Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem im co najmniej dwa długie listy (reklamacje).

 

Skończyło sie na stwierdzeniu: "Informujemy jednoczęśnie o możliwości korzystania z naszej karty przy użyciu zakupionego we własnym zakresie dekodera. Zwrot wynajmowanego dekodera będzie jednoznaczny z zaprzestaniem naliczania comiesięcznego czynszu najmu."

 

Taka jest z nimi dyskusja. Dla mnie tego typu odpowiedź jest bezczelna. Mają wytłumaczenie.Jak nie pasuje oddaj!

 

Czekam juz od jakiegoś czasu na tuner PVR który mógłby zastąpic tego grata jak na razie nie ma alternatywy.

 

Ne zamierzam też rezygnować z PVR-a ponieważ za bardzo przyzwyczaiłem się do ogromnej wygody związanej z jego posiadaniem. Mając PVR-a to ja kontroluje TV a nie ona mnie.

 

Może gdyby zorganizowac się i wysłać jakąs petycję. Jest również Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mają kasy i w ogóle tego nie widać :/ Gdzie są promocję dla stałych abonentów :?::?::?: Gdzie nowe kanały :?::?::?: oraz dobra jakość czy aktualizację softów np.raz na miesiąc :?::?::?: Może czas najwyższy coś z tym zrobić :?::?::?: Oni ciągną od nas tyle kasy a nic od siebie nie dają i nie biąrą pod uwagę opini abonentów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście szansa na zniesienie opłat jest znikoma. Od zawsze prowadzili taką politykę.

 

Problem polega jednak na tym, że jesli produkt jest wadliwy i abonent nie może w pełni (bezproblemowo) korzystać z jego funkcji za które pobierana jest pełna kwota -to opłata za dzierżawę ma znamiona wyłudzenia, oszustwa.

 

Nie można pobierać pełnej opłaty za niepełnowartościowy produkt!!!! Gdybym jeszcze widział ich zainteresowanie i zaangażowanie w poprawę softu. Przy takich problemach aktualizacja powinna byc srednio co 1-2 miesiące. A tu NIC. Puszczą sobie poprawkę raz na 6-8 miesięcy i mają wszystko w czterech literach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdadzam się z w 100% ale jak abonenci nic nie bedą mówić to bedzie tak dalej.Wiec trzeba zacząć ich motywać do tego żeby ulepszali sprzet i nie pobierali dodatkowych opłat za nowe funcję typu multiroom itp.Powinni całkiem znieść opłaty przynajmniej dla tch abonentów którym się skończyła umowa i ją dalej przedłużyli :] to moja propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszsanok

Sprawdzałem temat zakupu solidnego PVR-a kilka miesięcy temu. Niestety na razie nie nie ma w czym wybierać.

 

Np Topfield posiada wszystkie funkcje porządnego PVR-a ale niestety nie zachwyca jakością obrazu. Z kolei jest PVR technisata ale ten ma tylko jedną głowicę HD. Ostatnio ukazał się jakiś Ferguson arriva. Czekam na jakies komentarze od jego użytkowników. Różnie sie mówi o jakości tunerów tej firmy.

 

Tak to chyba niestety wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również myślę od pewnego czasu nad zakupem odbiornika. Denerwują mnie PVR , chociaż "dotarł" mnie ten sprzed względem swoich możliwości (wiem kiedy co zrobić żeby dobrze działał i abym mi nie podnosił zbędnie ciśnienia). Brak konkretnego terminu poprawek oprogramowania utwierdza mnie tylko w tej decyzji.

Wystarczyło by tylko napisać:

- pracujemy nad poprawkami a,b,c,d...x

- dodamy lub nie nowe możliwości, decyzja po przetestowaniu do np. 31.08

- termin aktualizacji finalnej do np. 30.09

Nie było by lamentu oraz zniesmaczenia abonentów - przynajmniej z mojej strony bo wiedziałbym czego mogę się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszsanok

Doklanie taką samą myśł powziołem. Teraz weszły fajne Fergusony Arivy, wiec jest w czym wybierać. Ten droższy model ma dwie głowice, moge nagrywać dwa programy hd naraz oglądając trzeci kanał. Zresztą wszystkie te tunery posiadają możliwość zgrywania do kompa nagrań, a znając życie w cyfrze sie tego nie doczekam aż do śmierci - a jest to funcja która by mnie bardziej zadowoliła niż to dvb-t nad którym sie tak pocą bo w tv mam dekoder dvb-t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogą wprowadzić nowego niż odblokowanie DVB-T i wielka niewiadoma co do poprawek ? np. faktury na ekranie telewizora - za to ja dziękuję ;)

Zostaje tylko rozstanie z VOD na innym dekoderze niż PVR na dzień dzisiejszy ale to jest taka usługa, że da się bez niej żyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moga wprowadzic? Wystarczy looknac na fotosy ekranow z dekoderow PVR od zabojadow.

 

Nie ma sie co ogladac na kompatybilnosc uslug ze starymi klamorami od C+. Teraz caly trud powinien isc w dekodery HD / PVR. Jezeli struktura oprogramowania, jego grafika, funkcjonalnosc i uslugi beda na poziomie to bedzie motywacja dla pozostalych abo ze starymi dekoderami by migrowali do nowoczesnych uslug HD/PVR/VoD.

 

Dla mnie abonenci, ktorzy maja dekodery SD nie sa zaineresowani uslugami bardziej zaawansowanymi i sory ale rozwoj dekoderow SD jest dla mnie nieistotny i zbedny.

 

Cyfra powinna porzucic ten siermiezny szeroko pojety design oprogrmowania i isc ostro w kierunku nowych technologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem Cyfry+ 9 rok już. Wiele sie w platformie działo przez ten cały czas. Oprogramowanie będzie prędzej czy później jak wszystko inne co miało być i jest. Bez sensu jest nudzić na forum non stop kiedy będzie nowy soft bla bla bla.... Ludzie, to jest irytujące... Nie zachowujcie się jak dzieci. Pisanie o tym w koło niczego nie przyspieszy ani też nie zmieni. Ja też chce mieć w PVR program z francji i wiem ze dojdzie do tego prędzej czy później. Wiem za co płace - za ofertę programową. Sprzęt to jest inna parafia już, musicie być cierpliwi bo z resztą nadgorliwość i tak nic wam nie da moi kochani. Ja nie biegam jak pies z pęcheżem i jakoś z czasem są wprowadzane nowe programy i technologie które mnie mile zaskakują. Jak jesteście w gorącej wodzie kąpani to w końcu nikt wam nie każe oglądać CYFRY+! Idźcie do telewizji N. Tam macie ten cały n box recorder wiec w czym problem. Nie ma co zaśmiecać tego forum stękaniem na każdej stronie ze softu nie ma ... matko.... żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje oferta cyfry a nie n-ki a co do pvr to jest to wina nieudacznictwa techników z cyfry i tylko i wyłącznie ich!!! Nażekam na soft bo mam prawo,płace za bubel a nie mam innego wyjścia jeżeli chodzi o terminale cyfry... dlatego zastanawiam się nad własnym tunerem który może więcej...

a psioczyć na badziewie moge bo płace nie mało miesięcznie (200zł)... dlatego mają racje ci co komentują negatywnie cały ten szajs...

Czy nie mam racji???

 

p.s

ja jestem w platformie od początku i co??? w philipsach hd i pvr da się zauważyć postęp technologiczny?? Ta sama szata,ten sam szajs... przepraszam ale nie mamy końca lat90-tych tylko początek 21 wieku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co denerwować jestem z CYFRĄ+ od początku i faktycznie soft pozostał na poziomie z1998 roku i tyle w tym temacie

my wypisujemy swoje żale a CYFRA+ co coś obiecała w magazynie abonentów i co my tu narzekamy a żabojady i tak traktują

nas abonetów jak dojne krowy :twisted::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żabojady i tak traktują

nas abonetów jak dojne krowy :twisted::roll:

 

to jest prawda!!!

Wezme przykład z dzisiejszego dnia... zaczynał się mecz Wisły,oczywiście był zaprogramowany poprzez funkcje "PROGRAM" i co??? mecz ruszył a nagrywanie NIE :/ ... włączam reczne nagrywanie to nagrywa się tylko 10 minut bo w EPG cały czas wisi "wstęp do meczu 16.50-17.00"... jak dla mnie jest to skandal żebym nie mógł nagrywać aż do naciśnięcia przycisku stop.

przykładów można podawać więcej.. choćby poranek tvn24 gdzie EPG zmienia się co kilka minut a to prognoza pogody a to przegląd prasy itp i nie da się nagrać całego programu z ręki nie programując tunera przez timer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszsanok

Ten sprzęt tak ma , przejrzyj cały watek - to są "kwiatki" które w nim występują.

 

@Robinson+

Nie zaśmiecam(y) wątku - tylko wpisujemy swoje uwagi. Może ktoś kto chce wynająć ten dekoder przeczyta wszystkie za i przeciw w tym temacie co pomoże Mu w podjęciu decyzji.

 

W gorącej wodzie company nie jestem tylko czekam na konkrety, alternatywa jest - czyli inny sprzęt niż PVR. W tym wypadku Cyfra+ straci na tym, bo nie zarobi co jakiś czas na VOD oraz na dzierżawie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem Cyfry+ 9 rok już. Wiele sie w platformie działo przez ten cały czas. Oprogramowanie będzie prędzej czy później jak wszystko inne co miało być i jest. Bez sensu jest nudzić na forum non stop kiedy będzie nowy soft bla bla bla.... Ludzie, to jest irytujące... Nie zachowujcie się jak dzieci. Pisanie o tym w koło niczego nie przyspieszy ani też nie zmieni. Ja też chce mieć w PVR program z francji i wiem ze dojdzie do tego prędzej czy później. Wiem za co płace - za ofertę programową. Sprzęt to jest inna parafia już, musicie być cierpliwi bo z resztą nadgorliwość i tak nic wam nie da moi kochani. Ja nie biegam jak pies z pęcheżem i jakoś z czasem są wprowadzane nowe programy i technologie które mnie mile zaskakują. Jak jesteście w gorącej wodzie kąpani to w końcu nikt wam nie każe oglądać CYFRY+! Idźcie do telewizji N. Tam macie ten cały n box recorder wiec w czym problem. Nie ma co zaśmiecać tego forum stękaniem na każdej stronie ze softu nie ma ... matko.... żenada...

 

No to sobie czekaj lata na te "cuda", ktore inni maja w standardzie i plac haracz za dekoder PVR, ktory nie wykonuje podstawowych polecen z zakresu nagrywania.

 

Ty karzesz siedziec cicho tym, ktorzy nie godza sie na partactwo pod przykywka "najwyzszej jakosci" i marka C+. Jak jest tobie dobrze z niedopracowanym sprzetem to se nie wcinaj. Twoja postawa nic nie wnosi do rozwoju platformy - zreszta pewnie Cyfra chcialaby miec 100% abonentow takich jak Ty - bierniakow, ktorzy siedza cicho i czekaja rok, dwa, 9, 20 lat i sie niedoczekaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...