Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tryb Eko włączony, czy wyłączony, dekoder w standby i tak mruczy. No może czasem milknie, ale rzadko, bo albo buczy, albo się resetuje i tak w koło Macieju :D Zauważyłem też, że dekoder, gdy tryb eko jest włączony w momencie przełączania do standby, normalnie resetuje się, po czym uruchamia się znów(zapala się zielona dioda), po czym znów się resetuje i dopiero wyłącza, nie wiem czy tak tylko u mnie, czy u wszystkich takie zjawisko występuje. A, no i tak oczywiście dzieje się od wprowadzenia softu z Eko, wcześniej wyłączał się od razu po resecie, "na raz". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem też, że dekoder, gdy tryb eko jest włączony w momencie przełączania do standby, normalnie resetuje się, po czym uruchamia się znów(zapala się zielona dioda), po czym znów się resetuje i dopiero wyłącza

Też tak mam, ale resetowaniem tego bym nie nazwał. Zielona dioda wprawdzie świeci, ale jest też wyświetlany zegar. Dopiero po chwili jakby ponownie się wyłączał i wtedy dopiero jest czerwona dioda i zegar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam o trybie EKO i niektórzy twierdzą, że warto go włączyć, a niektórzy, że wyłączyć. Jak naprawdę jest? Jak macie ustawiony tryb EKO i dlaczego?

Prawda (racja) jest jak d...a - każdy ma swoją. Ja tryb eko mam włączony dzięki czemu dysk mi nie buczy 24/24, ale za to dekoder włącza się kilkadziesiąt sekund zamiast kilka. Ponieważ zbędny szum twardego dysku bardziej mnie irytuje niż długie włączanie, wybór był prosty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z tym philipsem dostałem od cyfry + i od razu pojawił się problem z nagrywaniem, Chodzi oto że nagrania planowe ustawiam sobie wszystko fajnie wygląda załącza się czerwona dioda od nagrywania ale po nagraniu nie ma nic w Moje Nagrania. Podobna sytuacja jest gdy chce nagrać program który obecnie oglądam, włączam nagrywania po chwili zapala się ta dioda czerwona i w tym momencie nie da rady wyłączyć nagrywana dioda cały czas świecie. Udało mi się tam raz kawałek coś nagrać. Mam podłączone 2 kable z konwektora, proszę o pomoc bo już nie wiem co robić. Numer oprogramowania to 121 gdy chce zaktualizować na nowszy to się dekoder wyłącza i miga kontrolka ale po pewnym czasie się załącza a oprogramowanie pozostaje na 121. Za pomoc z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to dziwna sprawa. Spróbuj jeszcze nagrać coś dłuższego niż 5 min. Gdzieś wyczytałem że jak nagrywamy coś krótkiego to może się nie nagrać. Ale na ile to jest prawda to nie mam pojęcia. Ale skoro po zmianie pytu kowertera na pojedyńczy nie masz sygnału to oznacza że albo żle masz podłączoną antenę albo na jednym z wejść nie ma sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na TWIN jak bym zmienił na pojedynczy to traci od razu zasięg i nic nie odbiera, a sygnał na 2 kablu jest normalnie wykrywa.

Widzę trzy możliwe opcje:

1. Uwalony konwerter/kabel i sygnał dochodzi tylko do jednego wejścia

2. Uwalony jeden runer (wejście) w dekoderze

3. coś mu się pomerdało i pomoże to co proponuje wyżej kolega maly29

 

Jeśli reset nie pomoże to spróbuj zamienić kable antenowe miejscami i powiedz jakie są efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...