Skocz do zawartości

UFC


to_ti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filon //chodzi Ci o słowo napewno czy napiwo.piszcie po polsku .A to była moja opinia każdy może mieć swoją wolny kraj chyba mamy miłego weekendu wszystkim.

Na pewno.. Bankowo jej nie wyrzuca , Jesli zostanie w wadze to dostanie rywalki tych ktore obija teraz Kowalkiewicz ii beda czekac na rozwoj sytuacji z pasem.

 

Gadelha czy Andrade zabiora pas Rose , Kowalkiewicz  50/50  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie JJ wygrała 2 rundy

Więc jeden punkt więcej powinnaś mieć,ale to i tak nic nie zmienia..

Nokaut zrobił swoje i już to nie ta sama Asia..

Tylko które bo jak patrze na karty punktowe, to każdy z 3 sędziów dał wygrać JJ inną rundę kolejno 2,3,4. 1 i 5 to  były rundy Rose zdecydowanie co widać na kartkach a resztę to w zasadzie nie do końca widzę np. różnicę pomiędzy wynikiem 49:46 dla Rose a 48: 47 dla JJ . Tak naprawdę to to walka była bardzo blisko  remisu i to ta pierwsza runda zdecydowała o wyniku, bo  to była ta rundą z największą przewagą i sędziowie patrzyli od początku walki lepiej na Rose, wywarła pierwsze lepsze wrażenie. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale one nie był takie zdecydowane wygrane, ale nawet inaczej zabrakło takiej pieczątki od JJ, że to ja wygrałem te rundy dlatego pewnie sędziowie tak a nie inaczej punktowali. Jak dla mnie to była walka blisko remisu i wrażenia zdecydowało kto wygrał, a Rosa sprawiała je lepsze, lepiej weszła w walkę. A też było widać, że ona stylowo Aśce do końca nie odpowiada. 

 

Ciekawie zapowiada się walka Karoliny z Rosą, do której pewnie niedługo dojdzie a w zasadzie będzie to rewanż. A patrząc na styl to obie bazują na czymś innym niż Aśka wiec powinno być znacznie ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...