofana jest TVP, później dopiero Polsat. Najlepszy pod względem technicznym TVN, a najlepszej zawartości programowej - TVP.

 

CIEKAWOSTKA

08 12 2011, kanał rozpocznie emisję talk show "Doktor Oz radzi".

 

Emisja: pn-pt., godz. 12:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co ciekawe podobny koncert odbywał się dokładnie 4 grudnia, czyli w sobotę rok temu. Wtedy to była Mikołajkowa Muzodajnia Gwiazd. Pewnie za rok także taki koncert się odbędzie i bardzo dobrze, w końcu to dla dzieci jako prezent mikołajkowy. Tutaj za to bardzo chwalę Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie oglądam ten koncert "Polsatu" i BARDZO mi się podoba (szczególnie wypowiedzi dzieciaków, np., że "miłość jest w kościach" :D ) :D .

 

Zupełnie nierozumiem opinii niektórych, że "Polsat" jest "zacofany", albo "wiejski", a "TVN" jest takim "specem" jeśli chodzi o "show" itp. ...

 

Jeśli tak jest to się pytam czemu nie potrafi robić właśnie takich koncertów, jak ten dzisiejszy "Polsatu" (nawet z okazji jubileuszu swojej fundacji było ich stać tylko na mecz, który jak wiadomo wielkim widowiskiem nie był...), tylko ciągle programy na licencji, gdzie nawet scenografię się kopiuje???

 

Niech Ci "spece" od "show" (np. Pan Wojciech Iwański - to żadna sztuka moim zdaniem reżyserować coś co ktoś inny już przecież wymyślił i opisał właśnie dokładnie w licencji jak to ma być zrobione) W KOŃCU coś STWORZĄ, a nie tylko ODTWORZĄ !

 

BRAWO "Polsat :brawo:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie oglądam ten koncert "Polsatu" i BARDZO mi się podoba (szczególnie wypowiedzi dzieciaków, np., że "miłość jest w kościach" :D ) :D .

 

Zupełnie nierozumiem opinii niektórych, że "Polsat" jest "zacofany", albo "wiejski", a "TVN" jest takim "specem" jeśli chodzi o "show" itp. ...

 

Jeśli tak jest to się pytam czemu nie potrafi robić właśnie takich koncertów, jak ten dzisiejszy "Polsatu" (nawet z okazji jubileuszu swojej fundacji było ich stać tylko na mecz, który jak wiadomo wielkim widowiskiem nie był...), tylko ciągle programy na licencji, gdzie nawet scenografię się kopiuje???

 

Niech Ci "spece" od "show" (np. Pan Wojciech Iwański - to żadna sztuka moim zdaniem reżyserować coś co ktoś inny już przecież wymyślił i opisał właśnie dokładnie w licencji jak to ma być zrobione) W KOŃCU coś STWORZĄ, a nie tylko ODTWORZĄ !

 

BRAWO "Polsat :brawo:!

 

A wymień jakieś własne produkcje Polsatu. :roll: Dlaczego Ja? Trudne Sprawy? Dziekuje bardzo za taki [beep]. Polsat, TVn i TVP lecą w 90% na licencjach, bo lepiej kupić sprawdzony format niż ryzykować dużą kase na coś nowego. Poza tym - cięzko wymyśleć coś co będzie hitem. Polsat jest wiejski, zacofany i dalej żyje w XX wieku. Takie koncerty jak ten dzisiaj są ile razy w roku? 1-2? No własnie. Poza tym nic specjalnego w tym nie widze. Oglądać kilkanascie marnych polskich :gwiazdeczek:, które spiewaja "hity". Dziekuje za takie cos. Wole wydac 50zł i isc na porządny koncert i bawić sie ze znajomymi, niż siedziec i ogladac takie cos.

 

Porównując polsatowskie show MBtM z jego odpowiednikiem tvn, czyli X-factor widać różnice kilku klas na korzyść Tvn. Po prostu oglądając X-factor aż czuć klimat wielkiej produkcji w stylu amerykanskim. Ogladajać kilka odcinkow MBtM moge powiedziec jedno - w porównaniu z Idolem, ktory był genialny, przelomowy i swietne pokazany - róznicy duzej nie ma. A mineło juz prawie 10 lat od 1 edycji.

TVn ma Top Model, YCD, Mam Talent i X-factor. I to wszystko idzie już po kilka sezonów ( wyjatek Top Model ). Widac dokladnie, że po prostu tvn potrafi rozreklamowac swoje programy i zrobic z nich swietne widowiska. Poslat? Chcial dogonić tvn i robił jakies gwizdne cyrki czy inne fabryki gwiazd. jak wychodziło? Wiadomo - klapa totalna. Pomiędzy tvn a polsatem jest róznica kilku klas, powtarzam. Oczywiscie porownuje podejscie do swoich programów, reklamowanie ich i wykreowanie show. Nie bede porownywal seriali tvn i polsatu, bo to by mi zajechalo troche czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla mnie koncert bardzo udany a i wykonawcy na bardzo dobrym poziomie bez Dody Elektrody czy innych takich. Dla mnie Polsat wiedzie prym w tej kategorii. A co dopiero będzie w Sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymień jakieś własne produkcje Polsatu. :roll: Dlaczego Ja? Trudne Sprawy? Dziekuje bardzo za taki [beep]. Polsat, TVn i TVP lecą w 90% na licencjach, bo lepiej kupić sprawdzony format niż ryzykować dużą kase na coś nowego. Poza tym - cięzko wymyśleć coś co będzie hitem.

Dlaczego JA?, oraz Trudne Sprawy są na licencji RTL. Tam mają takie same "ciężkie" historie jak u nas.

Polsat ma hity. Co jak co, ale teleturnieje są/były największym asem w rękawie Polsatu. Co do tvn-u, to tak szczerze oprócz kilku starszych produkcji (licencyjnych bądź własnych) to nic nie oglądam. Dzisiejszy tvn to już niestety nie ten sam dobry jak kiedyś.

A co do Polsatu, to naprawdę nie jest tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że "Polsat" cały czas ma swój własny festiwal "Top Trendy", który transmituje zawsze na żywo !

 

"TVN" próbował odnowić festiwal w Sopocie, ale jakoś szybko się poddał (ktoś napisze, że przecież "Opera Leśna" jest chyba w remoncie, ale to nie jest chyba jedyne miejsce w Sopocie, gdzie możnaby zrobić festiwal), a ten festiwal Warszawski, który ostatnio lansują to porażka, tzn. nigdy na nim nie byłem, ale skoro nie chcą go pokazywać na żywo, to chyba nie bez powodu...

 

Co do wykonawców na wczorajszym koncercie, to nie wiem jak można w ogóle porównywać Ryszarda Rynkowskiego, Kasię Kowalską, Stanisława Sojkę, czy Anię Wyszkoni z "gwiazdami" "TVN", wylansowanymi przez Pana Iwańskiego typu Michał Szpak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymień jakieś własne produkcje Polsatu. Dlaczego Ja? Trudne Sprawy? Dziekuje bardzo za taki [beep]. Polsat, TVn i TVP lecą w 90% na licencjach, bo lepiej kupić sprawdzony format niż ryzykować dużą kase na coś nowego.

 

Dlaczego Ja, Trudne Sprawy to seriale na odkupionej licencji od innego zagranicznego koncernu. Zgodzę się, fabuła jest żałosna ale mimo wszystko wyniki oglądalności spore. Czyli taki "[beep]" jak to nazywasz Polacy lubią oglądać. Nieważne czy z ironią czy bez.

 

P

oza tym - cięzko wymyśleć coś co będzie hitem. Polsat jest wiejski, zacofany i dalej żyje w XX wieku. Takie koncerty jak ten dzisiaj są ile razy w roku? 1-2? No własnie. Poza tym nic specjalnego w tym nie widze. Oglądać kilkanascie marnych polskich :gwiazdeczek:, które spiewaja "hity". Dziekuje za takie cos. Wole wydac 50zł i isc na porządny koncert i bawić sie ze znajomymi, niż siedziec i ogladac takie cos.

 

Piszesz z taką nienawiścią, że już rozumiem dlaczego administracja usunęła mój jeden prowokujący post. Wydaje mi się, że bardziej żyjącą stacją XX wiekiem jest TVP, a tym bardziej TVN fałszujący rrzeczywistość jak za komunistycznych lat.

 

To wydaj 50zł i idź na porządny koncert ze znajomymi (heh, porzadny koncert z 50zł? :D ktos dawno nie byl na koncercie ). To Twój wybór. Mi się podoba pomysł tego koncertu, TVN robi coś innego prócz fundacji sms? Nie słyszałem o żadnych koncertach prócz Orange Warsow ale poziom tamtejszych gwiazd wręcz powala z fotela.. ze śmiechu.

 

Porównując polsatowskie show MBtM z jego odpowiednikiem tvn, czyli X-factor widać różnice kilku klas na korzyść Tvn. Po prostu oglądając X-factor aż czuć klimat wielkiej produkcji w stylu amerykanskim. Ogladajać kilka odcinkow MBtM moge powiedziec jedno - w porównaniu z Idolem, ktory był genialny, przelomowy i swietne pokazany - róznicy duzej nie ma. A mineło juz prawie 10 lat od 1 edycji.

 

Naciągane zdanie jak nic. Nie wiem jak TY, ale ja do show tvnu zraziłem się po Mam Talent. Pamiętacie je? Niby w tytule i motto programu szukano osób które mają talent, a okazało się że szukają tylko śpiewaków. W dodatku mile widziane dzieci, osoby kalekie. Uwazacie ze to kiepski argument, nie mam racji? Sprawdzcie sobie liste uczestników i co zaprezentowali a pozniej ktorzy przeszli. Fakt faktem duzo poziomu nie było, też zalatywało momentami dożynkami jak to nazywasz ale dało się przełknąć. Drugiej edycji nikt w moim domu nie wytrzymał. A polityczna zmiana Wojewódzkiego - bez komentarza.

 

X-Factor robiony na styl amerykański, ale mnie i wiele osób z mojego otoczenia to nie przekonało. Ja nie chce dziadostwa w super-hyper-pieknej okładce. Ja chce show muzycznego a nie spiewającego. No ileż można to oglądać. A w MBtM fakt też byli spiewacy ale przewazali instrumentalisci, też było show ale podobało mi się inteligentne jury (nie licząc Kory i Łozo :lol: ).

 

TVn ma Top Model, YCD, Mam Talent i X-factor. I to wszystko idzie już po kilka sezonów ( wyjatek Top Model ). Widac dokladnie, że po prostu tvn potrafi rozreklamowac swoje programy i zrobic z nich swietne widowiska. Poslat? Chcial dogonić tvn i robił jakies gwizdne cyrki czy inne fabryki gwiazd. jak wychodziło? Wiadomo - klapa totalna. Pomiędzy tvn a polsatem jest róznica kilku klas, powtarzam. Oczywiscie porownuje podejscie do swoich programów, reklamowanie ich i wykreowanie show. Nie bede porownywal seriali tvn i polsatu, bo to by mi zajechalo troche czasu.

 

Top Model? :lol::lol::lol: Robisz sobie zarty w tym moomencie? To chyba najbardziej załosne szoł jakie miało miejsce w telewizji. Zeby ratowac oglądalnosc zaczeli wymyslac epizody z cyckami.

 

A co do seriali, nie oglądam ale muszę przyznać, TVN ma więcej obyczajów zrealizowanych na ponoć lepszym poziomie.

 

Kwestie technologiczne zostaw dla siebie. ITI jest strasznie zacofane, niby teraz tvn-player nowa technologia.. wykonali ją w Silverlight w dodatku z drm co uniemozliwia oglądanie materiałów tvnplayer i dawnej plejady na systemach Linux i MacOS. A jednak uzytkowników tych systemów w Polsce nie jest mało. Polsat wspolnie z Redefine zrobił Iple i bez problemu działa na wielu platformach, Mac OS, Linux, Windows, Android, iPhone a nawet Symbian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zachować chociaż pozorny ( :D ) obiektywizm muszę napisać, że w dzisiejszym "Dzień Dobry TVN" była zapowiedź koncertu galowego akcji "Zwykły Bohater" jutro o 20:00.

 

Zwykle w tym czasie oglądam "TVP2", ale może jutro zrobię wyjątek i obejrzę ten koncert, żeby mieć porównanie z tym wczorajszym "Polsatu" :D .

 

A w ogóle wiadomo już coś o koncertach sylwestrowych w "Polsacie", "TVN" i "TVP", bo ja jak na razie słyszałem tylko wczoraj zapowiedź imprezy w Poznaniu, organizowanej chyba przez "TV Disco", bo zapowiadał ją Paweł Stasiak w swoim programie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsacie na sylwestra Maryla Rodowicz, Dżem, Norbi, a także zwycięzcy dwóch edycji show “Tylko muzyka”: Konrad Czaczyk i zespół Enej. A ponadto zespół BOYS. Widać polsat za wszelką cenę chce by wieś tańczyła i śpiewała

 

W TVP2 będzie głównia jazz i muzyka folkowa:

Największymi gwiazdami imprezy będą m.in. Kayah, Monika Brodka i Zakopower. - Podczas koncertu na jednej scenie spotkają się artyści z różnych stron Europy, prezentujący charakterystyczne dla danego regionu style muzyczne. Wystąpią m.in. muzycy z Hiszpanii, grający nowoczesny folk i rock, polski zespół folkowy R.U.T.A., grający reggae zespół Vavamuffin - mówi wirtualnemedia_pl Joanna Stempien-Rogalińska, rzecznik prasowa TVP. - Dodatkową atrakcją będą specjalnie przygotowane na ten wieczór przez wrocławski Teatr Muzyczny „Capitol” wiązanki przebojów z musicalu „Hair” - dodaje.

 

A w TVN maraton filmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie,że niektórzy już z żałożenia uważają,że to co zrobi TVN jest super,a to co Polsat jest słabe.Nic na to się nie poradzi. W TVN jest relatywnie więcej programów czy to swoich czy na licencji,jednak to nie zmienia faktu,że ja w ogóle programów TVN nie oglądam. Natomiast Polsat ma zdecydowanie więcej powtórek i nieco inną konstrukcję ramówki,gdzie wieczór to filmy.Jest takze sport,którego w TVN się nie uświadczy,a dla mnie jako fanatyka sportu to jest najważniejsza pozycja programowa,więc jeśli ich strategia nie przewiduje sportu,to ja dziękuję TVN-owi. Inna sprawa to zrażenie się do tej stacji pod względem prezentowanego światopoglądu i nie oglądam ich "Faktów". Teraz to generalnie "Wydarzenia" gdzie prezenterzy są bardziej mili i normalniejsi i światopoglądowo nie ma przechyłu w jedną stroną. Więc mimo krytyki Polsatu to i tak go wolę bardziej od TVN-u.

Inna kwestia.Teleturnieje nie są atutem Polsatu. One były atutem. Nie można pisać,że coś jest atutem jeśli tego teraz w ogóle nie ma.

Ja polecam 6 Grudnia o 18.45 Mikołajkowy Blok Reklamowy. Jak można pomóc w tak łatwy sposób,to dlaczego tego nie zrobić. Nigdy nie wiadomo czy przypadkiem nasze dziecko czy ktoś z rodziny nie skorzysta z tego,co się wybuduje czy kupi za pieniądze zebrane podczas tego bloku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W polsacie na sylwestra Maryla Rodowicz, Dżem, Norbi, a także zwycięzcy dwóch edycji show “Tylko muzyka”: Konrad Czaczyk i zespół Enej. A ponadto zespół BOYS. Widać polsat za wszelką cenę chce by wieś tańczyła i śpiewała

Maciej Czaczyk jak coś. Mi się bardzo podoba wolę to niż Szpaka, Dodę itp.

Ja polecam 6 Grudnia o 18.45 Mikołajkowy Blok Reklamowy. Jak można pomóc w tak łatwy sposób,to dlaczego tego nie zrobić. Nigdy nie wiadomo czy przypadkiem nasze dziecko czy ktoś z rodziny nie skorzysta z tego,co się wybuduje czy kupi za pieniądze zebrane podczas tego bloku.

Ja zawsze oglądam i to włączam wszystkie telewizory jakie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...