Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zakupiłem tuner Cyfry i po podłączeniu do TV (Sony KDL 32E4000) na krótko pojawił się dźwięk a następnie znikną , Po przełączeniu na SD (scart) brak obrazu i dźwięku , Próbowałem połączyć tuner Przez HDMI aby uzyskać obraz , a przez chinch do wieży aby uzyskać głos , i nic ciągle brak głosu. BARDZO PROSZĘ O POMOC MOŻE KTOŚ WIE JAK MI POMÓC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zresetować tuner poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przez około 15-20 sek. włącznika tunera. podłącz samym hdmi do tv, powinno działać. jeszcze to co mi chodzi po głowie to to że musisz w telewizorze przypisać do wejścia odpowiedni rodzaj podłączonego urządzenia ale nie wiem czy w soniakach jest taka potrzeba. Daj znać co i jak.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Około godz.15 gdy włączyłem dziś swojego PVR-a pojawił mi się komunikat tego typu iż jest dostępna nowa aktualizacja dekodera i jeśli ją chcesz naciśnij ok coś w tym stylu.Nacisnąłem ok i coś się robiło parę min.ale nie mam zielonego pojęcia czy to jest aktualizacja z tym nowym softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koziol84: A nie możesz po prostu sprawdzić numeru wersji w MENU ?

 

Swoją drogą czy doczekamy się kiedyś odświeżonej grafiki, lepszego (i zawierającego ramówkę WSZYSTKICH kanałów pakietu) EPG , Pilota i zaplisty działającej na wszystkich kanałach (to durnota, iż funkcje te działają tylko na "wybranych" kanałach)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta grafika w PVR-ach nie jest wcale taka zła, jest b. prosta i to właśnie jest jej zaletą. Może tak mówię bo jestem do niej przyzwyczajony jeszcze po Mediasacie ;)

 

A mnie ta grafika razi (świat poszedł do przodu przez ostatnie 10 lat...). Poza tym tu też chodzi o cały bagaż kiepskich rozwiązań i błędów, np:

  • najbardziej prymitywne EPG spośród polskich platform cyfrowych... w dodatku niedokładne (max 4 pozycje w ciągu 2 godzin... jeśli w ramówce jest więcej pozycji, to zostaną pominięte na ekranie) i o zgrozo nie obejmujące WSZYSTKICH kanałów pakietu (gdzie jest program do TVP Info, TVN24, Orange Sport, TVN Style, TVN Turbo, Reality TV czy kanałów muzycznych?)
  • zaplista i Pilot powinny działać na wszystkich kanałach a nie na tylko wybranych

 

Francuzi dawno korzystają z nowszego i bardziej funkcjonalnego softu:

 

canalsat_terminal_hd_mediasat_max_menu.jpgcanalsat_terminal_hd_mediasat_max_pilot.jpgcanalsat_terminal_hd_mediasat_max_pilot_1.jpg

canalsat_terminal_hd_mediasat_max_zapbande.jpgcanalsat_terminal_hd_mediasat_max_zapliste.jpgcanalsat_terminal_hd_mediasat_max_mosaique_reglages.jpg

canalsat_terminal_hd_mediasat_max_images_2.jpgcanalsat_terminal_hd_mediasat_max_preferences_tv_1.jpgcanalsat_terminal_hd_mediasat_max_son.jpg

canalsat_terminal_hd_mediasat_max_code_parent_5.jpgcanalsat_terminal_hd_mediasat_max_code_parent.jpgcanalsat_terminal_hd_mediasat_max_config_sat%206.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zresetować tuner poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przez około 15-20 sek. włącznika tunera. podłącz samym hdmi do tv, powinno działać. jeszcze to co mi chodzi po głowie to to że musisz w telewizorze przypisać do wejścia odpowiedni rodzaj podłączonego urządzenia ale nie wiem czy w soniakach jest taka potrzeba. Daj znać co i jak.

Powodzenia

Niestety nic nie pomaga cicho i głucho nie chce wydusić z siebie ani słowa.

Byłem u znajomego u którego podłączyłem tuner pod TV Philipsa także głucho , głoś nie idzie ani przez głośniki TV ani przez wieże. Po przełączeniu z HDMI na SD żadnej reakcji , moim zdaniem tuner jest walnięty. i co teraz może oddać go do serwisu Philipsa , może oni zrobią. Jak Myślicie. PROSZĘ POMÓŻCIE !!!!!. Jeśli ktoś zna numer telefonu bądź to serwisu Philipsa bądź do jakiegoś dobrego mechanika (najlepiej w mojej okolicy, Kłodzko , Bystrzyca Kłodzka) to bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam problem z moim PVR a mianowicie, zdarza się ,że przestaje wyświetlać obraz i reagować na pilota ( baterie nowe) i zmian kanałów można dokonać tylko z panelu czołowego jednak nie wyświetla obrazu poza zmianą jego nr na wyświetlaczu, menu też nie działa, pomaga jedynie dłuższe pozostawienie go z wyciągniętą wtyczką zasilania. Mam go od miesiąca - czy ten typ tak ma czy trzeba go wymienić u dystybutora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...